Skocz do zawartości

"Zdejmowanie klątw i uroków" Alla Alicja Chrzanowska wydawnictwo ARS SCRIPTI-2


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzja książki "Zdejmowanie klątw i uroków" Alla Alicja Chrzanowska

 

20b_Zdejmowanie%20klatw%20i%20urokow.jpg&w=140&h=200

 

Na wstępie mojej recenzji chce serdecznie podziękować za zaufanie i przyznanie mi książki. Równie serdecznie pragnę podziękować wydawnictwu Ars Scripti-2 za możliwość zapoznania się z książką.

 

Książka zaczyna się od zdania "Są na świecie rzeczy, o których nie śniło się filozofom...."

Nic dodać nic ująć....

Wszyscy się z tym zgodzimy...

Na początku tej książki znajdziemy również test, który mnie mile zaskoczył. Test zawiera 7 pytań z odpowiedziami "a,b,c".

Test ma za zadanie pokazać nam czy jesteśmy ludźmi podatnymi na uleganie negatywnym wpływom.

Dla ciekawości powiem, że po zrobieniu tego testu wyszło mi najwięcej odpowiedzi "b" Co oznacza:

"Jesteś samodzielnym i niezależnym człowiekiem. Z reguły postępujesz tak, jak trzeba, kierując się zarówno zdrowym rozsądkiem, jak i wyczuciem sytuacji. Zdecydowanie skłaniasz się w stronę dobra i tradycyjnych wartości -uważasz, że takie słowa jak miłość, przyjaźń, tolerancja i wrażliwość to nie są puste dźwięki. Umiesz sobie radzić z energetyczną manipulacją i potrafisz siebie bronić. Tym niemniej nie jest to prosta sytuacja, gdyż aby Ci zaszkodzić, trzeba zastosować silne działania... " To fragment tego co wyszło ze zrobienia testu.

 

W dalszej części książki przedstawione zostały dwie historie - jedna z nich opowiada o klątwie a druga o tzw. "złym oku".

Przyznam, że pierwsza opowieść jest bardzo przykrą historią ale warto się z nią zapoznać...

 

A teraz przejdę do części, która ma nas nauczyć jak bronić się przed negatywnymi wpływami.

W książce tej znajdziemy takie informacje jak:

"1. Czym są klątwy?"

"2.Jak działa urok?"

"3.Inne rodzaje agresji energetycznej:"

"-złe oko"

"-Wampiryzm energetyczny''

"- Przekleństwa pospolite"

"- Złe życzenia''

"- Czarne myśli"

"4. Rytuały ochronne, czyli jak nie dopuścić do ataku energetycznego"

"- Ochrona potęgą żywiołów"

"-Rośliny ochronne"

"- Kamienie ochronne"

"5. Rytuały oczyszczające, czyli jak usunąć działanie ataku energetycznego"

"-Oczyszczanie siłą żywiołów"

"-Inne rytuały oczyszczające"

"6. Odczynianie uroków"

"7. Zdejmowanie klątw"

 

Z książki dowiemy się jakie są rodzaje klątw czy uroków. Na jakiej zasadzie działają i jak możemy się ich pozbyć.

Chociaż jak wynika to z książki nie zawsze jest to łatwe i nie zawsze możemy zrobić to sami.

Bardzo ciekawe są rytuały, które zostały w niej zamieszczone.

Przyznam szczerze, że dwa z rytuałów dosyć mnie przeraziły - nie zdobyłabym się na odwagę aby je wykonać.

Jest to rytuał a właściwie "ochronna formuła", której wypowiedzenie niestety może wrócić do osoby, która tą energię nam wysłała.

Autorka zaznacza jednak, że jeśli osoba, która na nas patrzy nie ma złych zamiarów to wypowiedzenie tych słów mu nie zaszkodzi.

Aczkolwiek ja mam pewne wątpliwości, ponieważ jeśli jednak ta osoba nie ma dobrych zamiarów musimy liczyć się z tym, że ta energia do niej wróci co akurat moim zdaniem nie jest dobre i nie powinniśmy wykonywać tego typu rytuałów.

Jestem za tym by się bronić a nie komuś szkodzić.

Drugim rytuałem, który trochę mnie przeraził jest rytuał "Grobowiec" który jak pisze autorka, oczyszcza nas z każdego rodzaju agresji energetycznej. Niestety polega on na tym, że wyruszamy razem z asystentem na łono natury gdzie uwaga... mamy wykopać dół w którym będziemy musieli się położyć na minimum 3 godziny! A asystent w tym czasie ma nas pilnować i zakryć ten dół gałęziami.

No cóż... tylko dla odważnych! Ja nie wykonałabym tego rytuału.

 

Podsumowując przyznam, że książka jest bardzo interesująca i warto ją przeczytać aczkolwiek uważam ,że książka ta jest dla osób, które zdają sobie sprawę, że nie wolno nikomu szkodzić, mają odpowiednią wiedzę i chcą ją wykorzystać tylko w pozytywny sposób. Moje zdanie jest takie ponieważ nie chodzi tu tylko o rytuały, które opisałam wcześniej ale także o dokładny opis klątw, który niestety zawiera formułki, które są wypowiadane kiedy rzucana jest na kogoś klątwa. Stąd właśnie moje obawy - jeśli książkę przeczyta osoba nieodpowiedzialna i niedojrzała może niestety narobić wiele szkód sobie jak i innym osobom.

Mimo wszystko polecam wszystkim tym, którzy chcą pomagać i zajmować się dobrą magią.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Magdalena.

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...