Skocz do zawartości

Mój karmiczny z obecnym partnerem...


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Prosze o pomoc, nasz związek sie sypie, chciałam sprawdzić co jest powodem, może poprzednie wcielenie zaważyło...

 

Sygnifikatory: Rycerz Buław, Wisielec

podejrzewam, że ja to raczej ten Rycerz:-) Ja byłam kims bardzo aktywnym, dzielnym, myśle, że byłam mimo wszystko młodą, aktywną kobietą (Cesarzowa się tu kryje), która moze podróżowała, natomiast on tkwił w zawieszeniu, moze oddawał się jakims medytacjom?

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś

Rycerz Mieczy - możliwe, ze wspólne rozmowy, przyjaźń, myśle,ze ten Rycerz MIeczy był moim partnerem i on łączył nas swoją osoba

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca

5 Monet, Wieża suma Pustelnik dużo o nim myślałam, chciałam jego przyjaźni, zwrócenia na siebie uwagi, on być moze bywał u nas w domu, chyba nic z tej relacji ważnego nie wyszło

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)

Królowa Mieczy Król Kielichów suma Słońce był opiekuńczy wobec mnie, przyjacielski, ja nie okazywałam mu uczuc, byłam chłodna, mozliwe też, ze on mógł się mnie bac...

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej

Moc

 

relacja była zbyt słaba, aby trwać, albo za mało się nawzajem wspieraliśmy

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone

Diabeł

tu nie wiem, nie przespaliśmy sie? Chyba,ze ja go miałam skusić...

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego

Rycerz Monet

 

nie był prawdziwym przyjacielem tak do końca, nie dał mi poczucia bezpieczeństwa

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę

9 Mieczy

 

wyzwolić się od niego, zerwac kajdany, uciec

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy

3 Buław

 

rozstać sie, poszukać sobie inhych partnerów

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę

9 Buław

 

dać mi szansę na odejście

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach

3 Monet Kapłanka suma Diabeł

 

chyba się spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm Sygnifikator ja odbieram w Waszym przypadku jako dwa rożne żywioły. Poza tym myślę, że to Ty zabiegałaś, a On nic nie robił i stąd pojawiły się długi karmiczne.

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś

Rycerz Mieczy

Mieliście dobry kontakt, skupialiście się przede wszystkim na byciu razem, rozmowach, dyskutowaniu, być może wspólne zainteresowania zbliżały Was ku sobie.

 

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca

5 Monet, Wieża suma Pustelnik

hmmm, mam wrażenie, że Tobie się życie posypało, spotkała Cię tragedia i zostałaś zupełnie sama, a On być może chciał Ci po prostu pomóc?4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)

Królowa Mieczy Król Kielichów suma Słońce

dokładnie tak jak przypuszczałam. Po prostu poczuł się za Ciebie odpowiedzialny, a następnie zakochał się w Tobie na maksa :)

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej

Moc

Nie pokazałaś swojej prawdziwej twarzy, nie wykorzystałaś swojego potencjału, swojej inteligencji. Najprościej mówiąc nie zrealizowałaś swojego planu :)7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone

Diabeł

Nie ulegliście własnym pokusom, nie skonsumowaliście związku i zbyt słaby kontakt mieliście ze sobą.

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego

Rycerz Monet

Za szybko odpuścił, nie dopilnował Cię i nie dał Ci poczuć się bezpiecznie.

 

9 - co powinna zrobić osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę

9 Mieczy

Powinnaś przestać się zamartwiać tym, że nie dacie sobie rady bez siebie, tym, jak to będzie dalej itp, itd. Przede wszystkim spokojna głowa :)

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy

3 Buław

Ja myslę, że powinniście perspektywicznie spojrzeć w przyszłość, rozważyć to już osiągnęliście i dokąd zmierzacie i wtedy podjąc ostateczna decyzję co dalej robicie z Waszą wspólna przyszłością.

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę

9 Buław

Podobnie jak Ty, musi przestać się bać, że nie dacie rady w pojedynkę. On już się sparzył i kolejny raz po prostu się boi.12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach

3 Monet Kapłanka suma Diabeł

Na pewno się spotkacie i nic dobrego z tego nie wyniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...