Skocz do zawartości

Ćwiczenie dla Was :-) - ZAKOŃCZONE


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Z braku ćwiczeń daję swoje. Mam nadzieję, że ktoś się skusi :-):_cwaniak: Taka mieszanina, ciekawa jestem co Wam wyjdzie :-)

 

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą...

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?

 

Miło mi będzie, jak ktoś coś napisze.

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?10 pucharów, królowa buław, rycerz pucharów -> Możliwe,że sprawy uczuciowe Cię do tego skłoniły, może chciałaś się coś dowiedzieć. Poza tym chyba interesowała Cię ezoteryka stąd jak zobaczyłaś forum postanowiłaś zadziałać i zacząć w nim uczestniczyć :)

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą... 2 mieczy, Rycerz monet, pustelnik -> czasami przymykasz oko bo nie ze wszystkiego jesteś zadowolona ale ogólnie uważasz,że się tu rozwijasz duchowo

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?Kapłanka, papież, wisielec -> myślę,że długo tam pracujesz, możliwe,że jest zgodna z twoim wykształceniem ogólnie jest ok ale może czasem jesteś znudzona?

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami? 2 buław, królowa buław, giermek pucharów -> różnie wyglądają ale ty się starasz i zazwyczaj układają się dobrze, chociaż zdarzają się osoby z którymi nie możesz znaleźć wspólnego języka ale nie jest to nic poważnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum? 9 bulaw, 5 mieczy mysle, ze jakies smutne przezycia, moze rozstanie z kims bliskim

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Rydwan, 3 mieczy, As denarow w jakis sposob ezoforum dziala na Ciebie pozytywnie, laduje Twoje akumulatory, tutaj znowu skusilabym sie o stwierdzenie, ze to z powodu rozstania sie pojawilas na ezo. Tak jakby ukazuje nowe perspektywy, pozwala zapominac o problemach.

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem? Kochankowie, Krolowa mieczy, Pustelnik biore, ta mniej pozytywna wersje :) Ciezko pracujesz, musisz walczyc o swoja pozycje w firmie. Na pewno nie jest to praca zgodna z Twoim wyksztalceniem.

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?Krolowa kielichow, Sad ostateczny Kontakt ze wspolpracownikami i klientami masz bardzo dobry, chyba z tego powodu, ze jestes dosyc wrazliwa osoba ktora kazdego wyslucha.

 

To tyle z mojej strony, dzisiaj eksperymentowalam na nowych kartach :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?

Królowa mieczy, Kochankowie, Królowa buław ---> suma Wieża

hm... myślę, że trafiłaś tu przez jakąś kobietę, może dobrą znajomość, która poleciła Ci to forum, lub w rozmowie dwóch osób usłyszałaś o tym miejscu, byłaś bardzo ciekawa, co odnajdziesz na tym forum, wiele się zmieniło w Tobie od czasu rejestracji tutaj

 

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum?

Pustelnik, Wieża, As mieczy (doł. Rydwan) ---> suma Moc

lubisz to miejsce, pozwala Ci się rozwijać, zdobywać wiedzę, nowe umiejętności, pozwala Ci wyjść poza schemat, w którym być może trochę żyjesz w rzeczywistości

 

3. a. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej?

Paź mieczy, Król buław, Moc ---> suma Diabeł

lubisz swoją pracę, masz kontakt z ludźmi, nie nudzisz się w niej, masz możliwość ciągłego rozwoju oraz dokształcania się, wiele wyzwań w niejpodejmusze i czujesz się w niej jak ryba w wodzie

 

b. czy jestem z niej zadowolona, a może nie?

Królowa pucharów, Gwiazda, 4 monet ---> suma Świat

tak, jesteś z niej zadowolona, jednak finanse mogłyby być w niej nieco większe ;) nikt Ci w niej nie przeszkadza, masz niekiedy momenty w niej, kiedy jesteś sama i możesz się skupić albo na pracy albo na swoich prywatnych sprawach, w tym Świecie być może pokazuje się Twoje myślenie na temat jej zmiany w dalszej perspektywie

c. czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?

2 mieczy, 7 mieczy, 7 pucharów ---> suma Cesarz

kurde... nie wiem :P poniekąd jest zgodna, ale chyba nie do końca, bardziej jest chyba pasją, a może potrzebą, bo na czas ówczesny, kiedy szukałaś pracy ta była najlepsza...

