Skocz do zawartości

Widzenie aniołka


h20kas

Rekomendowane odpowiedzi

widzę od jakiegos tygodnia postac wyglada jak aniol, nie ma skrzydel ma ciemne wlosy za ramiona i jest ubrany na bialo ;) co to i dlaczego to widzę??

 

dzieki z gory za odpowiedz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie z tym aniołem. W dziale hipnoza w temacie "sesje hipnozy " na 5-tej stronie jest przepisana sesja Ali - prosze przeczytaj ją i zastanów się czy to nie ten sam anioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to jest trudne do zrozumienia ale na wyższych poziomach gęstości intelektu tzn. powyżej piątego przestaje istnieć polaryzacja (biegunowość). Na tych poziomach nie ma już czegoś takiego jak: czarne energie i bezwzględne zło. Tam wobec tego te anioły, które upadły i były czarne do piątego poziomu łącznie, powyżej tego poziomu przestają być czarne ale zachowują pewne oznaki tego świata w którym działają. Te oznaki to czarne włosy lub zredukowane bądź ciemne skrzydła.

Nasuwa się pytanie dlaczego taki anioł koło Pani się pojawia? Możliwych odpowiedzi może być wiele ale każda z tych odpowiedzi wskazuje na zagrożenie ciemną stroną. Ponieważ pojawia się koło Pani taki anioł wskazuje to, niemal ze stu procentową pewnością, że Pani dusza też jest aniołem ale aniołem z przypalonymi skrzydłami i dlatego zaczyna Pani podlegać pod takiego właśnie anioła. W związku z ewolucją tej części wszechświata w której znajduje się Ziemia, anioły szykują się do odlotu z Ziemi. Przygotowania te obserwuję niemal codziennie. Anioły które się przybrudziły lub straciły skrzydła szukają pomocy - starają się oczyścić i zregenerować skrzydła. także ich anioły stróże robią wszystko by im pomóc by nie dostały się pod władanie tego z czarnymi włosami. Domyślam się, że jest to informacja dla Pani by Pani spojrzała krytycznie na siebie, by przeanalizować motywy swoich postępowań, czy szanujemy "Prawo Wolnej Woli", czy nie manipulujemy innymi by osiągać własne cele? Od takich refleksji i podjętych po tym decyzji bardzo wiele zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz hipnotyzer, duzo prawdy w tym co piszesz. To daje do myslenia....Dwa lata mialam piekny obraz a anielicą jako tapete na pulpit w komputerze, poszukiwałam kto jest jego autorem, nie mogłam znalezć więc odpuściłam i wlasnie gdy juz zrezygnowałam niechcacy natrafilam na ksiażke z tym aniolem na okladce. Znalazłam.... i mam ten obraz na ścianie, teraz jak to pisze spogladam na niego. Anielica jest przepiekna, ma w dloniach planete ziemię i ma czarne skrzydła. To czas oczyszczenia w moim życiu, czas zmian i czuje to cala sobą. Niezależnie co się dzieje w zyciu to nigdy nie jest za pózno aby to życie zmienić....

Edytowane przez anastel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w moim życiu nastąpiło pewne załamanie... jestem w kropce nie wiem co robić dreczy mnie mysl podjecia decyzji ... moze to dlatego. jestem w szoku

 

Jeśli dojdziesz do wniosku, że sesja regresji hipnotycznej mogłaby Tobie pomóc, to zapraszam na sesje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden ważny powód - mianowicie nauka. Anioły Których rolą jest praca z istotami w ciężkiej materii, muszą osobiście doświadczyć warunków istnienia w tejże ciężkiej materi by doskonale wiedziały z czym mają do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden ważny powód - mianowicie nauka. Anioły Których rolą jest praca z istotami w ciężkiej materii, muszą osobiście doświadczyć warunków istnienia w tejże ciężkiej materi by doskonale wiedziały z czym mają do czynienia.

 

Rozumiem. Ale co w przypadku, gdy dana osoba a raczej jej dusza jest ,,anielska" ale w zadnym wypadku po jej zyciu nie widac, ze ma sie czegos nauczyc czy robic cos konkrentego; innymi slowy gdy zycie takiej osoby jest zwyczajne, nie wskazujace na zaden wiekszy potencjal?

