Skocz do zawartości

Jak wygrać na loterii przy pomocy wahadełka


dark_ages

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczenie ze strony Use Psychic Powers To Choose Winning Lottery Numbers .

Sposób zwyciężczyni loterii z USA, Barbary Rhodan, znanej amerykańskiej wróżki. Zamieściłem też kiedyś na forumzn, pod innym nickiem, było już na ezoforum, ale chciałem zamieścić osobny wątek.

 

"Często jestem pytana przez swoich przyjaciół, jak udało mi się wygrać na loterii, i odpowiedź zazwyczaj zadziwia ich! Moja wygrana, aczkolwiek nie ogromna jak na współczesne standardy, została osiągnięta z bardzo niewielkim wysiłkiem, i niemal bez wydatku. W czym tkwi sekret? Używając parapsychicznych mocy wszyscy mamy możliwość aby przewidzieć zwycięskie numery loterii.

 

Metoda jest prosta, i łatwa do wykonania, i powinna zadziałać tak samo dobrze dla ciebie jak zadziałała dla mnie. Gdyż w gruncie rzeczy, nikt nie ma żadnego monopolu na parapsychiczne zdolności!

Wpierw będziesz potrzebować ciężarek (z kryształu, miedzi itp.), sznurek, papier, i długopis. Nożyczki mogą też się przydać.

 

Zrób wahadełko przyłączając ciężarek do sznurka. Wypisz wszystkie 49 liczb loterii na papierze (wskazówka - spróbuj 7 x 7 kwadrat - to sprawi że potem łatwiej będzie je pociąć! przykład, w pierwszej linii napisz 1 2 3 4 5 6 7 w drugiej 8 9 10 12 13 14 i tak dalej). Wytnij numery w małe kwadraciki i połóż je twarzą do dołu na gładkiej powierzchni - twój stolik do kawy, na przykład. upewnij się że są dobrze rozdzielone (przynajmniej kilka centymetrów pomiędzy liczbami).

 

Teraz musisz pomieszać numery, tak że świadomie nie wiesz który jest który. To jest bardzo ważny krok, więc go nie przegap. Teraz mamy za zadanie wahadełkować liczby które wygrają najbliższe losowanie lotto.

 

Upewnij się że w pokoju jest cicho i ciemno, i nic nie przeszkadza. Trzymaj wahadło nad pierwszym numerem i staraj się "oczyścić umysł" z wszystkiego oprócz myśli na temat losowania loterii, i kul wychodzących z maszyny. Nie myśl o niczym innym, tylko skoncentruj się na kulach. W większości przypadków, wahadło będzie wisieć, przechylając się ze strony na stronę. Po minucie wahadło zacznie się kręcić. Kiedy już wybierzesz pierwszą liczbę przesuń kawałek papieru na bok, ale NIE ODWRACAJ GO. Powtarzaj wahadełkowanie dopóki będziesz miał/a 6 wybrań. Wtedy i tylko wtedy możesz odwrócić papierki na drugą stronę aby zobaczyć jakie numery zostały dla ciebie wybrane. Trochę praktyki, i będziesz zdumiony/a jak często zaczynasz trafiać wygrane numery. Kto wie, jeśli twoje serce jest czyste, a intencje dobre, możesz nawet wygrać tyle ile ja."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Viperius

Tsa, jakby to działało, to byśmy mieli w Polsce więcej milionerów, niż Turków w Niemczech. Tylu ludzi stosuje wszego rodzaju zaklęcia wspomagające na gry losowe, prosi różne istoty o pomoc, czy też używa podświadomości, że w innych planach również robi się taki chaos, że gra losowa zawsze będzie grą losową. A że wróżce się udało, dobrze, gratulacje, ale to nie znaczy, że jak każdy pomacha wahadełkiem nad kartką to rozbije bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, jeśli twoje serce jest czyste, a intencje dobre, możesz nawet wygrać tyle ile ja."

 

Cóż, jeśli się nie uda - zawsze można wytłumaczyć, że serce było brudne, a intencje złe :))))

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że strasznie wzgardzająco podchodzicie do sprawy, a wibracje znacząco się obniżyły po waszych ironizujących postach, odezwały się takie głosy na forum, mam nadzieję że to nie są ostatnie głosy i że inni użytkownicy nie będą tak pogardliwie wypowiadać się na ten temat.

Edytowane przez dark_ages
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczb przewidzieć się nie da ....

ale można przewidzieć wahadełkiem np. kto wygra w meczu LECHA z Wisłą Kraków i znając wynik przed meczem zagrać u bukmachera ....

