Skocz do zawartości

byłam piękna...proszę o interpretacje


magi83

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie - przepraszam ale nie mam komu opowiedzieć tego smu a muszę to wyrzucić z siebie - prosze o interpretacje :**

 

dziś obudziłam się tak podekscytowana... a zarazem smutna, stękniona.

kiedyś miałam chłopaka, dawno, dawno temu. właśnie dziś nie wiem dlaczego przyśnił mi się, czekałam na spotkanie z nim z ciecierpliwością, spotanie odbyło się w samochodzie byłam podniecona ale i zdenerwowana gdyż miałam świadomość, że zarówno ja jak i on mamy rodziny... dzieci!!

gdy wsiadł do samochodu uśmiechnął się - a ja byłam już spokojna... powiedział "jaka ty jesteś piękna" i zaczął przytulać, jego oczy promieniały był taki zakochany we mnie, że czuję to uczucie jeszcze teraz gdy siedze przed komputerem.

 

potem zaczęliśmy cofać samochodem ja prowadziłam wjechałam w bagna nie mogliśmy wyjechać... obudził mnie płacz mojego dziecka.

 

trochę się boje tych bagien, błagam niech ktoś zinterpretuje ten sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magi83, chłopak sprzed lat, cofanie samochodu, to znaki, że sen odnosi się do Twojej przeszłości. Bagno do którego wjechałaś, oznacza natomiast, że z Twoją przeszłością wiążą się smutne chwile, które prawdopodobnie ukryłaś gdzieś głęboko w sobie ale wciąż odczuwasz ich ciężar. Odnośnie tej sprawy, odczuwasz wyrzuty sumienia. Ten sen miał na celu uświadomić Ci, że przeszłości nie da się od tak zakopać, jeśli nie załatwisz sprawy raz na zawsze, będzie się długo za Tobą ciągnęła.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...