Skocz do zawartości

łąka, jazda rowerem, tory kolejowe, borsuk, pociąg...


she1

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam bardzo dziwny sen, a że rzadko pamiętam sny myślę, że to może być jakiś znak i niestety nie wiem jak go zinterpretować.

Jechałam z kuzynkami rowerem przez łąki(zielone) niestety nie wiem dokąd zmierzałysmy ale gdzieś się spieszyłyśmy. W pewnym momencie wśród tych łąk przejeżdzałyśmy przez tory kolejowe, z daleka było widac pociąg. Po drugiej stronie dwie rodziny borsuków ale bardzo nienaturalne ( w sensie bardzo duże) matka z małym najprawdopodobniej (mały borsuk był wtulony do dużego, spali). Częśc kuzynek zsiadła z rowerów i przeszła cichutko obok rodziny, ja spanikowałam i powiedizałam że nie idę. Wróciłam za tory kolejowe, razem ze mną wróciła jedna kuzynka. Po chwili rodizna borsuków wstała i gdzieś poszła to był moment kiedy przejechałysmy z kuzynką rowerami. Pojechałysmy dalej dołączyłyśmy do wczesniejszej grupy, która wczesniej minęła rodzinę borsuków :) niestety nie wiem co było dalej, bo na tym sen się zakończył.

jeszcze dodam, że z tymi kuzynkami nie mamy żadnego kontaktu od wielu lat. Jak można to odczytać? Bardzo prosze o pomoc :)

Edytowane przez she1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Sen uczula na kontakty międzyludzkie bys miała się na baczności,ponieważ ktoś z otoczenia podstępny,nieszczery i złośliwy.Może dotyczyc właśnie tych kuzynek,mogą nastąpić wydarzenia w niedalekiej przyszłości,które będą związane z przeszłością a Ty będziesz czuła sie bezsilna.Powrót do tego co było,byc może jakieś spory,nieporozumienia wcześniejsze teraz będą miały ujście. Jednak to co sie wydarzy nie zakończy pozytywnie spraw rodzinnych.Sprawa nie będzie miała jeszcze rozwiązania ostatecznego.Tak odczutuję Twój sen.Pozdrawiam i bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) kuzynki raczej wykluczam z kręgu "podejrzanych" ponieważ mieszkamy w zupełnie innych zakątkach Polski a kontaktu nie mamy od ponad 10 lat :) Nie mam pojęcia dlaczego nawiedziły mnie w śnie ;) Dziękuję jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...