Skocz do zawartości

Matka i gotowane śliwki


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj cyganicho :)

 

Śniło mi się, że byłem w kuchni razem z matką i gotowaliśmy śliwki (nie kompot) w jakimś białym lub kremowym garnku. Gdy się już ugotowało, matka wylała cały wywar do zlewu, a śliwki przełożyła do miski i postawiła na blacie. Od razu zacząłem je jeść, postępowałem z nimi tak jak z surowymi, czyli brałem do ręki, przepoławiałem i wyrzucałem pestkę. Pomimo tego że były miękkie i ugotowane, to żadna z nich nie rozleciała się na talerzu, wszystkie były duże, fioletowe i soczyste. Pamiętam, że wziąłem kilka i wycisnąłem z nich sok do szklanki. Co to oznacza?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj Pawel :) matka w Twoim śnie symbolizować może kobietę bliską Twemu sercu/partnerkę.W najbiższym czasie zadzieje się cos bardzo ważnego dla Ciebie,dobre relacje,porozumienie z kobietą i przyjemność zmysłów dla Ciebie.Jakaś nowa młodość wewnętrzna w Tobie,nowy etap.Będziesz radosny i szczęśliwy korzystając jednocześnie z wcześniejszych swoich doświadczeń i własnej mądrości.Cudowne chwile przed Tobą :) i tylko takich Ci życzę Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci cyganicho, podniosłaś mnie na duchu :) Tyle że ja mam partnera a nie partnerkę, a właściwie miałem... Rozstałem się z nim, gdyż nie był lojalny wobec mnie i nie traktował poważnie, zależało mu zupełnie na czymś innym niż mnie. Dzień przed rozstaniem to mi się właśnie przyśniło.

 

Ps. Obecnie szukam nowego, może ta wróżba się tego tyczy?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Bardzo proszę i przepraszam za zamieszanie z tymi płciami -nie wiedziałam;) ale interpretacja moim zdaniem trafna a te cudowne chwile o których mówie-dopiero przed Tobą :)

tego Ci życzę z całego serca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...