Skocz do zawartości

Zewnętrzno/wewnętrzy wgląd :)


Rebelle Fleur

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. To moje pierwsze ćwiczenie, więc na początek chce aby pytania zbyt trudne nie były :)

 

Zewnętrzne cechy mojej osoby:

 

1. Jaką mam posturę/sylwetkę?

2. Jakiego koloru są moje włosy (czy są farbowane, czy też nie)?

3. Co najbardziej rzuca się w oczy w moim wyglądzie?

4. Co uważam za swoją zaletę jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny a co za wadę/ czyli co bym chciała zmienić w sobie?

 

Wewnętrzne cechy:

 

1. Jaką osobą tak na prawdę jestem z charakteru?

2. Jakie podejście mają do mnie znajomi, a jakie rodzina?

 

Wyniki podam w środę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Zewnętrzne cechy mojej osoby:

 

1. Jaką mam posturę/sylwetkę? 7 Buław, Giermek MOnet, As Mieczy suma Kapłanka jesteś szczuplutka, zgrabna, sylwetka bardziej dziecieca niż kobieca, wzrost raczej niski, tzn. do maks. 165 cm

2. Jakiego koloru są moje włosy (czy są farbowane, czy też nie)? 10 Mieczy, 7 Mieczy, Rycerz Kielichów - suma Siła masz ciemne włosy w chwili obecnej, ale lubisz często zmieniać ich kolor, kombinowac z odcieniami, myśle, ze teraz też planujesz dokonac w sobie zmiany :-)

3. Co najbardziej rzuca się w oczy w moim wyglądzie? Rycerz Monet, 8 Buław, 5 Monet suma Księzyc - tajemnicze spojrzenie, długie rzęsy, mocny makijaż, jestes elegancka, ubierasz się z klasą, masz długie, zgrabne nogi

4. Co uważam za swoją zaletę jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny a co za wadę/ czyli co bym chciała zmienić w sobie? Zaleta 8 KIelichów, Mag, As Buław suma Sad masz długie nogi, długie rzęsy, masz coś w sobie, co przyciąga uwagę, coś nieodgadnionego, jakąs tajemniczosć w spojrzeniu; wada 7 Kielichów, Królowa Mieczy, 5 Buław suma Sprawiedliwośc - chyba masz zbyt szczupłą twarz, moze martwisz sie pierwszymi zmarszczkami, uważasz też, ze jesteś ogolnie za szczupła

 

Wewnętrzne cechy:

 

1. Jaką osobą tak na prawdę jestem z charakteru? Kapłanka, 6 Mieczy, 8 Monet suma Cesarz jesteś, przyjacielska, dyskretna, nieco tajemnicza, wycofana, spokojna, pracowita, można na Tobie polegać, potrafisz dotrzymac słowa

2. Jakie podejście mają do mnie znajomi, a jakie rodzina? Znajomi 6 Kielichów, 6 Monet, Kapłan suma Diabeł lubią Cię, , bardzo ciepło podchodzą do Ciebie, mozesz na nich polegać (oni na Tobie również), coągnie ich do Ciebie; Rodzina Wisielec, 3 Kielichów, Świat suma Cesarz nie do końca wiedza co o Tobie myśleć, ale kochaja Cię, są bardzo pozytywnie do Ciebie nastawieni, lubia imprezy z Twoim udziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne cechy:

 

1. Jaką mam posturę/sylwetkę? - XVIIGwiazda - zgrabna, kobieca, niejeden się oblizuje na twój widok

2. Jakiego koloru są moje włosy (czy są farbowane, czy też nie)? - 2 Buławy - jesteś szatynka, masz włosy naturalnie pofalowane czy kręcone i raczej ich nie farbujesz

3. Co najbardziej rzuca się w oczy w moim wyglądzie? - 4 Buławy - twarz, spojrzenie i kwiaty we włosach

4. Co uważam za swoją zaletę jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny a co za wadę/ czyli co bym chciała zmienić w sobie? Zaleta - Dama Kielichów- to figura, zgrabne nogi. Co chcesz zmienić - II Kapłanka - myślisz o jakiejś operacji plastycznej, pewnie o nosek chodzi

 

Wewnętrzne cechy:

 

1. Jaką osobą tak na prawdę jestem z charakteru? - 10 Buław - pracowita, chętna do pomocy bez oglądania się na koszt

2. Jakie podejście mają do mnie znajomi, a jakie rodzina? - 2 Kielichów - jesteś lubiana przez znajomych, wielu chętnie utrzymuje bliskie kontakty. Z rodziną jest trochę gorzej - 3 Mieczy - zawiodłaś się w przeszłości, więc chwilowo ciemne chmury wiszą.

 

Dodatkowo widzę (to już z całego postu a nie z karty), że jesteś osobą która nie czyta instrukcji ani regulaminów - albo wiesz lepiej, albo tak ufasz w swoją intuicję. :icon_lol:

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. To moje pierwsze ćwiczenie, więc na początek chce aby pytania zbyt trudne nie były :)

 

Zewnętrzne cechy mojej osoby:

 

1. Jaką mam posturę/sylwetkę?

2. Jakiego koloru są moje włosy (czy są farbowane, czy też nie)?

3. Co najbardziej rzuca się w oczy w moim wyglądzie?

4. Co uważam za swoją zaletę jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny a co za wadę/ czyli co bym chciała zmienić w sobie?

 

Wewnętrzne cechy:

 

1. Jaką osobą tak na prawdę jestem z charakteru?

2. Jakie podejście mają do mnie znajomi, a jakie rodzina?

 

Wyniki podam w środę :)

 

 

Zgodnie z regulaminem forum nie możesz jeszcze otwierać ćwiczenia

''1. Ćwiczenie mogą otwierać osoby, które mają minimum 50 postów na Forum.''

 

A Ty masz 25 postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello:)

Przyłączę się do ćwiczenia.

Zewnętrznie:

1. Sylwetka: Król kielichów - kobieca, kształtna, ponętna, spore piersi:0

2. Włosy: Mag - farbowane i misternie strzyżone.

3. Co najbardziej rzuca się w oczy? : Królowa denarów - elegancja, klasa i duża gracja.

4. Główna zaleta: Kapłan - oczy, spojrzenie. Kuszące, z głębią...

Wada: 6 Mieczy - Nos, gotowa byłbyś go zoperować.

 

Wewnętrznie:

1. Prawdziwy charakter: Królowa Kielichów - jesteś osobą bardzo emocjonalną, ciepłą, serdeczną, ale panikujesz, masz priorytety i dla nich dasz się żywcem zakopać, Najważniejsze w życiu są uczucia...

2. Podejście znajomych: Słońce - no i wszystko jasne, tak?:)) Jesteś dla nich radością, lubią z Tobą przebywać, jesteś bardzo lubiana.

Rodzina: 3 Buław- o, tu się robi ciekawie... Uważają, że jesteś "postrzelona", że powinnaś bardziej uważać, nie rzucać się tak na wszystko łapczywie w życiu, więcej chłodu, dystansu, czyli- rozsądku! Ale, nie martw się, to z troski:))

Edytowane przez Queen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...