Skocz do zawartości

córka


AN_NIQ

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie. Ostatnio bardzo często śni mi się moja młodsza córka i problem dotyczy tego samego. Te sny budzą mnie z bólem brzucha i nie mogę już usnąć.

Dziś śniło mi się, że z całą rodziną byliśmy na wycieczce w Paryżu. Wybraliśmy się na zwiedzanie, mostkiem zbliżaliśmy się do galerii, która była cała ze szkła i lśniła w słońcu. Obie córki pobiegły przodem, ale to młodsza musiała coś "odwalić" - wpadła po kolana do wody. Mąż natychmiast ją wyciągnął lecz była prawie cała mokra. Ja widząc to wpadłam w szał. Podbiegłam do niej zaczęłam szarpać za ubranie i krzyczeć, że nie myśli gdzie chodzi. Córka wyrwała się coś pyskując i uciekła znikając w galerii.

Pobiegłam za nią; po drodze mijałam różne sklepiki i punkty obsługi, lecz w głowie mi utkwił fryzjer z miłą rudą fryżerką (dlaczego akurat ruda?).

Wybiegając z tamtąd zobaczyłam uśmiechniętego męża z córkami. Dobiegłam z krzykiem do młodszej i zaczęłam szarpać nie zwracając na tłum ludzi wokół nas.W złości, a raczej furii krzyczałam nawet, że ją zabiję. Stojac nie robiła i nie mówiła nic tylko płakała, a ja wrzeszczałam i szarpałam, aż się obudziłam...

W snach pojawia się złość do mjego młodszego dziecka - dlaczego?

Co to oznacza?Aż się boję. Za wyjaśnienie z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoich snach bardzo silne są nieuświaomonione emocje pod adresem twojej córki, dlaczego? Dlaczego nią szarpiesz, wyzywasz - jesteś agresywna? Może w rzeczywistości masz bardzo złe kontakty z nią? A może ciągle masz do niej jakiś głęboko ukryty żal albo swój "plan" na jej życie? Pskówka oznacza,że się broni, nie daje się,ale ma tego dość,bo chciałaby mieć matkę taką jaką mają ją starsze siostry.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałabym od siebie, że taka furia we śnie faktycznie może odzwierciedlać jakąś zadrę, którą nosisz głęboko w sobie, i może nawet starasz się o niej zapomnieć. Dodatkowo, może to się odnosić do kwestii finansów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...