Skocz do zawartości

to było bardzo dziwne..


ptaszek

Rekomendowane odpowiedzi

przebudziłam sie rano i nast zasnełam i obudziłam się dokładnie za godz i w tym własnie czasie miałam sen którego nie potrafię zinterpretować.. Śniło mi sie że byłam na cmentarzu z moim bratem i razem z kościelnym chowaliśmy mojego s.p dziadka który zmarł 2 lata temu.. bylismy tylko tam we trojke a w dali zobaczylam mase ludzi idącą za innym pogrzebem. I nagle sceneria zmienia się w mój rodzinny dom i tam znowu jestesmy we trojke i ciało dziadka w trumnie którego nie mogłam zobaczyć tak samo jak i trumny chociaż miałam świadomość ze tam jest.. do pokoju w którym przebywaliśmy wchodzi ksiadz bardzo stary i wogóle bardzo mnie wystraszył swoim wyglądem miał w sobie coś dziwnego czego nie umiem opisać.. pozniej z jakimis dwoma kobietami zaczał odprawiac rytualy pogrzebowe bardzo dziwne a ja czulam taki ogromny strach ze wyszlam do innego pomieszczenia, usiadłam na krzesle podkulilam nogi i siedzialam wystraszona az sie obudzilam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ptaszku,

 

Przeżywasz obecnie sytuację, jaka miała już miejsce w przeszłości.

Może to powodować Twoje negatywne odczucia.

Wewnętrznie, powtórnie przeżywasz coś, co dawno już umarło i zostało pochowane.

Nastąpił rozpad więzi uczuciowej, który jest konsekwencją Twoich czynów.

Odczuwasz nieustanną potrzebę pomagania, radzenia, chronienia innych.

Nawet, jeśli Cię o to nie proszą.

Wynika ona z Twojej potrzeby zaskarbienia sobie szacunku otoczenia, uwolnienia się od stałego poczucia winy.

 

Nie potrafisz rozstać się z przeszłością, nie potrafisz zmienić swojego zachowania.

Twoja czujność w niesieniu pomocy jest od Ciebie silniejsza. Nie potrafisz jej zdefiniować, opanować.

Nadopiekuńczość, która jest jej skutkiem uważasz za rzecz konieczną, oczywistą w swoim istnieniu i nie zastanawiasz się nad zasadnością takiego ingerowania w życie innych.

 

Twój strach wynika z dezorientacji, nowej, podświadomej wiedzy, której jeszcze nie rozumiesz.

Straciłaś poczucie pewności siebie i szukasz spokoju. Przyglądasz się biernie biegowi wydarzeń, czekasz, aż problem sam się rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...