Skocz do zawartości

proszę o interpretację snu...


JacquesSz

Rekomendowane odpowiedzi

sen był krótki... czekałem na pociąg z kolegami, którzy po ruszeniu pociągu wymusili jego zatrzymanie blokujac zamykajace się drzwi. doszło do zamieszania na peronie. straz ochrony kolei zaczela ich ganiać.

ja siedziałem na ławce śmiejąc sie z nich. nagle podeszła do mnie moja była dziewczyna nie wiem sk,ąd się pojawiła. bardzo mi jej brakuje więc poczułem wielkie pozytywne zaskoczenie że się widzimy ponownie. Podeszła do mnie i łapiąc mnie za rękę powiedziała: Kuba chodź na chwilę, musimy pogadać normalnie. przeszlismy kawałek opuszczając peron i stację, patrzyłla na mnie z uśmiechem. Pocałowałem ja w czoło tak jak wtedy gdy byliśmy razem. pokazała mi stragan z breloczkami... wiem ze je zbiera namiętnie z kazdego zakątka świata w jakim była. Wskazała na bucika. bez wahania kupiłem go, ona sięgając po niego weszła na stolik przy ktorym był on zawieszony. pomogłem jej zejść biorąc ją na rece. gdy stanęła obok mnie z uśmiechem na twarzy i breloczkiem w reku powiedziała dziękuje... potem się obudziłem.

 

co może oznaczać ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg mówi o tym, że czas ruszyć z miejsca. Twoje obecne życie albo towarzystwo w jakim się obracasz, stopują cię. Ograniczają. To przez nich stoisz w miejscu. Żeby tego było mało, pamięć o dziewczynie tak jakby cofa cię. But mówi, że powinieneś pozwolić jej już odejść. Uwolnij ją w swojej głowie. Owszem, było miło, masz sentyment, ale jeśli chodzi o uczucia - odetnij ją od siebie. Czas szukać nowego uczucia. Wsiąść do tego pociągu, mimo że koledzy trzymają cię przy sobie. Zacznij od nowa. Szukaj, działaj. Zmień coś. Odbądź jakąś życiową 'podróż' - zmień sposób myślenia, otoczenie, zmień siebie, otworz się na nowe. Chciej zmiany!

 

Pozdrawiam, Lil.

Edytowane przez Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...