Skocz do zawartości

Wspólne wcielenie z moja przyjaciółką :-)))))))))))


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Sygnifikatory-
Pustelnik, Królowa Kielichów

 

Jedna z nas była mędrcem, zgłebiała wielką wiedzę, druga była ciepła kobietą, moze z wyższych sfer, mozliwe, ze nieszczęsliwie zakochaną, ten mędrzec dawał jej wsparcie

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś-
Kochankowie

 

silny związek, możliwe, że nawet uczuciowy

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca-
Diabeł, Cesarz suma Słońce

 

byłam kusicielką, może wabiłam tego Pustelnika :-), miałam jakąś władzę nad nim, z drugiej strony przyczyniłam się do oświecenia go, nasze relacje były bardzo ciepłe

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)-
2 Mieczy, Rydwan suma Pustelnik

 

odblokowała mnie, uczyła mnie odpowiedniego postępowania w życiu - moze byłam zakochana w kimś?

 

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-
Giermek Mieczy

 

nie odbyłyśmy ważnej rozmowy, mimo wszystko za mało się poznałyśmy?

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone –
Śmierć

 

 

relacja nie przeszła właściwej transformacji, n ie umarła, ale przeszła na kolejne wcielenie

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- Umiarkowanie

 

nasz arelacja miała sie wyciszyć, uspokoić, ona miała dac mi harmonię i spokój, ale nie wyszło, moze umarłam z milości do kogoś?

 

 

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę-
9 Kielichów

 

 

powinnam dac radość i spełnienie tej relacji

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy-
Księżyc

 

współpracowac ze sobą, wspierac sie intuicyjnie, wyczuwac się, wejść w obszar wyższego poznania

 

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę-
Rycerz Monet

 

wspierać mnie, być stabilnym przyjacielem na dobre i złe

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach-
3 Kielichów, 2 Kielichów suma Cesarzowa

 

jest szansa, że wypełnimy ją w tym wcieleniu do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnifikatory-Pustelnik, Królowa Kielichów- jedna była księdzem, osobą duchowną lub mędrcem, wcieliła się bez karmy,jako że sama osiągnęła najwyższy rozwój duchowy, by służyć i pomagać innym; druga też przyszła na ziemię, by pomagać innym, ale nie tyle słowem, co czynem

 

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- Kochankowie- wspólna droga została przerwana, z własnej woli pytającej, niewykluczone, że pytająca była kielichową, a ta wolała pomagać innym, niż wspierać swój samorozwój duchowy, taki układ, takie rozdarcie na dwa bieguny zaczął jej przeszkadzać w pracy na rzecz innych

 

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- Diabeł, Cesarz suma Słońce- ano właśnie była ateistką i nie wierzyła w to co mówił pustelnik- tu już z pewnością mogę stwierdzić osoba duchowna- uznała, że sama wie, jak ma się rozwijać ku lepszemu, odrzuciła pomoc zrywając kontakty

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- 2 Mieczy, Rydwan suma Pustelnik- hmmm... i tu widać, że ten pustelnik nie chciał pomagać kielichowej tak bezinteresownie, był sprytny i przebiegły i chciał wykorzystać kielichową dla osobistych celów, może chciał przy jej pomocy stworzyć sektę lub kościół

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej- Giermek Mieczy- nie chciała pośredniczyć w tym i przykładać do tego ręki

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone – Śmierć- transformacja obu wcieleń, polegająca na rozbudzeniu prawdziwie głębokiego humanitaryzmu, nie zostały połączone siły ku temu

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- Umiarkowanie- nie potrafiła Cię przekonać, byś jednak współpracę podjęła

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 9 Kielichów- słuchać tego co przyjaciółka mówi, nie być upartą we własnych przekonaniach, odzyskać harmonię w dawaniu braniu, powinny sobie pomagać

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- Księżyc- zgłębiać tajniki wyższego poznania, wspólnie wypracowywać metody osiągnięcia jak najlepszego samorozwoju, wspierać się w wypełnianiu karmy poprzez wzajemne wskazówki i rady

