Skocz do zawartości

Pierścien FEHU - co myślicie?


maddie88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziarka

Runy mają ogromną moc nie ważne na czym są one umiejscowione . Fehu wiadomo bogactwo ,jednak jak dobrze widze są tam też mannnaz i hagalaz, dobrze widzę ? wiec mamy do czynienia ze skryptem runicznym a skrypt powinien być dostosowany do każdej osoby indywidualnie . Teraz pytanie czy osoba nosząca go wierzy w runy czy nie? Bo jeśli nie to nie okażą one swojej mocy (tej dobrej) a mogą wyrządzić nie małe szkody. Chyba że komuś ten skrypt ktoś zaleca bądź sobie sam takie obrał w takim razie super . Jednak sądzę że trzeba podjąć rozważną decyzje przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runy mają ogromną moc nie ważne na czym są one umiejscowione . Fehu wiadomo bogactwo ,jednak jak dobrze widze są tam też mannnaz i hagalaz, dobrze widzę ? wiec mamy do czynienia ze skryptem runicznym a skrypt powinien być dostosowany do każdej osoby indywidualnie . Teraz pytanie czy osoba nosząca go wierzy w runy czy nie? Bo jeśli nie to nie okażą one swojej mocy (tej dobrej) a mogą wyrządzić nie małe szkody. Chyba że komuś ten skrypt ktoś zaleca bądź sobie sam takie obrał w takim razie super . Jednak sądzę że trzeba podjąć rozważną decyzje przy zakupie.

 

Dziękuję, dziarko :)

 

Chodzi tutaj o mnie - przeglądałam talizmany w sklepach ezoterycznych i trafiłam na ten. Runami się nie zajmuję, ale w nie wierzę. Też uważam, że lepiej byłoby dostosować talizman indywidualnie... A czy znasz kogoś na tym forum, kto mógłby sprawdzić ten pierścień pode mnie? Hmm... Myślałam, że runy są uniwersalne... Dzięki za uświadomienie ;)

 

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echhh... znawcy ;)

 

Fehu

Ehwaz

Hagalaz

Uruz

 

ot i caly "tajemniczy" skrypt :D

 

Dzięki, Ulfie ;) Myslisz, że jest on...uniwersalny? Nie zaszkodzi, jesli nie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...