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?

współpracownicy: Głupiec, Cesarzowa, Rycerz mieczy ---> suma Koło

tu chyba bywa różnie, jednakże raczej łączą Was relacje ciepłe, wesołe, jest dużo śmiechu, ale też i profesjonalizmu (Cesarzowa plus Rycek) dla jednych jesteś autorytetem, osobą, która dużo wie i może pomóc innym, a dla innych miłą koleżanką z pracy, z którą można pożartować na temat szefa

klienci: Królowa monet, Koło, 8 mieczy (doł. Diabeł) ---> suma Rydwan

dla klientów jest miła, uważana jesteś przez nich za profesjonalistkę, osobę zorganizowaną i energiczną(Koło), jednak trochę też zdystansowaną i oficjalną w kontaktach (8 mieczy), myślę, że sprawy, które im załatwiasz są realizowane szybko i sprawnie (Rydwan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum? 2 mieczy i kapłanka -Miałas problem i chciałaś rady wróżki.Możliwe ,ze sama chciaałs sprobowac swoich sił jako wrozka.

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą..Wyszedł moj straznik .Głupiec .Wiec karty nie chciały mi dac odpowiedzi Moze oznaczac ,ze traktujesz forum jak dobra zabawe i nauke.Jako miejsce w ktorym spotykasz sie z gronem przyjaciół, o takich samych zainteresowaniach co Ty.

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?9 buław,6buław. Nie jest zgodna z Twoim wykształceniem.Jestes solidna i obowiązkowa ,a praca przynosi Ci duzo satysfakcji ,rdosci .Poczucie spełnienia .

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?-Rycerz buław i Rycerz mieczy.Mam wrażenie,ze jestes zbyt szczera i twarta w stosunku do swoich współpracowników .Jednak nie masz wsrod nich przyjaciol. Z klientami dajesz sobie doskonale rade.Jestes pewna siebie .Wiesz co masz robic .Inteligentnie trzymasz ich na dystans .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madeliine

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum? Umiarkowanie, Giermek Monet, As Pucharów Chęć uporządkowania i rozwijania wiedzy, a z drugiej strony uczucia, rozterki miłosne.

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą... Kapłanka, 5 Mieczy, Papież + Mag Ogólnie bardzo pozytywne, bo wiele się tu dowiadujesz, a lubisz poszerzać swoją wiedzę. Odnoszę wrażenie, że masz swoich takich mentorów na ezoforum od których także chcesz się wiele nauczyć, ale tu przecież uczymy się nawzajem :D Forum czasem Cię irytuje, ale mimo wszystko lubisz tu wchodzić,czytać pisać etc.

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem? PODEJŚCIE(Gwiazda, 2 Monet, 10 Pucharów) Satysfakcjonuje Cie, czasem musisz wybierać ,a wybór bywa trudny, ale mimo wszystko lubisz swoją prace.... Wykształcenie(Głupiec, 10 Monet, Król Monet) Wolałabyś podróżować, ale praca daje Ci nowe możliwości. Praca ta jest dobrze płatna i zaspokaja Twoje potrzeby finansowe, ale nie jest zgodna z Tym co chciałabyś robić.

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?(5Mieczy, Król Monet, 6 Mieczy) Nie możliwe, żebyś była aż taka twarda, czasami oschła. Wobec wszystkich jesteś.. konkretna, zdyscyplinowana, poważna. Jesteś silną osobą i przez to Twoi współpracownicy czują dystans. Kontakt jest dobry jednak zbyt oschły i zdystansowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?

4 mieczy,5 kielichów,As kielichów,8 buław - Byłaś w okresie kiedy musiałaś cos zmienić w swoim życiu.Czułaś się rozczarowana,zmęczona zwłaszcza życiem rodzinnym,odcięta od rzeczywistości.Chciałas otworzyć się na coś nowego,nowych ludzi,którzy maja podobne problemy jak i Ty i potrafia Cię zrozumieć.

 

2.Jakie jest moje ogólne podejście do ezoforum? Ciekawe co Wam karty pokaża...

Koło fortuny,Papież, 2buław,Rydwan.

To że trafiłaś na Ezoforum to Twoje przeznaczenie.Podejście jest zmienne i ulega zmianie wraz z okresem pobytu na Forum.Na początku to była obserwacja,pogłębianie wiedzy ,nabieranie wiary w siebie i w to że dobrze zrobiłaś że jesteś wśród Nas.Trochę stałas z boku przygladając sie co sie dzieje.Teraz nabrałaś wiary w siebie,wiesz że możesz i potafisz i inni potrafia to docenić.Wzięłaś sprawy w swoje ręce,uruchomiłaś swój wewnetrzny potencjał,nabrałaś wiary i pewności siebie,chcesz być dobra a nawet lepsza gdyż ezoteryka odegra dużą rolę w Twoim życiu.

