Skocz do zawartości

Tatuaże


blekitny__obloczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Cyganicho

 

Dziś znowu bardzo Cię proszę o interpretację

Miałam sen z którego pamiętam tylko część...

 

Pamiętam,że tam gdzie byliśmy było wiele osób dorośli i dzieci i w pewnej chwili widzę

jak mój mąż idzie do toalety jest w krótkich spodenkach i koszuli ja powiedziałam

do mojego syna ''zobacz jakie Tata ma chude nogi i wtedy zauważyłam na zewnętrznym udzie

lewej nogi jakieś kolorowe rysynki ,poszłam za mężem,gdy wychodził z toalety przykucnęłam przy nim

i powiedziałam pokaz co tam masz On się tylko usmiechał najpierw był zdziwony tak jak by chciał powiedzieć no co nic tam nie ma ,poźniej tak jakby powiedział ''mi wolno''ja odczytałam napis u góry było napisane

''tak Ci zrobię''--- był to rysunek mężczyzny nawiązujący do seksu i drugi napis

''jesteś moim cudem Świata''

poniżej był niebiesko czerwony jakby ptak......

czułam podenerwowanie,i chyba złość,wydaje mi się ,że mówiłam,.... jak mogłes mi to zrobić ....

Obudziłam się zdenerwowana ..... i to już koniec,więcej nie zapamiętałam

 

Bardzo proszę Cyganicho o spojrzenie i wyjaśnienie

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Obłoczku Kochany :*

napiszę tą interpretację troszkę inaczej ale wiem,że Ty ja dobrze zrozumiesz.

Coś się skończyło a mimo wszystko Cie to dręczy,wspominasz i rozkładasz na czynniki pierwsze.Jednocześnie i tęsknisz za tym i brakuje Ci tego choć wiesz,że tak nie powinno być.

Tu masz sen symboliczny.Uporaj się z przeszłością,ze sobą i patrz na to kogo masz przy sobie,kto jest z Tobą ramię w ramię.

 

Bardzo proszę i pozdrawiam cieplutko ;*

Jak dam radę z czasem to jeszcze dzisiaj nadgonię to co czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Kochana Cyganicho,

tak jak przypuszczałaś,zrozumiałam,wiem o czym piszesz

zgadzam się z Tobą ja to wiem,tylko to jest trudniejsze niż myślałam.

Dziękuję za poświęcony mi czas,pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Obłoczku rozumiem,że to trudne ale wiem,że dasz radę.

Powoli się z tym uporasz.Potrzebujesz troszkę czasu jeszcze, tylko nie wracaj do tego co było ;)

Również dziękuję pięknie, ściskam Cię cieplutko ;)

Edytowane przez cyganicha
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...