Skocz do zawartości

Morderca, kruk, nóż


ZawszeWinna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sen był dość chaotyczny.Śniło mi się, że byłam z mamą w domu.Wchodząc do pokoju zauważyłyśmy krew i zabite czarne stworzenie (nie potrafię określić co to było, coś w stylu czarnej małej świni, lub dzika).Przestraszyłyśmy się, nie miałyśmy pojęcia o co chodzi.Następnego dnia byłam sama w domu, jakoś dziwnie nie przejmowałam się zdarzeniem z poprzedniego dnia.Weszłam do tego samego pokoju, usiadłam na tapczanie i zobaczyłam krew.Obok mnie leżał martwy, zadźgany i chyba podpalony kruk bez głowy.Strasznie się przestraszyłam, zadzwoniłam po pomoc.Nagle znalazłam się na pustkowiu, obok była karczma.Wisiały 3 szyldy.Pierwszy przedstawiał owo czarne stworzenie, drugi kruka, a trzeci człowieka.Znalazłam się znów w domu, było kilka osób, wszyscy bali się, że przyjdzie morderca, siedzieliśmy u mnie w pokoju.Po pewnym czasie wszyscy zasnęli, tylko ja czuwałam, ze swojego miejsca widziałam pokój, w którym wcześniej znalazłam martwe stworzenia.W pokoju pojawił się nagle niski blondyn z nożem, zaczęłam krzyczeć, obudził się tylko dziadek i pobiegł do blondyna, który po krótkiej szamotaninie wbił mu nóż w klatkę.Przerażona pobiegłam tam, gotowa rzucić się na mordercę, ale gdy znalazłam się przed nim jego wygląd nagle się zmienił, tak jakby się postarzał, miał czarne włosy ze śladami siwizny.Dziwnie przestraszony spojrzał mi w oczy,chwycił za ramiona i powiedział: "nie, nie mogę Cię zabić.Ty wyjdziesz za ...(nie mogę sobie tego przypomnieć!) i urodzisz mu dzieci", po czym zniknął. Zadzwoniłam pod 999, ale okazało się, że ten nr nie istnieje, spróbowałam pod 112 i zadziałało.Spojrzałam na swoją rękę i zobaczyłam w niej jego nóż, duży, zakrwawiony.Schowałam go do szafki.Sceneria się zmieniła, byłam u kolegi w garażu.Brama otwierała się i zamykała, obok biegał pies.W pewnym momencie stanął pod bramą, nie mógł się ruszyć i przecięła go ona na pół.Sceneria znów się zmieniła, byłam w szpitalu, rozmawiałam z dziadkiem, który miał wielką bliznę na piersi.

Co może oznaczać taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj

smutki,złe wiadomości,przykre wydarzenia jakieś mają miejsce u Ciebie.Upokorzenie?Być może w domu.Pozostali domownicy tego nie dostrzegają w takim stopniu jak Ty.U Ciebie zaś emocje zszargane.jakaś sytuacja stawia Cię w sytuacji,w której nie możesz jasno powiedzieć i zrobić tego co uważasz za stosowne.Ktoś Ciebie bardzo rani/zranił.Wydarzenia pozostawią w Tobie jakiś ślad,nawet już gdy problem pokonasz.

Duży siły i radości życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...