Skocz do zawartości

Karmiczny z kolężanką z pracy


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Mam w pracy koleżankę, od samego początku źle do mnie nastawioną. Tzn. niby jest miła, gadamy itp., ale w najmniej oczekiwanym momencie wbija mi szpilę. Karty mówię, ze zazdrosci mi wszytskiego dosłownie i stąd ta zawisć. Postanowiłam sprawdzić, czy może w poprzednim wcieleniu coś sie wydarzyło?

 

Sygnifikatory -

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- Giermek Buław, 9 Buław suma Śmierć - jedna z nas była mlodą, energiczną kobietą, a druga możliwe, ze kobietą, która tamtej utrudniała życie, może ją nawet zabiła

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- 7 Mieczy byłam osobą, która zbierała informacje, moze kims z prasy, może pisarką, może miałam dużą wiedżę

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- 2 Buław ona stała zawsze z boku, mimo, że chciała być ważniejsza ode mnie

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-7 Monet nie dałam jej szans na osiągnięcie sukcesu

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - Królowa Monet - miała nastąpić stabilizacja naszych stosunków, miałyśmy obie zgromadzić majątek

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- 10 Buław nie podjęła się wzięcia na siebie obowiazku budowania stabilnej relacji

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 6 Mieczy - wyciszyć się, oddalić się od niej, przmeyślec metode postępowania wobec niej, nie dac się ponieść emocjom

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- Giermek Monet wspierać się nawzajem

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- Głupiec, Kochankowie podejść z radoscią do relacji, dawać z siebie pozytywy, a nie negatywy

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach- Ksieżyc, 9 Kielichów suma Diabeł możliwe, ze karma sie pojawi, ale stosunki będą napięte i niejasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- Giermek Buław, 9 Buław suma Śmierć - podczas kłótni, z emocjonalnej niechęci jedna zabiła drugą

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- 7 Mieczy- dowiedziałaś się o czymś, o czym miałaś się nie dowiedzieć, co było ukrywane przed Tobą

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- 2 Buław- ona przeciągała sprawę, którą powinna zakończyć, nie umiała dokonać jednoznacznego wyboru

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-7 Monet- ty obiecałaś coś, czego nie spełniłaś, nie dotrzymałaś słowa, które dałaś tej osobie

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - Królowa Monet - nie doszło do podziału majatku

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- 10 Buław- nie potrafiła się obronić przed Tobą, nie umiała zawalczyć o to co obiecałaś

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 6 Mieczy - otworzyć się na koleżankę, ale znaleźć sposób dotarcia do niej

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- Giermek Monet wspierać się nawzajem- tak

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- Głupiec, Kochankowie- zmienić postępowanie na bardziej przyjazne, otwarte na ciebie

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach- Ksieżyc, 9 Kielichów suma Diabeł - duże, bo któraś z was nie będzie chciała współpracować w tym wcieleniu, a karma jest zbyt poważna, żeby nie została odpracowana

 

Teraz konkluzja do powyższego- moim zdaniem mogłyście tworzyć relację małżeńską, ona ukrywała chęć odejścia, może romans, a ty się zgodziłaś na odejście, ale w końcu w amoku zabiłaś ją, by zagarnąć dla siebie majątek, którym wcześniej obiecałaś się podzielić po jej odejściu, jednak zrobiłaś inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AngeloYasmine

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- Giermek Buław, 9 Buław suma Śmierć – jedna druga zabiła,chyba jakieś ukartowane morderstwo

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- 7 Mieczy była jakimś szpiegiem kimś kto prowadził walkę zakulisową

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- 2 Buław starała się być neutralna

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-7 Monet nie wykazała się ,chyba nie zdobyła stanowiska które chciała

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - Królowa Monet – hmhmm chyba one miały jakiś wspólny interes i nie doszło do współpracy w tym

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- 10 Buław nie zadbały wspólnie o prowadzony interes

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 6 Mieczy – wyciszyć się i nie zwracać na nia uwagi

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- Giermek Monet spróbować się zaprzyjaźnić

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- Głupiec, Kochankowie zacząć od nowa spróbować zawiązać normalne wzajemne relacje

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach- Ksieżyc, 9 Kielichów suma Diabeł ------karma bardzo realna hmm cos jest tu niejasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- to, co łączyło te osoby kiedyś

Giermek Buław, 9 Buław suma Śmierć

łączyły Was więzy krwi, jedna była starszą, druga młodszą siostrą, być może jakaś sytuacja losowa Was rozdzieliła - jedna umarła na skutek choroby lub została zabita

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca

7 Mieczy

tu chyba powinny być dwie karty ;P

być może byłaś osobą nie do końca uczciwą i szczerą, miałaś jakieś swoje tajemnice, tajne plany

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)

2 Buław

była chyba trochę osobą nieśmiałą i niezdecydowaną, mało pewną siebie

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej

7 Monet

teraz to mi się ta historia z kart kojarzy, że obie byłyście siostrami, może zajmowałyście się handlem i 7 mogłaby mówić, że niesprawiedliwie dzieliście się utargiem, Ty jako osoba w 7 mieczy, byłaś bardziej przedsiębiorcza i łasa na korzyści, ona bała się odezwać, bo była nieśmiała i trochę zahukana

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone

Królowa Monet

obie miałyście dzielić się pieniędzmi po równo, wtedy osiągnęłybyście sukces

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego

10 Buław

cała sytuacja ją przytłaczała, bała się odezwać, że jest poszkodowana, sama znosiła ciężar

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę

6 Mieczy

odciąć się, nie zwracać uwagi na jej zaczepki i zachowanie, ona teraz niejako widzi okazję, żeby się odegrać

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy

Giermek Monet

pracować w jednej firmie :)

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę

Głupiec, Kochankowie

olać to ;) podejść do tego jak Głupiec, traktować ją normalnie po koleżeńsku

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach

Księżyc, 9 Kielichów suma Diabeł

jeszcze chyba nie wiadomo, czy spotkacie się znowu (Księżyc), choć prawdopodobieństwo jest spore (Diabeł), wszystko zależy od tego, jak teraz będzie przebiegała Wasz relacja (9 monet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...