Skocz do zawartości

Poznanie naszego Anioła Stróża, kontakt, wygląd ...


user12

Rekomendowane odpowiedzi

Obecność mojego anioła stróża poczułam dokładnie na początku grudnia, kiedy byłam bliska próby samobójczej, boleśnie się samookaleczałam i pragnęłam odejść z tego świata, i choć nadal nie jest ze mną dobrze, ciężki czas dla mnie nie minął, to zrezygnowałam z próby odebrania sobie życia, i byłam pewna , że ktoś/coś przy mnie jest i pociesza mnie . mimo, że nadal jest mi ciężko to z pewnością jestem silniejsza, bo wiem i czuję że wspiera mnie mój anioł : )

 

od tamtej pory nawiązałam silną więź z moim stróżem, czuję jego obecność, rozmawiam z nim, a kiedy medytuję płacze z radości, sama nie wiem na czym to polega, ale czuję rozpierającą mnie radość i bezpieczeństwo .

wielekrotnie prosiłam by wnikał do moich snów i przekazywał mi ważne informacje , sprawdziło się niemal wszystko co przychodzi mi do głowy, śmierć dziadka, wypadek bliskiej osoby, wszelkie wzloty i upadki finansowe oraz bardzo przykrą sytuację w moim życiu do której chciał mnie przygotować przez 2 miesiące przed incydentem .

 

przez długi czas prosiłam by wyjawił mi swoje imię, ale w końcu przestałam nalegać i ostatnio, kilka dni temu , miałam taką nie mam pojęcia jak to nawet nazwać, ale zobaczyłam w mojej głowie obraz mojego anioła stróża, to jak wygląda .

była to wysoka postać kobiety, jasna karynacja, jasne falowane długie włosy oraz wianek na głowie z jasnych kwiatków .

nigdy nie postrzegałam mojego stróża jako kobiety, ale najwidoczniej nią jest : )

 

a wy kiedy, jak nawiązaliście kontakt z waszymi aniołami i jak ten kontakt utrzymujecie ? :icon_wink:

 

ps zapomniałam dodać, że oczywiście mój stróż przesyła mi przeróżne znaki, ostatnio kiedy rysowałam nieświadomie napisałam godz. 16.15 oraz dwie liczby 100 i 5 , nie mam pojęcia czy to przypadek , ale akurat to "przesłanie" o ilę mogę tak to nazwać zapadło mi w pamięć .

Edytowane przez user12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja jeszcze nie poznałam mojego Aniołka:) Wiem tylko ze jest, chroni mnie słucha. Poprosiłam Go też o wstawiennictwo w jednej sprawie u Boga i jak widać było to bardzo skuteczne bo się spełnia.. Kiedy mu dziś dziękowałam, poprosiłam aby potrzymał mnie za rękę i poczułam na niej ciepło,które potem zniknęło, troszkę się wystraszyłam i nie wiem czy to moja podświadomość czy Anioł postanowił się nieco ujawnić.. Pozdrawiam i gratuluje takiego wspaniałego stróża:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też wierzę, że mój anioł czuwa nade mną i chyba jest mężczyzną ;) Wielokrotnie w niebezpiecznych dla mnie sytuacjach/zdarzeniach miałem wrażenie, że jakaś siła mnie ochrania. Niedawno we śnie usłyszałem męski głos z nieba, który do mnie przemówił. Wyraziłem bowiem intencję porozmawiania ze zmarłym członkiem rodziny, na co ten głos odezwał się, że "ona teraz nie może z Tobą rozmawiać" - jakoś tak, nie pamiętam słów dokładnie, zaczął też mówić co ona sądzi na temat mnie.

 

Wielokrotnie zwracałem się z prośbą o to, aby anioł mi się ukazał we śnie, ale bezskutecznie. A szkoda :/ Czyżby był aż taki brzydki? Może to ufoludek jakiś? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...