Skocz do zawartości

Ciąża


Nana.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat, ponieważ moje sny o ciąży nie są jednorazowe - od ponad roku powtarzają się, czasami kilka razy pod rząd, czasami w odstępie kilku miesięcy. Zawsze jest to samo: zachodzę w ciążę, jestem kompletnie załamana, nie wiem co robić. Na tym sen zazwyczaj się urywa, chociaż niekiedy decyduję się mimo wszystko na urodzenie tego dziecka. Dodam, że wyjątkowo nie cierpię dzieci i nie mam do nich cierpliwości, ale jestem dość młoda i nie mam partnera, więc na zajście w ciążę raczej się nie zanosi. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi? Byłabym naprawdę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Nana widze,ze tez cierpisz na bezsennosc:oczko: Sen o ciazy jesli nie jest aktualnym odbiciem takiego stanu ,a u Ciebie jak sama piszesz nie jest .Oznacza w zyciu sniacego pojawienie sie nowych pomysłow, celow ,planow .Wskazuje na bardzo duze mozliwosci tworcze.To rowniez kreatywnoasc i "płodnosc".czy to zawodowa ,czy tez naukowa jak rowniez artystyczna .Szczegolnie gdy w czasie snu dochodzi do rozwiazania i zobaczenia przez sniacego dziecka.Jesli natomiast w czasie snu nie dochodzi do porodu ,badź we snie ciaza jest odbierana negatywnie .Oznaczac to moze kłopoty,zmartwienia,troski na jawie .(skojarzenia ze słowami ,ciezko ,ciezar ciązyc.)Mam nadzieje,ze Ci troche rozjasniłam.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mialam niedawno sen iż byłam w ciąży.. Z tym że byłam z tego powodu przeszczęśliwa.. Zarówno ja jak i moi najblizsi! Obudziłam się rano naładowana pozytywna energia, zadowolona, wypoczęta, z uczuciem iż jestem gotowa na macierzyństwo i wiem już z jakim uczuciem bedzie się to wiązało. Senniki mówia o samych pozytywach tego snu. Myśle że mógł to być też proroczy sen..gdyż byl bardzo uczuciowy, silny, emocjonalny..piękny ! Pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sen o ciazy jest niejako glosem naszego wnetrza ;] twoje cialo, podswiadomosc - daja ci znac, ze juz czas, jestes gotowa. jesli we snie - cieszysz sie tym zdarzeniem - to znak, ze juz najwyzsza pora - wtedy takie sny moga sie powatzac, a ty w rzeczywistosci mozesz coraz czesciej rozmyslac o zalozeniu rodziny, ustabilizowaniu sie.. odezwie sie instynkt macierzynski.

 

z kolei, jesli we snie rozpaczasz z powodu ciazy, martwi cie to - tak musi byc i w rzeczywistosci - pewnie nie czujesz sie jesze gotowa, byc moze sytuacja ci nie pozwala.. a moze mialas taka sytuacje, ze balas sie 'wpadki'? pewnie w dalszym ciagu tak jest.. w tym przypadku ten sen sklania cie ku temu, bys o ciazy nie myslala jak o 'wpadce', raczej o czyms kontrolowanym.

ten sen prosi, abys probowala znalezc kogos na stale (niekoniecznie meza). potrzebujesz teraz stabilizacji uczuciowej, stalego i pewnego partnera. brakuje ci poczucia bezpieczenstwa. przemysl swoja obecna sytuacje i dąż ku temu. (oczywiscie to ty zdecydujesz, kiedy bedziesz gotowa na macierzynstwo - jednak twoje cialo daje ci sygnaly, ze ono juz jest) ;)

 

pozdrawiam, Lil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...