Skocz do zawartości

kolega z blizną


Gość amewa

Rekomendowane odpowiedzi

witaj cyganicho:)

 

Nie pamiętam całości snu bo był dziwny, ale chciałabym zapytac jedynie o jego częśc. Mianowicie kiedyś pisałam o śnie z wiadomościami od pewnego znajomego. Nie śnił mi się już jakiś czas aż do tej nocy. Tym razem zupełnie inaczej niż do tej pory dlatego zdecydowałam się poprosic Ciebie o interpretację. Mianowicie śniło mi się, że budze się ok 10 rano w łóżku rodziców, odwracam się a on śpi ze mną, na sobie miał niebieski sweter i pamiętam, że miał zupełnie inną fryzurę niż normalnie, jego włosy były bardzo krótkie. Oprócz tego zauważyłam, że miał bardzo nieładną bliznę na lewym policzku. Przytuliłam go, po czym powiedziałam, że musi już isc bo zobaczy go moja mama.. ubierał buty w przedpokoju a ja się schowałam bo strasznie się bałam, że ktoś go usłyszy.. za chwilę zorientowałam się, że on wcześniej musiał umówic się z moją mamą, że gdzieś ją zabierze, bo też zaczęła ubierac się do wyjścia. Wyszłam za nimi na zewnątrz jednak on był jakby obrażony na mnie, rozmawiał przez tel, popatrzył się na mnie i zniknął mi z pola widzenia. Co to mogłoby oznaczac? cały czas mam przed oczami tą brzydką głęboką bliznę.. :/ cyganicho bardzo proszę :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Hej Amewa :)

Wiesz dla mnie jest to bardzo jednoznaczny sen to znaczy jednoznaczne przesłanie tego snu.On nie jest człowiekiem jaki zasługuje na szansę od Ciebie na związek,na Twoją sympatie,nie spodziewasz się,że mógłby przynieść Ci radość chwilową a na długi czas dotknęłoby Cie z jego strony upokorzenie i smutek.Problem który był się zaciera,to co minęło i niech tak zostanie dla Twojego dobra :) Czas Cię uodparnia na niego,nie jesteś juz taka -nie wiem czy uzyję dobrego słowa ale tak czuję-uległa na jego wpływ na Ciebie.Nie dasz się zranić,przeszłość zamknęłaś i wiesz,że zrobiłaś dobrze,bo z nim nic trwałego bys nie zbudowała.

bardzo proszę i pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...