 

cytat z innej bajki :

Jeden z najstarszych i najlepiej udokumetowanych znanych w Europie przykładów wykorzystania radiestezji, związany jest z osobą rzymskiego cesarza Valensa. Obawiając się o własne bezpieczeństwo zatrudnił on, obok licznej przybocznej gwardii i pałacowych strażników, grupę radiestetów, różdżkarzy i wahadlarzy. Poszukiwano ich na terenie całego Imperium Romanum, specjalnie szkolono i ćwiczono. Ich zadaniem było "rozpracowywanie" osób otaczających cesarza, ujawnianie spisków politycznych i planowanych zamachów. Posługując się specjalnymi wahadełkami, określali oni cechy charakteru poszczególnych osób i ich przyszłe zachowanie, posiłkowali się wiedzą astrologiczną. Swoje uwagi i oceny relacjonowali bezpośrednio władcy, bądź wyznaczonym przez niego zaufanym urzędnikom ochrony. Łatwo jest sobie odpowiedzieć na pytanie, czy to właśnie ich działalność pomogła cesarzowi utrzymać się bezpiecznie na tronie przez 15 lat, bo gołym okiem widać, że na pewno się do tak długiego w owych czasach panowania przyczynili.

 

Tuż po śmierci Cesara Valensa zaczęto oficjalnie wykorzystywać radiestetów do typowania kandydatów na cesarski tron. Polegało to na tym, że nad metalowym naczyniem, z wygrawerowanymi literami całego alfabetu, zawieszano na nitce duży pierścień ze szczerego złota. Pierścień ten, odchylając się od swojej osi, wskazywał poszczególne litery, z czego wyciągano wnioski na temat imienia cesarskiego następcy. Starożytność rzymska przekazała imię jednego z radiestetów - Rzymianin o imieniu Aquileges zasłynął z tego, że przy pomocy zwykłej różdżki odkrył źródło wody tam, gdzie się nikt jej nie spodziewał.

 

RADIESTEZJA - nowoczesna nauka powstała na bazie starożytnego różdżkarstwa, geomacji, feng shui i wastu :: nauka :: Stowarzyszenie Macierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziarka

Możliwe iż jej się udało..możliwe iż to był tylko przypadek. Całkiem możliwe że co 2 osoba która przeczyta ten artykuł robi to samo zaraz po przeczytaniu i biegnie z kuponem . Być może nawet komuś się uda.... życzę powodzenia i sama z chęcią wypróbuje w troszkę innej wersji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co wkleiłeś link do forum zn? przecież napisałem, że wziąłem tekst z forumzn, i to moje tłumaczenie i post z forumzn, ale pod innym nickiem, tam według ciebie lepiej omawiali temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dokuczacz:

i po co wkleiłeś link do forum zn? przecież napisałem, że wziąłem tekst z forumzn, i to moje tłumaczenie i post z forumzn, ale pod innym nickiem, tam według ciebie lepiej omawiali temat?

 

takich tematów było już bardzo wiele na różnych forach i wszędzie dyskusje kończyły się na tym , że liczb przewidzieć się jednak niestety nie da....

dla przykładu na stronie :

Gry liczbowe - Wahadełkowanie bez tajemnic - forum lotto - strona 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są ludzie którym się to udaje, acz na pewno łatwiej sprawdzić np. kto wygra mecz itp., z uwagi na jaśniejsze źródła informacji. W lotku to ma się obijające o siebie kulki, no a jak dwie drużyny/osoby ze sobą rywalizują, to mają bardziej określone nastawienia, jakąś formę w danym dniu itd. Z czegoś takiego łatwiej coś odczytać (po emocjach, obecnym stanie).

 

I myślę że za zabawy w sprawdzanie liczb w toto, albo nawet już czegoś bardziej z dziedziny hazardu, warto przeprowadzać jak ma się już dłuższe doświadczenie i efekty w pracy z wahadełkiem. Nie ma co się rzucać tu od razu na grubą rybę, bo się zniechęcić niepotrzebnie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

osobiście uważam, że osoby które zostały obdarzone "talentem" nie powinny tego wykorzystywać dla swoich wyłącznych celów, nie mówię tylko o numerach w lotkach...do czegoś "talenty" zostały Wam dane i do tego dążcie aby w dobrym celu je używać.

Masz "talent" ale szybko można go stracić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Pisze w bardzo dziwnej sprawie. Zupełnie nie wiem jak, ani w jaki sposob i w którym dokładnie momencie, podejrzewam natomiast ze 14-15 ego wrzesnia przewidziałam numery Jackpota które padły 21ego wrzesnia. To był sen, ale taki zmieszany z jawa, taki ze śniąc miałam poczucie ze to rzeczywistość, a w rzeczywistosci, miałam poczucie ze to jakiś sen przez mgłę. Wiedziałam, że to wiem, ale zupełnie jakby nie przywiązywałam wagi do tego, gdyż ostatnie gry losowe kompletnie mi nie poszły.