 

3.Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej,czy jestem z niej zadowolona,a może nie,czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?

8 denarów,As kielichów,2 buław,Wieża.

 

Swoja prace myślę że lubisz,starasz sie ja wykonywać starannie,najlepiej jak potrafisz,mimo że nie jest ona zgodna z Twoim wykształceniem.Jeżeli nadarzyłaby sie okazja to byś ja zmieniła.

 

4.Jak wyglądaja moje kontakty ze współpracownikami i klientami?

10 denarów,Smierć,Królowa mieczy,4 miecze,Rycerz kielichów.

W pracy nastąpiły jakies zmiany,może była rotacja.Od niektórych odcinasz się żeby nie popadać w konflikty, z niektórymi jest okey.Jeżeli chodzi o klientów to bywa różnie,Jesteś kompetentna w tym co robisz ale nieraz umiesz pokazac swoje pazurki.

 

Dziekuje za ciekawe ćwiczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

ODPOWIEDZI

 

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum? Swego czasu zaczęłam wyciągać karty z internetu, ale opisy były tak beznadziejne, ze zaczęłam szukac czegoś lepszego i za każdym razem wyszukiwarka przekierowywała mnie na ezoforum. Po jakimś czasie sama z siebie weszłam na ezoforum i zobaczyłam dział Powróżę (to znak, bo ten dział jest niewidoczny dla osób niezarejestrowanych!!!), miałam wtedy problemy uczuciowe i zarejestrowałam się, żeby móc uzyskać od kogoś poradę.

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą... Bardzo pozytywne, chyba jestem w fazie lekkiego uzależnienia, poznałam fajnych ludzi, czuję się tu jak u siebie, poza tym sama zaczęłąm stawiać karty, bo nagle pewnego dnia zrozumiałam, ze zaczynam je rozumieć, wiem,ze duuuużo nauki jeszcze przede mną, na razie jestem na etapie zachwytu nad kartami :-)

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem? Praca zawodowa nie jest zgodna z moim wykształceniem, natomiast odnalazłam tu swoje miejsce na ziemi i choć niekiedy mam dość, bo i stresów wiele, ale w jakiś sposób się w niej spełniam, chocby poprzez liczne,pozytywne kontakty z ludźmi

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami? Ze wszystkimi ogólnie żyję w zgodzie, aczkolwiek mam świadomość,ze nie wszystkie osoby sa mi przychylne, choć tego nie okazują. Jeśli chodzi o klientów, czy raczej pacjentów (przychodnia), to mam raczej dobry kontakt, część ludzi załatwia sprawy czy to telefonicznie czy osobiście tylko ze mną., co jest dla mnie satysfakcjonujące. Potrafię sie niekiedy równueż dystansować, w sytuacjach, gdy jestem zmęczona, lub poddenerwowana na przykład :-)

 

 

 

Zaraz się biorę za Wasze odpowiedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Gaja 11
(nie mogę się przyzwyczaić do Twojego nowego nicka:-))

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?
10 pucharów, królowa buław, rycerz pucharów ->
Możliwe,że sprawy uczuciowe Cię do tego skłoniły
,
może chciałaś się coś dowiedzieć
. Poza tym
chyba interesowała Cię ezoteryka
stąd jak zobaczyłaś forum postanowiłaś zadziałać i zacząć w nim uczestniczyć
:)

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą...
2 mieczy, Rycerz monet, pustelnik -> czasami przymykasz oko bo nie ze wszystkiego jesteś zadowolona ale
ogólnie uważasz,że się tu rozwijasz duchowo

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?
Kapłanka, papież, wisielec -> myślę,że
długo tam pracujesz
, możliwe,że jest zgodna z twoim wykształceniem ogólnie jest ok ale
może czasem jesteś znudzona
?

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?
2 buław, królowa buław, giermek pucharów ->
różnie wyglądają ale ty się starasz i zazwyczaj układają się dobrze, chociaż zdarzają się osoby z którymi nie możesz znaleźć wspólnego języka ale nie jest to nic poważnego

 

Caryca

 

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?
9 bulaw, 5 mieczy
mysle, ze jakies smutne przezycia, moze
rozstanie z kims bliskim
2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum?
Rydwan, 3 mieczy, As denarow
w jakis sposob
ezoforum dziala na Ciebie pozytywnie
,
laduje Twoje akumulatory
, tutaj znowu skusilabym sie o stwierdzenie, ze to
z powodu rozstania sie pojawilas na ezo
.
Tak jakby ukazuje nowe perspektywy, pozwala zapominac o problemach.
3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?
Kochankowie, Krolowa mieczy, Pustelnik
biore, ta mniej pozytywna wersje
:)
Ciezko pracujesz
, musisz walczyc o swoja pozycje w firmie. Na pewno
nie jest to praca zgodna z Twoim wyksztalceniem
.

