Skocz do zawartości

Sperma, mężczyzna, dyskoteka, chłopak, nastolatka


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w dyskotece z jakimś chłopakiem i myślałam, że jesteśmy parą. On chciał uprawiać ze mną seks, ale ja nie zgodziłam się na to i powiedziałam mu, że ,,pewnie nie chcesz, że mną być, bo nie chcę uprawiać z tobą seksu?'' On miał na sobie spodnie i siedział prawie na przeciwko mnie, rozporek miała zapięty, ale na mój widok tak się podniecił, że przez zamknięty rozporek miał wytrysk i jego sperma pobrudziła moją twarz. Blisko nas widziałam też jakiegoś innego chłopaka, który nie chciał ze mną być i wybrał jakąś młodziutką nastoletnią szatynkę z długimi, kręconymi włosami. Obejmowali się i patrzyli sobie w oczy, stali przytuleni. Pomyślałam o niej, że wygląda na dziewicę. Ten chłopak wolał tamtą, a tamten chciał ode mnie jedynie seksu. Oboje nie chcieli być ze mną w związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzysz o miłości ale w gruncie rzeczy boisz się. Myślę, że jest ktoś kto jest Toba zainteresowany, ale Ty nie zwracasz na Niego uwagi. Jesteś wpatrzona w kogoś innego.

 

Pozdrawiam (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście tak jest, ale obecnie nie mam kontaktu ze znajomymi od połowy lipca, a jak już to właśnie bym kogoś ze znajmoych mogła podejrzewać, ale nie wiem, kogo... Chyba nie dowiem się, kto to jest, bo jestem zajęta i zapewne ta osoba nie ujawni się ze swoimi uczuciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musi być to ktoś bliski Nam. Może to też być osoba którą "tylko" znamy np. z widzenia albo z pracy. Różnie się w życiu plecie. Obserwuj a może sama zauważysz.

 

Powodzenia (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego mój chłopak zazdrości mi, że udzielam się w mojej parafii, bo on myśli, iż ktoś mnie poderwie i że nie będę z nim. Rozmawiałam z nim na ten temat i przyznał się do takich obaw. Dlatego z nim o tym porozmawiałam, bo dziwiłam się, dlaczego nie podoba mu się, iż udzielam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zazdrosny o Ciebie jest. A Ciebie to chyba trochę męczy Jego podejrzliwość. I wydaje mi sie też, że zaczynasz mieć watpliwości czy coś do Niego czujesz... Dobrze, że porozmawialiście (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat moich wątpliowści to powiem tak, że ponad rok miał mnie w nosie, a ja przez ponad rok cieszyłam się, iż mam w końcu chłopaka, a on tego nie szanował. Teraz twierdzi, że nie umiał okazywać uczuć i jego zdaniem one były od samego początku i sam przyznał, iż nie liczył się z moimi potrzebami. Moje uczucia do niego uleciały albo mi się znudził. Czy w tym śnie widać, czy ten komu się podobam ujawni się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Postaraj się uważnie obserwować ludzi wokół siebie a może nie będziesz musiała czekać aż ta osoba pierwsza podejmie kroki, Ty pierwsza być może wyciągniesz rękę. Dużo w naszym życiu zależy od nas samych.

 

I pamiętaj - nie jestem Alfą i Omegą, więc także mogę się mylić.

 

Wszystkiego dobrego (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...