Przyśniło mi się ze idąc z metra, zobaczyłam sklep Relay, a na nim plakat z suma wygranej w loterii Jackpot (120 tys.mln) idąc myslalam, sobie tak: , 5,8....16..... i wtedy tu odtwarzała jakby liczby jakieś typu 36-37 ale ktoś mi mówił: nie...sprobuj 42 i 46, tych małych nr dodatkowych nie pamietalam kompletnie. Ale ktoś mi wciąż jakby mówił: zapisz na kartce kombinacje. Pamietam ze powtórzyłam te liczby sobie jeszcze raz żeby nie zapomniec. W tym śnie pomyślałam, sobie, hmmm jest sobota to mam jeszcze sporo czasu by wypełnić kupon, gdyż losowanie odbywa się w piątki.

Po przebudzeniu nie wiedziałam, czy to sen czy jawa, ale tez nie przywiązałam do tego jakiejś wagi, bo raz ze byłam przeziębiona, a 2 byłam w trakcie szukania pracy i rozmów kwalifikacyjnych. Zatem przeszłam do spraw zycia codziennego zupełnie nie przywiązując wagi do tej informacji. W trakcie tygodnia był jeszcze jeden sen, gdzie pamietam duże pomieszczenie, i jakiś głos mówiący:zapisz na kartce. Pomyślałam: Ok to zapisze na kartce by nie zapomniec tych liczb.. itd itp... jakimze zaskoczeniem był kolejny tydzień gdy zobaczyłam te wyśnione liczby były tymi liczbami które rzeczywiście wygrały. Nie, nie wypełniłam kuponu, i tak jakoś aż sama nie wiem... dziwnie mi z tym.. chodzę jakby ktoś mi przywalił czyms tempym po głowie...

Boje się ze to już się nie powtorzy, a ja nie wykorzystałam takiej szansy. Przykre jakoś...

Powiem tylko ze kilka dni wcześniej modliłam się przez wstawiennictwo pewnego Świetego, który się nazywał Escriva, o znalezienie pracy, bo borykam się z problemami finansowymi... dostałam 5 ofert i na nich się skupiłam. Numerom nie badałam wiekszego znaczenia...

A może skoro raz czegoś takiego doświadczyłam, to mogłabym i kolejny ? Jak można siebie się uczyc, by aż tak zaprzyjaźnić się ze świadomością..? Czyżby Bóg chciał mi dać więcej niż o to prosiłam ?

Ciężko jakoś się z tym pogodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Temat gier losowych i wszystkiego co jest z nimi związane to temat rzeka. Jedni maja swoje doświadczenia i je opisują, inni za wszelką ceną próbują wcisnąć swoje 5 groszy, na zasadzie, nie ważne co piszą, byle pisali i byle to ktoś zauważył.

 

Niestety, wiele wpisów już "programuje" innych i uruchamia wszelkiego rodzaju blokady i podpięcia. Ale wracając do Twojego wpisu.

 

Warto pamiętać, że w energiach mamy dokładnie to, co kreujemy i czego pragniemy. Problem polega na tym, że niestety dość często kreujemy "braki" i potem sie dziwimy, że zamiast np "wygranych milionów" mamy znowu pusty kupon, a ktoś inny zgarnął wygraną.

 

Nie rozumiemy, że wzmacniając brak zdrowia zamiast się wyleczyć, popadamy w jeszcze większe rozterki, kiedy zdrowie się pogarsza.

 

Oprócz pozytywnego myślenia, które w ogóle jest podstawą w takiej pracy, trzeba być uważnym na to co i jak się robi, bo manifestując pragnienia i potrzeby to musi mieć sens.

Kiedy ja swoim Klientom mówią, że trzeba odpuścić np sąsiadowi i przestać go oceniać i krytykować, to często spotykam się ze "ścianą" oporu, że to sąsiad jest zły i to sąsiad MUSI się zmienić. To tak w skrócie.

Najczęściej, "ktoś" jest winien naszych niepowodzeń i naszej sytuacji.

 

Jeżeli poszła intencja w temacie znalezienia pracy i obfitości finansowej, to Góra daje nam różne możliwości. To jeszcze nie sa pieniądze, ale możliwości ich zarobienia.

Nie wiem, czy te sny i te liczby to wytwór Twoich wyobrażeń, czy super podpowiedź, ale dla własnego spokoju, poprostu zakreśl te liczby i je wyślij :)

Więcej pożytku to zrobi, niż się zadręczać, że się nie wysłało.

 

Bez względu czy wygrasz czy nie, wierz swojej intuicji i się nią kieruj w swoich działaniach.

 

Tak na zakończenie, aby był duży sukces, potrzebujemy dużą energie sprawczą i moc sprawczą, ale kto w ogóle o tym pisze ?

 

dobrego dnia Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...