Skocz do zawartości

Jaki amulet/ talizman wybrać


Beiersdorf

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecili byście mi amulet czy może talizman kochani? Od jakiegoś czasu czuję się paskudnie. Jest mi ciężko, nic mi nie wychodzi, szybko tracę zapał do wszystkiego za co się zabiorę. Nie mam w sobie energii i cholernie ciężko nawiązuję kontakt z ludżmi. Kiedyś tak nie było, byłem wesoły i lubiany. Tylko nie piszcie ze powinienem iść do psychologa albo psychiatry. Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sprawdzony przeze mnie silny amulet :

 

Izolujesz się od ludzi ,znajdujesz specjalne miejsce gdzie wiesz że nie ma nikogo kto by ci przeszkadzał,szukasz dobrej muzyki ,bierzesz słuchawki ,zamykasz oczy ,popuszczasz wodzę wyobraźni ,wyobrażasz sobie co chcesz ,wybierasz jakąś dobrą energetyzującą cię muzykę (muzyka otwiera serce,pobudza do życia i wzmacnia cię całkowicie ) gdyż energia to emocja ,a śmiech wyzwala endorfiny w mózgu tzw. chormony radości .

 

U mnie działa to tak bardzo ,że wyobrażając sobie jak biegam,latam,skaczę itp. to czuję wielkie ciarki-bioenergię rozchodzącą się po całym moim ciele - to jak świadomy sen który programuje twoje błędne programy podświadomości ,na nowe pozytywne stany i cele ,a trening czyni mistrzem ,udowodnione jest ,

 

czytałem o tym że trening mentalny-kreatywna wyobraźnia ,świadomy sen , lub ukierunkowana na pozytywny dla ciebie wizualizacja cel działa podobnie jak fizyczne wykonywanie tego ,oczywiście nie można żyć tylko wyobrażeniami ,trzeba coś,cokolwiek zrobić również fizycznie,naprawdę,praktycznie,poprostu to jest trening równoważenia ciała i emocji i życia świadomego czyli w stanie równowagi.

 

Dozowanie - Codzienne jak potrzeba i czujemy się kiepsko ,najlepiej regularne o podobnych godzinach,stosowanie się do zaleceń gwarantuje poprawę ,można robić cokolwiek co dodaje ci pozytywnej energii -polepsza samopoczucie a to ma wpłw na twój stan psychiczny i fizyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,ale nie za szybko to powinien być ruch zrównoważony z oddechem jak W pozycjach Jogi -Postawa i Oddech -Wdech jedna pozycja-wydech druga pozycja itp,tak samo zrównoważony spacer (nie zapominając o oddechu ,a oddech to zdrowie i siła )który jest najzdrowszym ćwiczeniem energetycznym -emocjonalno-duchowo-psychiczno-fizycznym .

Taka Nauka Świadomego Życia - gdzie wszelkie czynności życiowe które codziennie wykonujesz ,robisz świadomie ,czyli jesteś w tej czynności całym sobą -ciałem i duchem.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziarka

Wydaje mi sie że może to być jakiś tam początek depresji .... A może jakiś porządny wypoczynek? relaks? Jednym wystarczy dobra książka albo spacer...a innym wyjazd żeby sie troszke oderwać od wszystkiego.

Może niech ktoś bardziej w tym temacie rozeznany sie wypowie czy takie może mieć objawy ktoś do kogo przyczepił sie wampir energetyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś osobiście widzi czyjąś aurę i umie z niej czytać -ma wieloletnią praktykę ,ponieważ aurę łatwo jest pomylić z powidokiem lub złudzeniem optycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej na czole, weź się do pracy nad sobą zacznij od oczyszczania zanieczyszczeń ciał człowieka, czakry prószą o oczyszczenie,obciążenia karmiczne,obciazenia grzechowe, na tym się skoncentruj a nie talizman on za nikogo nic nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,talizman jak i amulet za darmo nie będzie pomagał ,tak jak i większość ludzi w tym kraju ,potem upomni się o zapłatę wielokrotnie,bowiem co dał darmo ,zwrócisz z procentami :) ,z początku będzie pomagał ci -ochraniał cię przed złem ,lub ściągał powodzenie i szczęście na kredyt ,niby za darmo ,lecz potem zwrócisz wszystko z odsetkami -powodzenie,szczęście,bogactwo itp.

Także bez osobistego zaangażowania i ciężkiej pracy nad sobą ,nie warto iść na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odp. A z tym złym odżywianiem to racja.

Lukan a jaki to miałby być ten talizman? napisz proszę. Dzięki i pozdr.

Talizman to obiekt któremu magicznie nadano naturalne, filozoficzne, lub planetarne właściwości. Z tych najsilniejsze są planetarne, których przykładem są pentakle z Klucza Salomona. Wiem o jednej osobie, która wykonuje na zlecenie autentyczne pentakle zgodnie z książką, tutaj: *** Tolka: Astrology and Magic ***: Tolka's Shop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...