Skocz do zawartości

ulubiony kolor


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Moja szafa wypełniona jest raczej kolorami ciemnymi czerń,granat ...chociaz od dłuższego czasu przekonuje się do innych kolorów - bardzo lubie rózne odcienie niebieskiego, turkusy :) Lubie również eksperymentowąc z kolorami cieni do powiek...niebieskie,zielenie, brązy,fioloty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Watislav

    12

  • Klara

    10

  • Lotheri

    10

  • Aneta

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uwielbiam błekit, zieleń i czerwień. Najwięcej mam błękitnych bluzek do spodni. albo sweterki o kolorze delikatnego fioletu lub czerwone. Tyle jest teraz kolorów że można się fajnie ubrać, co mnie cieszy, bo dla mnie sam tylko kolor szary czy czarny są za smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się to zmienia non stop. Z większych fascynacji to przez sporą część dzieciństwa wszelakie odcienie niebieskiego, jako nastolatka zielenie. Teraz raczej bez takich szaleństw - choć chyba zaczynam darzyć większym uczuciem czerń, biel i ecru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja najbardziej lubię kolor niebieski i czerwony:)

Zawsze ubieram się raczej na kolorowo tzn np jasne spodnie a ciemna bluzka, albo

niebieska, czerwona czy np zielona bluzka i ciemne spodnie - byle tylko nie cała na czarno:) moje ubranie musi być "żywe" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W lato oczywiście ubieram jasne rzeczy, żeby podkreślić opaleniznę i dlatego uwielbiam biały kolor. W zimę kocham łączyć go z czernią, a nawet z innymi wiosennymi kolorami. Na szczęście biel i czerń są barwami pasującymi do każdej innej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mój to turkusowy i brązowy na górną warstwe ciała (czyli bluzki), czarny, niebieski i również brązowy na dolną częśc ciała (czyli nóżki) a na stopki to uwielbiam skarpety koloru białego (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham brązy i niebieskości,tyle że kolory nie mogą byc intensywne. Poza tym zgaszony,zszarzały róż i fiolety,a dawno temu w czasach licealnych czarny od stóp do głowy,mrocznie było. A z białego uwielbiam jedynie klasyczne bluzki koszulowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Niebieski, biel, czerń. Niebieski kocham za jeansy, biały za suknię ślubną, a czarny za kolor garnituru pana młodego :lol: Oczywiście żart - tak na prawdę lubię te kolory, bez względu na wszystko :mrgreeen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja lubię róż i to jego wszystkie odcienie. Jest taki delikatny, dziewczęcy i słodki :) turkusowy i fiolet też jest fajny. a i jeszcze beż i złoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Moim ulubionym kolorem jest czerwień, następnie żółty, odcienie niebieskiego w tym turkus ,a na końcu biel :) Nie lubię koloru zielonego-choć ten podobno uspakaja,ale nie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Moim ulubionym kolorem jest fioletowy.

... nie chodzi tu o ubrania, ale od zawsze lubię ten kolor...

Dziś sobie poszukałam i znalazłam ciekawy opis :)

 

"Gdy człowiek identyfikuje się z fioletem to z cała pewnością można powiedzieć, że jest pełny intuicji i uczuć, wielkoduszny oraz władczy.

 

Ze wszystkich kolorów ten posiada najwięcej intuicji, niczym ametyst pełen jest ducha i myśli. Ci, którzy go wybrali, niekiedy kryją się w cieniu niczym fiołki, w innym zaś czasie są szlachetni i władczy niczym książęta. Posiadają jednak niezwykle (zarówno dla siebie jak i dla innych) zalety. Ich wzrok kieruje się ku gwiazdom raczej niż ku ziemi. Z powodu swojej wrażliwości radko i z trudem ufają innym do końca.

 

Wiele uwagi poświęcają oni sprawom ducha i inni uważają ich za religijnych. Niezależnie jak ich nazwać, przenika ich zawsze głęboka wiara. Czucie jest ich zaletą: umieją pomóc nie tylko sobie, ale i innym w znalezieniu właściwej drogi. Jeżeli do nich należysz, zawsze bądź posłuszny samemu sobie - doprawdy jesteś niczym klejnot wśród ludzi"

 

Jakby ktoś chciał to tutaj są opisy poszczególnych kolorów:

Co twój ulubiony kolor mówi o tobie. - Archiwum forum Przebudzenie.pl.

Barwy i kolory

 

Pewna pani ezoteryk powiedziała mi kiedyś, że mam fioletową aurę, to podobno najwyższa z możliwych.

Wcześniej o kolorach z nią nie rozmawiałam...

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a ja lubie dwukolory ;p np. czarny i niebieski, czarny i zielony, bialo zielony itd podam przyklady jakie lubie mieszanki :)

 

czarno-niebieski

musicrocker-fotel-muzyczny-easygamer-czarno-niebieski.jpg

czarno_niebieskie.jpg

 

zółto- zielony

men-s-expekt-2010-football-t-shirt-yellow-green-1446.png

 

biało-zielony

31099_1.jpg

 

a z czystych kolorów lubie zieleń

jesli chodzi o ubrania to zależy od czesci garderoby np. koszulki lubie bialo-granatowe

jesli chodzi o sprzet elektroniczny(wieże, komputery, smartfony itd) to lubie właśnie dwukolory z przewazajaca czernią

jesli chodzi o sprzet AGD to biały(bo ładnie wygląda), metaliczny szary(bo nie żółknie i nie widac tak zabrudzen)

jesli chodzi o jakies pierdółki to lubie radosne kolory, zolty z zielenia, pomarancz, sama ładną zieleń

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...