Skocz do zawartości

dziecko, ziemniaki i króliki


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Śnilo mi się, że przyjechala do mnie dziewczynka, dokladnie widzialam jej twarz. Kiedyś bardzo dobrze znalam to dziecko,byla mi bardzo bliska z powodó stricte osobistych, można powiedzieć że bylyśmy prawie rodziną. Poszlyśmy do moich sąsiadów, weszlyśmy do kuchni, poczęstowano nas oboiadem. PAmoiętam, że na talerzu mialam jakieś jarzyny (chyba kalafior) lub fasolkę szparagową i ziemniaki. Zjadlam jarzyny, ziemniaki zostaly, jakiś chlopiec wzial z mojego talerza kawalek ziemniaka, zastanawialam się dlavczego, ale nic mu nie powiedzialam, zjadlam kawaleczek, ale nie przepadam za ziemniakami.

Potem pamiętam male króliki, jasne, byly w klatce. Nieco dalej byla pojedyncza, wąska klatka, a w niej jeden króliczek, maly i chudy. Stwoiededziulam, ze z jednej strony ma ciasno, z drugiej natomiast ma najlepiej, gdyż w klatce rosla zielona soczysta trawa, bylo też jakieś bloto czy coś brunatne. Mowilam do kogoś, że królik musi też mieć suchą karmę, ziarno lub wysuszony chleb, dlatego jest taki smutny. Byl chudy, ale mialam nadzieję, że wydobrzeje.

 

Cyganicho, co Ty na to? Jak to rozumiesz?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Mika a jak dla mnie to ten sen jest bardzo spójny z tym który opisywałaś ostatnio o koszuli, nagości...

Dodam tutaj,że czasem czujesz się jak mała dziewczynka, chcesz się tak czuć.Bezbronna,potrzebująca opieki i silnego ramienia na którym możesz się wesprzeć.Brakuje Ci uczucia,miłości,odczuwasz niedostatek w tej sferze.Ale pomimo braku tego teraz wiesz co masz a ryzykując zaangażowaniem w coś nowego nie wiesz co Ci to przyniesie.teraz masz spokój i brak uczuć a obawiasz się że jak wejdziesz w nowy etap to nie będziesz samotna ale niekoniecznie szczęśliwa.I tu Twoje obawy wychodzą na wierzch.Obecnie czujesz sie jak ten mały króliczek w klatce. I masz nadzieję,że wydobrzejesz,wierzysz w lepsze jutro bo jak mówiłam przy poprzedniej interpretacji to co jest teraz u Ciebie jest stanem przejściowym.Podążasz dalej:) ku pozytywnym zmianom dla samej siebie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...