Skocz do zawartości

chce zakupic pierścien - oko horusa lub atlantów


Menora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Ostatnio ciągnie mnie w strone pierscienia atlantów ale zarazem odrzuca. Zastanawiam sie nad jego zkupem aczkolwiek za kazdym razem jak o tym mysle pojawiaja sie we ,mnie obawy ze moze to miec przykre konsekwencje dlatego pomyslałam tez ze mogłabym zamiat atlanty nabyc oko horusa i tutaj nie pojawiaja sie zadne przeswiadczenia przeciw owemu pierscieniowi. Dodam ze mam 17 lat interesuje sie ezoteryka i od lat nosze rózne talizmany obecnie najczesciej nosze talizman z archaniołem michałem i vajre. posiadam tez drzewo babilońskie ale przez ostatni czas miałam je na sobie dosc rzadko. Pomysł na zakup pierscienia atlantów zrodził sie z tego iz osoba która kocham nosi takowy wisiorek . Stwierdziłam ze skoro jemu dobrze sie wiedzie to i mnie moze mogłoby to pomóc wzmocnic moja silna wole i poczucie własnej wartosci juz nie wspominajac o ocharonie problem tkwi w tym ze odrzuca mnie cos od tego pierscienia i dlatego nagle znalazłam oko horusa. Czy powinnam je zakupić? Co ono moze zmienic w moim zyciu? Wierze w jego moc tylko nie wiem dokładnie jak bedzie działało.

I nawiasem czy jezeli on nosi wisiorek ze znakiem atlantów a ja zaczełabym nosic to oko czy to bedzie nas do siebie jakos przyciagac czy raczej oddali.

Na koniec chciał;abym tez sie dowiedziec czy owe oko nie bedzie sie kłóciło z tymi innymi moimi amuletami - w najblizszym czasie chce nabyc talizman anielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kłócić się będzie. Mieszanie symboli z różnych systemów nigdy nic dobrego nie przynosi. W najgorszym razie talizmany, którymi się obwieszasz po prostu nie działają.

Wybierz sobie jakiś jeden konkretny system i jego się trzymaj. Lub twórz talizmany sama dla siebie - np. maleńkie saszetki z ziołami.

 

Czego konkretnego od tych talizmanów które chcesz się zaopatrzyć oczekujesz? Jakiego konkretnie działania?

 

Przyciąganie i odpychanie dlatego, że jedno nosi na szyi jakiś znaczek, a drugie inny to w ogóle jakiś bzdet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...