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?
Krolowa kielichow, Sad ostateczny
Kontakt ze wspolpracownikami i klientami masz bardzo dobry, chyba z tego powodu, ze jestes dosyc wrazliwa osoba ktora kazdego wyslucha.

 

Erza

 

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?

Królowa mieczy, Kochankowie, Królowa buław ---> suma Wieża

hm... myślę, że trafiłaś tu przez jakąś kobietę, może dobrą znajomość, która poleciła Ci to forum, lub w rozmowie dwóch osób usłyszałaś o tym miejscu, byłaś bardzo ciekawa, co odnajdziesz na tym forum,
wiele się zmieniło w Tobie od czasu rejestracji tutaj

 

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum?

Pustelnik, Wieża, As mieczy (doł. Rydwan) ---> suma Moc

lubisz to miejsce, pozwala Ci się rozwijać, zdobywać wiedzę, nowe umiejętności, pozwala Ci wyjść poza schemat, w którym być może trochę żyjesz w rzeczywistości

 

3. a. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej?

Paź mieczy, Król buław, Moc ---> suma Diabeł

lubisz swoją pracę, masz kontakt z ludźmi
, nie nudzisz się w niej, masz możliwość ciągłego rozwoju oraz dokształcania się,
wiele wyzwań w niejpodejmusze i czujesz się w niej jak ryba w wodzie

 

b. czy jestem z niej zadowolona, a może nie?

Królowa pucharów, Gwiazda, 4 monet ---> suma Świat

tak, jesteś z niej zadowolona, jednak finanse mogłyby być w niej nieco większe
;)
nikt Ci w niej nie przeszkadza,
masz niekiedy momenty w niej, kiedy jesteś sama i możesz się skupić albo na pracy albo na swoich prywatnych sprawach,
w tym Świecie być może pokazuje się Twoje myślenie na temat jej zmiany w dalszej perspektywie -
byc moze, ale to czas pokaże
c. czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?

2 mieczy, 7 mieczy, 7 pucharów ---> suma Cesarz

kurde... nie wiem
:P
poniekąd jest zgodna, ale chyba nie do końca,
bardziej jest chyba pasją, a może potrzebą
,
bo na czas ówczesny, kiedy szukałaś pracy ta była najlepsza...

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?

współpracownicy:
Głupiec, Cesarzowa, Rycerz mieczy ---> suma Koło

tu chyba bywa różnie, jednakże raczej łączą Was relacje ciepłe, wesołe, jest dużo śmiechu, ale też i profesjonalizmu
(Cesarzowa plus Rycek)
dla jednych jesteś autorytetem, osobą, która dużo wie i może pomóc innym, a dla innych miłą koleżanką z pracy, z którą można pożartować na temat szefa -
oj, to prawda :-)

klienci:
Królowa monet, Koło, 8 mieczy (doł. Diabeł) ---> suma Rydwan

dla klientów jest miła, uważana jesteś przez nich za profesjonalistkę, osobę zorganizowaną i energiczną(Koło), jednak trochę też zdystansowaną i oficjalną w kontaktach (8 mieczy), myślę, że sprawy, które im załatwiasz są realizowane szybko i sprawnie (Rydwan)

 

Miriam

1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?
2 mieczy i kapłanka
-Miałas problem i chciałaś rady wróżki.
Możliwe ,ze sama chciaałs sprobowac swoich sił jako wrozka.

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą
..
Wyszedł moj straznik .
Głupiec
.
Wiec karty nie chciały mi dac odpowiedzi
Moze oznaczac ,ze traktujesz forum jak dobra zabawe i nauke.Jako miejsce w ktorym spotykasz sie z gronem przyjaciół, o takich samych zainteresowaniach co Ty.

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie, czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?
9 buław,6buław
.
Nie jest zgodna z Twoim wykształceniem.Jestes solidna i obowiązkowa ,a praca przynosi Ci duzo satysfakcji ,rdosci .Poczucie spełnienia .

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?-
Rycerz buław i Rycerz mieczy
.Mam wrażenie,ze jestes zbyt szczera i twarta w stosunku do swoich współpracowników .
Jednak nie masz wsrod nich przyjaciol.
(Bardzo możliwe, ze nie wszyscy są tak naprawdę szczerzy ze mna
)
Z klientami dajesz sobie doskonale rade.Jestes pewna siebie .Wiesz co masz robic .Inteligentnie trzymasz ich na dystans .

