Skocz do zawartości

"Chodzi" za mną liczba 2


Tiphereth

Rekomendowane odpowiedzi

Dręczy mnie liczba 2 co to oznacza?

 

Z tym że liczba 2 nie występuje tak zwyczajnie tylko nękają mnie dwie takie same liczby np: patrze na zegarek a tu 12:12 albo kończę wykonywać jakąś czynność znów spoglądając na zegarek i widzę 17:17

 

To dzieje się dość długo (jakieś kilka miesięcy, może nawet dłużej tylko tego nie dostrzegałem) próbowałem to rozszyfrować na własną rękę ale bez rezultatu, nie jestem numerologiem, dlatego proszę o pomoc doświadczonych numerologów!

 

Od razu piszę że to nie ma nic wspólnego z przyzwyczajeniem mojego mózgu to określonej godziny bo ta liczba nie pojawia się tylko na zegarku ale praktycznie wszędzie gdzie tylko może.

 

Jeżeli mogłoby to pomóc to moja wibracja urodzenia to 1

 

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiphereth, kup sobie z zagranicy książkę "11:11 Phenomenon" (albo jakieś tytuły o synchroniczności w których jest "11:11") - jest o relacjach ludzi na całym świecie, którym zdarza się że widzą 11:11 albo 22:22 albo różne takie.

Tiphereth, w nauce ezoterycznej to zjawisko nazywa się synchroniczność, pierwszy raz opisał je psycholog Carl Gustav Jung, synchroniczność czyli nietypowe zbiegi okoliczności, jak nie wiem, trudno mi teraz przytoczyć przykład, ale są to sygnały od wyższych sił które chcą zwrócić uwagę na coś ludzi, na przykład od twoich opiekunów duchowych.

Edytowane przez dark_ages
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że nazywa się to synchroniczność.

 

Nie wiedziałem też że wkroczyłem na wyższy poziom duchowy (poczytałem o tym trochę)

 

Ale cholera, to nie tłumaczy mi DLACZEGO te liczby czegoś ode mnie "chcą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taka synchroniczność zegarkowa, i zdarza się o ile zauważyłem dość wielu ludziom w Polsce, ktoś mógłby przetłumaczyć tą książkę o 11:11 i zrobić na tym kasę, bo to powszechny temat

 

poczytaj tutaj: http://www.crystalinks.com/synchronicity.html

http://www.crystalinks.com/numerology4.html

http://www.crystalinks.com/11.11.html

 

i wpisz w google : 11:11 synchronicity i poszukaj, bo wyświetli się dużo stron

 

Możesz sprawdzić czy czasem nie jesteś liczbą mistrzowską(11,22,33,44) w programie Numerologia.exe, tylko sprawdzaj imię i nazwisko a nie datę, bo dat może być tysiące, a imiona i nazwiska można policzyć na palcach jednej ręki.

Edytowane przez dark_ages
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie chodzi o 11, 11 to tylko symbol, gdybyś był domyślny domyśliłbyś się, że chodzi o wszystkie takie przypadki na zegarze, a nie tylko o 11, synchroniczność nie wybiera sobie 11 a wybiera wszystkie liczby

Edytowane przez dark_ages
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...