Skocz do zawartości

Laik prosi o odpowiedź


Gość Polaris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polaris

Witajcie, mam takie pytanie: jeśli ja i pewien męzczyzna jesteśmy (tworzymy? nie wiem, jakiego określenia uzyć..) w relacji karmicznej, ale nie jestesmy w zwiazku, to oznaczza to, że i tak bedziemy razem? Czy te dwie rzeczy nie mają nic ze sobą wspólnego? Mam nadzieje, ze zrozumiecie, o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Polaris otóż są niejako dwa wyjaśnienia dotyczące pojęcia "związek karmiczny"

pierwszy dotyczy tzw. miłości karmicznej, kiedy to dwie osoby (dwie połówki) obiecują sobie, że w tym lub następnym wcieleniu znowu się spotkają, by dopełniać swoją miłość, ponieważ nie mogą bez siebie żyć i to jest miłość taka na zawsze i na wieczność

drugie wyjaśnienie natomiast dotyczy związku karmicznego rozumianego jako relacja dwojga ludzi i tu mogą być powiązania matka-dziecko, brat-siostra, ale także koleżanka-Ty, obca osoba spotkana przypadkowo na ulicy, której pomagasz znaleźć drogę, kiedy się zgubiła - Ty. Tutaj możliwości jest wiele. Możesz być w związku karmicznym z obcą Ci osobą i minąć ją na ulicy i o tym nie wiedzieć. A waszym przeznaczeniem właśnie miało być to "minięcie się". Jednak o wiele częściej zdarza się, że mamy coś z kimś do przerobienia, np. matka-dziecko. I w zależności jaki charakter ma karma tak będzie realizowana lub nie. Przykładowo matka jest osobą nadopiekuńczą a Twoim zadaniem będzie wyrwać się z tego "jarzma", pokazanie jej, że potrafisz samodzielnie sobie radzić.

Mam nadzieję, że dość jasno to wyjaśniłam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris

To ja się jeszcze zapytam o cos bo podobno kto pyta, nie błądzi:)

Jesli moja droga życia to 11 ( a konkretniej 29/11/2), to nie sumuje tej 11 do 2-ki tylko traktuje jako wibrację mistrowską? Oczywście przy sumowaniu jej z drogą życia kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wychodzi Ci 11 to jesteś 11 :D czyli wibracją mistrzowską :)

ale te wyliczenia 29/11/2 to z programu?

lepiej to sobie metodą (nie wiem czy wertykalną czy horyzontalną - bo nie jestem numerologiem :P)

musiałabyś podać mi swoją datę, wtedy mogłabym Ci powiedzieć czy to będzie 11 czy 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris

Aha, i spotkałam się też z takim liczeniem liczby związku: dodaje się do siebie jedynie liczby dnia urodzenia obu osób a nie sumuje się dróg zycia. Czy to poprawny sposób czy nie?

 

I czy z wyliczeń numerologicznych da się sprawdzić, czy to zwiazek czy miłość karmiczna?

Edytowane przez Polaris
dop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moja droga życia to 11 ( a konkretniej 29/11/2), to nie sumuje tej 11 do 2-ki tylko traktuje jako wibrację mistrowską?

 

Jesteś 2/11/29. Twoją podstawową wibracją będzie 2, a 11 i 29 będą ją tylko uzupełniać.

 

Aha, i spotkałam się też z takim liczeniem liczby związku: dodaje się do siebie jedynie liczby dnia urodzenia obu osób a nie sumuje się dróg zycia. Czy to poprawny sposób czy nie?

 

To zależy kogo spytasz ;)

Obecnie jest sporo szkół numerologicznych i każdy inaczej oblicza czy związek jest karmiczny czy nie. Niektórzy twierdza, że wibracja dnia urodzenia mówi o tym co ukształtowało psychikę danej osoby i jakie są wpływy z poprzednich wcieleń. Dodawanie dni urodzenia miałoby więc jakiś tam sens.

 

I czy z wyliczeń numerologicznych da się sprawdzić, czy to zwiazek czy miłość karmiczna?

 

znane mi źródła twierdzą, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid, a czemu 2? Czyli tę 11 się sumuje? Bo nie rozumiem tego szczerze mówiąc...

 

To, że ktoś ma 11/22/... w Drodze Życia albo w innym miejscu nie oznacza, że będzie się realizował jako 11/22/... Liczba mistrzowska daje spory potencjał - można go wykorzystać albo nie. Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjału i możliwości, które liczba mistrzowska daje to będzie realizował wibrację zredukowaną (np. 2 zamiast 11). Większość osób realizuje liczby mistrzowski właśnie w ten sposób.

 

Dla przykładu: jeśli ktoś ma 11 w Cyklu Formującym to jej realizacja będzie zależeć od otoczenia rodzinnego. Jeśli matka jest nadopiekuńcza, w domu są kłótnie i konflikty to przyjmuje się, że otoczenie jest niesprzyjające i dziecko będzie przezywało pierwsze lata życia pod kontrolą 2 a nie 11.

Edytowane przez Seid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...