Skocz do zawartości

Dziecko przeżyło


ZnamCię

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Śniłem że dziecko (góra czterolatek) w czapeczce bawełnianej(taka jakby do spania) przechodzi obok trzepaka. Trzepak piłuje jakiś facet też w czapce(tak jakby byli ubrani zimowo, choć pogoda wyglądała na lenią ) , facet nie zauważa dziecka , a przepiłowany trzepak upada na przechodzące dziecko poprzeczką prosto na prawe ramię , dziecko jest przygniecione , wygląda to tak jakby umarło od przygniecenia ciężkim trzepakiem, ale po chwili dziecko podnosi się samo i jest całe i zdrowe.

Co to może oznaczać?

 

Trzepak według sennika oznacza , że ubawisz się po same pachy .

 

Ktoś dobrze rozszyfrowuje sny niech napisze jakie ten sen ma znaczenie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma własną interpretacje niech ją poda , zrobimy burzę muzgów ;D

 

Ktoś rozszyfruje część snu , a następna osoba będzie miała jakąś wskazówkę do zinterpretowania snu.

 

To Ciekawy sen, może komuś coś podobnego się śniło , może ktoś będzie miał rozwiązanie na przyszłość ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził nie sugerować się sennikami. W śnie pojawia się zazwyczaj kilka symboli, które są ze sobą powiązane znaczeniowo i stanowią pewną spójność, w senniku natomiast opisane jest znaczenie jednego konkretnego symbolu, które nijak ma się do całości. Gdybyś w swoim śnie zobaczył sam trzepak, wtedy mógłbyś to zinterpretować np. właśnie jako czekający Cię ubaw po pachy. Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówkę pawel116 ;)

 

Teraz sądzę , że w tym śnie mogło chodzić o dźwignięcie ciężaru przez małe dziecko.

W senniku odpowiada temu tłumaczenie pod hasłem ciężar.

 

*Ciężar - Jeśli w Twoim śnie pojawia się coś ciężkiego, lub masz poczucie, że coś wyraźnie Ci ciąży (np. tak, że nie możesz złapać tchu) to znak, że w realnym życiu również jest coś, co stanowi ogromne Obciążenie dla Twojej psychiki. Bez względu na to, czy jest to nierozwiązany problem, trudna sytuacja czy toksyczna znajomość - poszukaj wyjścia z tego kłopotu ponieważ może to źle wpłynąć na Twoje serce i układ krwionośny.

 

Nadal Nie wiem jaką rolę może mieć w tym śnie dziecko , ale sądzę , że głównie chodzi tu o obciążenie psychiczne.

 

Jeśli ktoś wie jaką rolę ma w tym śnie dziecko proszę o podpowiedź.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzałem jeszcze raz do sennika pod hasło dziecko , symbolizuje * Szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne. Dziecko podobnie jak młodość, może symbolizować szansę i możliwość dalszego rozwoju. Często ujawniają się w tym symbolu konflikty spowodowane przeważnie niedojrzałością. Poza tym sen o dziecku może być też aluzją do własnych dzieci lub wyrażać pragnienie ich posiadania.

 

Czyli znaczy to , że jeśli dziecko we śnie podniosło się spod Ciężaru oznacza ten sen odnalezienie wyjścia z bardzo trudnej sytuacji.

 

Gdyby ktoś miał inne spostrzeżenia niech śmiało dodaje swoje komentarze ;)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...