 

Ciekaw jestem, jak mozna zbadac, czy posiada sie ,,anielska" dusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królestwo ziemskich aniołów. Poczytajcie sobie:) Oto fragment tekstu :

 

W swojej książce Doreen odkrywa przed nami niezwykły świat tzw. Ziemskich Aniołów. To istoty, które wcielają się tutaj celowo, aby pomóc ludzkości w duchowym rozwoju i ochronie planety. Znamy te postacie z innych dziedzin ezoteryki. W astrologii to osoby, które mają harmonijne aspekty pomiędzy Białym Księżycem a Neptunem. W numerologii mogły być określane jako "stare dusze". Rozpoznaję je w niektórych osobach, których Droga Życia wynosi Jedenaście, czasem Siedem. Wyczuwam je dość szybko, zapewne na zasadzie pokrewieństwa. Myślę, że może być ich całkiem dużo między nami.

 

Wszystkie Ziemskie Anioły mają pewne cechy wspólne. Doreen zebrała je i uporządkowała, ponieważ od kilku lat prowadzi warsztaty dla takich osób, na których pomaga im zrozumieć siebie i misję, jaka mają do spełnienia wobec świata. Aby rozpoznać siebie w tej ogromnej rodzinie trzeba odnaleźć w sobie wszystkie wymienione poniżej cechy.

 

Link do strony: Prosperita * Anioły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Królestwo ziemskich aniołów. Poczytajcie sobie:) Oto fragment tekstu :

 

W swojej książce Doreen odkrywa przed nami niezwykły świat tzw. Ziemskich Aniołów. To istoty, które wcielają się tutaj celowo, aby pomóc ludzkości w duchowym rozwoju i ochronie planety. Znamy te postacie z innych dziedzin ezoteryki. W astrologii to osoby, które mają harmonijne aspekty pomiędzy Białym Księżycem a Neptunem. W numerologii mogły być określane jako "stare dusze". Rozpoznaję je w niektórych osobach, których Droga Życia wynosi Jedenaście, czasem Siedem. Wyczuwam je dość szybko, zapewne na zasadzie pokrewieństwa. Myślę, że może być ich całkiem dużo między nami.

 

Wszystkie Ziemskie Anioły mają pewne cechy wspólne. Doreen zebrała je i uporządkowała, ponieważ od kilku lat prowadzi warsztaty dla takich osób, na których pomaga im zrozumieć siebie i misję, jaka mają do spełnienia wobec świata. Aby rozpoznać siebie w tej ogromnej rodzinie trzeba odnaleźć w sobie wszystkie wymienione poniżej cechy.

 

Link do strony: Prosperita * Anioły

 

Fajna bajka, tylko tyle ze jak sie popatrzy na historie ludzkosci, to tak jakby grochem o sciane. Aniolki swoje, a ludzie swoje. Wiec jakakolwiek misja tutaj nie pomoze, bo ludzie sa wciaz tacy sami. Najlepiej odreagowac sobie wszystkie misje i powrocic tam, skad sie przyszlo. Za duzo tych idei i rewolucji ktore do niczego nie doprowadzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z doświadczenia wiem, w sprawie trzech "aniołków", że One mają postać zwykłej osoby normalnie ubranej,

biały kolor bądź błękitny szaty w którą na obrazach jest odziewany Anioł to dla mnie wymysł bo taki kolor pasuje do nieba/niewinności,

jednak jak jest naprawdę? nie wiem - pewnie reguły żadnej nie ma na to.

 

mój jak mi się objawia to nie pamiętam nigdy góry ubrania (w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem),

ale spodnie ma czarne - hmm powiedzmy takie od garnituru i bla bla bla nie ma co opowiadać reszty bo nie temat o tym.

 

Ciekaw jestem, jak mozna zbadac, czy posiada sie ,,anielska" dusze.

 

co rozumiesz za wynikiem takiego sprawdzenia?

chcesz sprawdzisz czy Twoja obecna dusza jest anielska w sensie czy zostaniesz aniołkiem kogos po smierci? czy cóż innego?

 

no i najważniejsze pytanie: po co Ci to do wiadomosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...