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- Rycerz Monet- ma być Twoim przyjacielem i dokończyć to co zasiał w poprzednim wcieleniu, czyli przekonać Cię do współpracy i wspierać w wytrwałym wypełnianiu karmy, ma dawać Ci wsparcie i swoją siłę wewnętrzną, byś się nie poddała

 

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach- 3 Kielichów, 2 Kielichów suma Cesarzowa

 

jest szansa, że wypełnimy ją w tym wcieleniu do końca- jak najbardziej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 9 Kielichów- słuchać tego co przyjaciółka mówi, nie być upartą we własnych przekonaniach, odzyskać harmonię w dawaniu braniu, powinny sobie pomagać

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- Księżyc- zgłębiać tajniki wyższego poznania, wspólnie wypracowywać metody osiągnięcia jak najlepszego samorozwoju, wspierać się w wypełnianiu karmy poprzez wzajemne wskazówki i rady

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- Rycerz Monet- ma być Twoim przyjacielem i dokończyć to co zasiał w poprzednim wcieleniu, czyli przekonać Cię do współpracy i wspierać w wytrwałym wypełnianiu karmy, ma dawać Ci wsparcie i swoją siłę wewnętrzną, byś się nie poddała

 

Hi, hi, hi, czyli tak jak teraz;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnifikatory-Pustelnik, Królowa Kielichów

 

byc moze jedna z was był nauczycielem:)

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- Kochankowie

 

byliscie kochankami,byłas ta druga

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- Diabeł, Cesarz suma Słońce

no byłas zapewne osoba ktora prowokowała ,kusiła i uzalezniała tego pustelnika:) sprowokowałas romans

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- 2 Mieczy, Rydwan suma Pustelnik

 

pomogła w podejmowaniu decyzji,pokazała ci ze mozesz zadziałac

 

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej- Giermek Mieczy

 

nie miałyscie okazji sobie czegos wyjasnic,

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone – Śmierć

 

 

relacja nie przeszła właściwej transformacji, n ie umarła, ale przeszła na kolejne wcielenie

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- Umiarkowanie

 

wasz zwiazek był burzliwy,namietny przy tym diable..mieliscie dojsc do rownowagi..ale nie udało sie

 

 

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 9 Kielichów

 

cieszyc sie ze wspolnych zainteresowan i mozliwosci przebywania razem

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- Księżyc

 

byc ze soba szczerymi,nie tłamsic niczego,emocje swoje wyzwalac

 

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- Rycerz Monet

 

zajac sie soba,zadbac o swoje sprawy

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach- 3 Kielichów, 2 Kielichów suma Cesarzowa

duze,bardzo duze

 

jest szansa, że wypełnimy ją w tym wcieleniu do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnifikatory

Pustelnik, Królowa Kielichów

Jedna z Was była nauczycielem, może zakonnikiem, który nauczał lub był doradcą drugiej. :)

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś

Kochankowie

bardzo silne relacje uczuciowe, możliwe, że nawet romans, ale tak sobie myślę, że może byłyście siostrami-bliźniaczkami

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca

Diabeł, Cesarz suma Słońce

o kurczę, Wielkie karty ;) wydaje mi się, że Ty byłaś dominująca w tej relacji, bardziej żywiołowa i charyzmatyczna

Słońce z sumy mogłoby dalej sugerować, że byłyście bliźniaczkami

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)

2 Mieczy, Rydwan suma Pustelnik

ona była bardziej racjonalna i stonowana, miała pozytywny wpływ na Twój rozwój i w tym miejscu się zastanawiam kto był kim, czy Ty Pustelnikiem czy Kielichową ;) chyba raczej Kielichową :)

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej

Giermek Mieczy

chyba czegoś ważnego sobie nie powiedziałyście, już chyba drugi raz masz z Giermka w tym miejscu, bo chyba z Panem też tu był... może po prostu, któraś z Was zmarła w młodości i nie mogłyście dalej się rozwijać razem, to by pasowało do Śmierci poniżej

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone

Śmierć

jakaś zmiana nie doszła do skutku, być może jedna pod wpływem drugiej miała przejść wewnętrzną przemianę

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego

Umiarkowanie

hm... no nie wiem... powiedziałabym, że ona dokończyła swoje sprawy, w ogóle to leżę w tych karmicznych - książka by się jakaś przydała :D Sol mi wysłała w pdfie, ale nie mam kiedy poczytać :P

