Jump to content

Studio Astropsychologii - "Leczenie czakramów i energia Kundalinini" D.Harald Alke

goya
 Share

Recommended Posts

Do lektury kolejnej książki Haralda Alke pt „Leczenie czakramów i energia Kundalini” zabrałam się z zaciekawieniem i.. nadzieją… Sporo czytam… Na tytułowy temat – również.

Przedmowa autora zachęca, wiele obiecuje i … uruchamia alarm

Pan, jak sam pisze o sobie, przez 14 lat pobierał nauki u jogina-uzdrowiciela, mistrza zen i indiańskiego szamana. Odbiera też regularnie przekazy channelingowe od niejakich: Horusa, Jowisza i Junony z Oriona a także innych świetlistych istot. Powierzających mu wiedzę, jako inkarnacji zaawansowanego mistrza.

Książka ma 18 rozdziałów.

Większość z nich, to opowiadanie o wszystkim i niczym konkretnym. Przez cały czas obiecując, że za chwilę , za moment dowiemy się… Po czym – nie dowiadujemy się nic lub bardzo niewiele. Za to zostajemy poinformowani, że interesujące nas techniki znajdziemy w innych książkach tego autora…

Z konkretów natrafiamy na rady typu „ jeśli dopadną Cię zwątpienia, zachorujesz … spokojnie… koncentruj się na formule „moje ja jest Brahmą”. Aż się uspokoisz. Tak radzi Horus. Dorzucając 3 małe ćwiczenia z masowaniem punktów akupunkturowych przeciw chronicznym, podświadomym problemom…

Autor dorzuca coś o litoterapii, voodoo, Feng Shui, magicznych kregach i rozmawianiu z roślinami , pisząc tak – by nie powiedzieć nic konkretnego. Dzieli się za to swoimi przeżyciami z dysput z kolonią jelonków rogaczy

Trochę o afirmacjach..

Rady aby zdezorientowanym duchom kupić „Tybetańską księgę śmierci” i czytać im bądź... zostawić otwartą by czytały same..

Potem znów chanelling i wiele wyznań Horusa… Z rysunkami… Nic nie wnoszącymi…

Wreszcie w rozdziale 14 –jest!

Badanie czakramów. Stabilizowanie. I znów wyznania chanellingowe Junony, Jowisza i Horusa. Z nich wiele możemy dowiedzieć się o wybitnym stopniu rozwoju pana Alke… Który odkrył czakram nieznany dotychczas a jedynie przeczuwany przez najbardziej urzeczywistnionych Mistrzów.. Co potwierdzają nasze świetliste autorytety.

Kilka tabel znanych z innych książek.

„Czakramy i gruczoły”… w interpretacji świetlistych istot…

Trening energetyczny, którego nie skomentuję.. I jeszcze o mudrach…. bez mudr..

O Kundalini …. Wspominki, bez konkretów. Bez teorii, objaśnień czy ćwiczeń…

Dla chcących wejść w temat – bełkot, dla pragnących go pogłębić - porażka…

Ja nie jestem rozczarowana – jestem zniesmaczona…

Przerostem formy nad treścią…

Przepraszam, bo chyba nie tego oczekiwano w tej recenzji….

GOYA

Edited by goya
dodanie okładki ksiażki
  • Like 1

Przepraszam, przez niedopatrzenie dopuściłam się naruszenia Regulaminu :

"6. Po otrzymaniu zgody na publikację recenzent zamieszcza swój tekst w wyznaczonym miejscu na Forum. "

Wysłałam tekst do Benetona i NeoNówki i ... z rozpędu zamieściłam na Forum, nie czekając na zgodę...

Karę przyjmę z pokorą...

Mea culpa...