 

Madeliine
1. Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum? Umiarkowanie, Giermek Monet, As Pucharów
Chęć uporządkowania i rozwijania wiedzy
, a z drugiej strony uczucia, rozterki miłosne.

2. Jakie jest moje ogólne podejscie do ezoforum? Ciekawe, co Wam karty pokażą
...
Kapłanka, 5 Mieczy, Papież + Mag
Ogólnie bardzo pozytywne, bo wiele się tu dowiadujesz, a lubisz poszerzać swoją wiedzę. Odnoszę wrażenie, że masz swoich takich mentorów na ezoforum od których także chcesz się wiele nauczyć, ale tu przecież uczymy się nawzajem
:D
Forum czasem Cię irytuje (
pod wzgledem szybkości i problemów z edycją tekstów tak, jak najbardziej
)
, ale mimo wszystko lubisz tu wchodzić,czytać pisać etc.

3. Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej, czy jestem z niej zadowolona, a może nie
,
czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?
PODEJŚCIE(Gwiazda, 2 Monet, 10 Pucharów)
Satysfakcjonuje Cie, czasem musisz wybierać ,a wybór bywa trudny, ale mimo wszystko lubisz swoją prace....
Wykształcenie(Głupiec, 10 Monet, Król Monet) Wolałabyś podróżować
,
ale praca daje Ci nowe możliwości
.
Praca ta jest dobrze płatna i
zaspokaja Twoje potrzeby finansowe,
ale nie jest zgodna z Tym co chciałabyś robić.

4. Jak wyglądają moje kontakty ze współpracownikami i z klientami?(5Mieczy, Król Monet, 6 Mieczy
)
Nie możliwe, żebyś była aż taka twarda, czasami oschła.
Wobec wszystkich jesteś.. konkretna
,
zdyscyplinowana,
poważna
. Jesteś silną osobą
i przez to Twoi współpracownicy czują dystans
. Kontakt jest dobry jednak zbyt oschły i zdystansowany

 

ANEZ

1.Co mnie skłoniło do zarejestrowania się na ezoforum?

4 mieczy,5 kielichów,As kielichów,8 buław
- Byłaś w okresie kiedy musiałaś cos zmienić w swoim życiu.Czułaś się rozczarowana,zmęczona zwłaszcza życiem rodzinnym,odcięta od rzeczywistości.
Chciałas otworzyć się na coś nowego,nowych ludzi,którzy maja podobne problemy jak i Ty i potrafia Cię zrozumieć.

 

2.Jakie jest moje ogólne podejście do ezoforum? Ciekawe co Wam karty pokaża...

Koło fortuny,Papież, 2buław,Rydwan.

To że trafiłaś na Ezoforum to Twoje przeznaczenie.
Podejście jest zmienne i ulega zmianie wraz z okresem pobytu na Forum
.Na początku to była obserwacja,pogłębianie wiedzy ,nabieranie wiary w siebie i w to że dobrze zrobiłaś że jesteś wśród Nas.Trochę stałas z boku przygladając sie co sie dzieje.Teraz nabrałaś wiary w siebie,wiesz że możesz i potafisz i inni potrafia to docenić.Wzięłaś sprawy w swoje ręce,uruchomiłaś swój wewnetrzny potencjał,nabrałaś wiary i pewności siebie,chcesz być dobra a nawet lepsza gdyż ezoteryka odegra dużą rolę w Twoim życiu.

 

3.Jakie jest moje podejście do pracy zawodowej,czy jestem z niej zadowolona,a może nie,czy jest to praca zgodna z moim wykształceniem?

8 denarów,As kielichów,2 buław,Wieża.

 

Swoja prace myślę że lubisz,starasz sie ja wykonywać starannie,najlepiej jak potrafisz,mimo że nie jest ona zgodna z Twoim wykształceniem.
Jeżeli nadarzyłaby sie okazja to byś ja zmieniła.

 

4.Jak wyglądaja moje kontakty ze współpracownikami i klientami?

10 denarów,Smierć,Królowa mieczy,4 miecze,Rycerz kielichów.

W pracy nastąpiły jakies zmiany,
może była rotacja
.
(jesteśmy po remoncie, pracuje w innym, więskzym, lepszym pomieszczeniu
)
Od niektórych odcinasz się żeby nie popadać w konflikty, z niektórymi jest okey.Jeżeli chodzi o klientów to bywa różnie,Jesteś kompetentna w tym co robisz ale nieraz umiesz pokazac swoje pazurki.

 

 

 

 

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...