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę

9 Kielichów

bardziej się otworzyć na relację, dać jej odczuć, że jest bardzo ważna dla Ciebie

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy

Księżyc

wejść w obszar wyższego poznania

zdecydowanie tak, myślę, że obie na siebie dobrze "podziałacie" właśnie w kwestii duchowego rozwoju

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę

Rycerz Monet

być przyjaciółką na zawsze, bez względu na okoliczności, zawsze stać u Twego boku :)

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach

3 Kielichów, 2 Kielichów suma Cesarzowa

jest szansa, że wypełnimy ją w tym wcieleniu do końca - zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Sygnifikatory

Pustelnik, Królowa Kielichów

Jedna z Was była nauczycielem, może zakonnikiem, który nauczał lub był doradcą drugiej. :)

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś

Kochankowie

bardzo silne relacje uczuciowe, możliwe, że nawet romans, ale tak sobie myślę, że może byłyście siostrami-bliźniaczkami

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca

Diabeł, Cesarz suma Słońce

o kurczę, Wielkie karty ;) wydaje mi się, że Ty byłaś dominująca w tej relacji, bardziej żywiołowa i charyzmatyczna

Słońce z sumy mogłoby dalej sugerować, że byłyście bliźniaczkami

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)

2 Mieczy, Rydwan suma Pustelnik

ona była bardziej racjonalna i stonowana, miała pozytywny wpływ na Twój rozwój i w tym miejscu się zastanawiam kto był kim, czy Ty Pustelnikiem czy Kielichową ;) chyba raczej Kielichową :)

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej

Giermek Mieczy

chyba czegoś ważnego sobie nie powiedziałyście, już chyba drugi raz masz z Giermka w tym miejscu, bo chyba z Panem też tu był... może po prostu, któraś z Was zmarła w młodości i nie mogłyście dalej się rozwijać razem, to by pasowało do Śmierci poniżej

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone

Śmierć

jakaś zmiana nie doszła do skutku, być może jedna pod wpływem drugiej miała przejść wewnętrzną przemianę

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego

Umiarkowanie

hm... no nie wiem... powiedziałabym, że ona dokończyła swoje sprawy, w ogóle to leżę w tych karmicznych - książka by się jakaś przydała :D Sol mi wysłała w pdfie, ale nie mam kiedy poczytać :P

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę

9 Kielichów

bardziej się otworzyć na relację, dać jej odczuć, że jest bardzo ważna dla Ciebie

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy

Księżyc

 

zdecydowanie tak, myślę, że obie na siebie dobrze "podziałacie" właśnie w kwestii duchowego rozwoju

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę

Rycerz Monet

być przyjaciółką na zawsze, bez względu na okoliczności, zawsze stać u Twego boku :)

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach

3 Kielichów, 2 Kielichów suma Cesarzowa

jest szansa, że wypełnimy ją w tym wcieleniu do końca - zgadzam się :)

 

Dziękuję Ci Kochana:-) Cos w tym jest, bo czujemy swoją energię, mam duże wsparcie od niej. W ogóle odnosze wrazenie, robiąc robiąc rozkłady karmiczne, że w następnych wcieleniach wchodzimy jakby w podobne role, chyba tak długo, aż ta karma w końcu się dopełni... A co do interpretacji, to uważam, ze lepiej interpretowac intuicyjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Kochana:-) Cos w tym jest, bo czujemy swoją energię, mam duże wsparcie od niej. W ogóle odnosze wrazenie, robiąc robiąc rozkłady karmiczne, że w następnych wcieleniach wchodzimy jakby w podobne role, chyba tak długo, aż ta karma w końcu się dopełni... A co do interpretacji, to uważam, ze lepiej interpretowac intuicyjnie...

 

Proszę bardzo :)))

znacie się od dawna, stąd to czucie energii :)

i dobrze mieć taką duszyczkę koło siebie, która Cię rozumie i wspiera :)

też uważam, że lepiej intuicyjnie, ale czasami można zajrzeć i do "mądrych ksiąg" - zawsze coś nowego można wnieść do interpretacji i samemu się douczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...