Skocz do zawartości

Świnia / prosiak


toksyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu śniły mi się trzy małe świnki, które wszędzie biegały, były fajne, ale ja byłam troche zdenerwowana kiedy je widziałam. Co to może znaczyć? jak można coś takiego zinterpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toksyno, sen o prosiaczkach może zapowiadać Tobie współzawodnictwo z dość trudnym rywalem, o względy ukochanej osoby. Rywalizacja taka z jednej strony niepokoi, z drugiej zaś motywuje i wyzwala nowe energie do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
toksyno, sen o prosiaczkach może zapowiadać Tobie współzawodnictwo z dość trudnym rywalem, o względy ukochanej osoby. Rywalizacja taka z jednej strony niepokoi, z drugiej zaś motywuje i wyzwala nowe energie do działania.

 

a gdy ma sie uczucie ze jest sie jednym z nich? :P biegące prosiaczki...z jednej strony obserwator a z zdrugiej..obserwowany prosiak..? ;)

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

studentko-s

Zauważ że ten sen został opisany w listopadzie ub roku - od tamtego czasu toksyna więcej tu nie zajżała.. problep zapewne też jest już nieaktualny.. po co Ty wygrzebujesz takie starocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studentko-s

Zauważ że ten sen został opisany w listopadzie ub roku - od tamtego czasu toksyna więcej tu nie zajżała.. problep zapewne też jest już nieaktualny.. po co Ty wygrzebujesz takie starocie?

 

szukałam odpowiedzi na wlasny sen..z prosiaczkami :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ostatnio śniło mi się , że biegne przez za uciekającym małym prosiaczkiem, który był zwierzątkiem domowym w jakimś domu. Uciekał przez ogród a potem do gęstego lasu, przedzierałam się przez niego, chwilę klęcząc, aż wpadłam w takie jakby bardziej mokre tereny, coś jak bagno i w tym samym miejscu na drut kolczasty, który okazał się być pod prądem. Prąd mnie poraził, ale nie zrobił nic złego.

 

mogę dodać,że ostatnio mam często sny z lasem, czy bagnem.

 

co to może oznaczać?

z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolta, las i bagno pojawiające się w snach mogą świadczyć o poczuciu zagubienia w niepewnej, niestabilnej i nieprzyjemnej sytuacji.

A ten prosiaczek?... Może po prostu goniąc za czymś nie zauważyłaś, że sama się wpakowałaś w te kłopoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolta, las i bagno pojawiające się w snach mogą świadczyć o poczuciu zagubienia w niepewnej, niestabilnej i nieprzyjemnej sytuacji.

A ten prosiaczek?... Może po prostu goniąc za czymś nie zauważyłaś, że sama się wpakowałaś w te kłopoty?

 

dziekuję. :)

tak się składa, że mam poważne rodzinne problemy finansowe niestety nie z mojego powodu. .. więc niejako może się zgadzać.

 

a co z tym drutem? można jakoś to interpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drut kolczasty, to tradycyjnie jest przeszkodą, ale to, że zostałaś porażona a nic Ci się nie stało byłabym skłonna odebrać pozytywnie - to tak jakby napotkanie kolejnej przeszkody poskutkowało "naładowaniem" Ciebie nową energią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

Śniło mi się że jechałam autobusem. Podczas jazdy przy moich nogach pojawiła się czarna mała świnia. Po czym ta świnia oprosiła się wydając na świat 5 pięknych czarnych prosiąt. Ja w ramach swojej opieki nad nimi przysunęłam małe prosięta do matki aby mogły zaspokoić głód pijąc mleko matki. W trakcie podróży autobusem starałam się aby nikt z podróżnych nie zauważył prosiąt żeby ich nikt nie skrzywdził. Podczas jazdy rozmawiałam także z pewną kobietą, wiedziałam kto to jest, ale jej wygląd był zupełnie inny niż w rzeczywistości (była to piękna, zadbana i ciepła kobieta ).

Jak myślicie co może oznaczać taki sen?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wczoraj śniło mi się jak moja mama zabijała wielką świnie, a dzisiaj przyśniło mi się że byłam w jakiejś oborze w której znajdowały się martwe i żywe świnie.

 

Co mogą oznaczać takie sny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...