Skocz do zawartości

Potok, nakrycie falą/zimorodki i lisy?


Embargo

Rekomendowane odpowiedzi

Obudziłam się dosłownie kwadrans temu, mając uprzednio bardzo dziwny sen.

Śniło mi się, że z jakiegoś powodu ja i jeszcze ktoś [prawdopodobnie człowiek którego kocham, ale nie mogę teraz powiedzieć w 100% czy to był on] staliśmy w potoku po kolana [czy nawet głębiej] w wodzie, bokiem do kierunku jego płynięcia. Jeśli chodzi o samą wodę, to pamiętam że była raczej czysta, nie była też lodowata ani przykra w odczuciu w inny sposób.

Nagle zauważyliśmy że nadpływa ktoś obcy w kajaku, który nagle został przewrócony przez falę i wypadł on z łódki. Chciałam się rzucić go ratować, ale ten człowiek sam dał sobie radę. W międzyczasie ta fala, która go przewróciła, dotarła do miejsca gdzie staliśmy i w nas uderzyła - nie przewróciła żadnego z nas, ale pamiętam bycie przez moment pod wodą. Wystraszyłam się przez chwilę, ale udało mi się wynurzyć; temu, który był ze mną, chyba też. Tylko że gdy spojrzałam w stronę przeciwną niż ta, z której nadpłynął kajak, albo przestałam zwracać na niego uwagę, albo po prostu zniknął ze scenerii.

Teraz zauważyłam, że w tym samym potoku płynie z nurtem topiący się lis, któremu udało się jednak wydostać z wody. Biegł przez moment brzegiem i chciał uskoczyć w las, jednak coś jakby go blokowało. Zaś chwilę później, gdy lis miał już uciec do tego lasu, nadleciał zimorodek [jeden z tych małych niebieskich ptaszków] gigantycznych rozmiarów, i porwał go w sposób podobny, w jaki orzeł porywa swoje ofiary. To samo zrobił później z dwójką małych lisków, które skądś się wyłonęły, albo to był jakiś inny zimorodek.

 

Patrząc w sennik - fala to znak zmian, czysta woda to nic złego, zimorodek to podobno ogólnie dobry znak, ale dla mnie jako śniącej/obserwatora było to widowisko przedziwne. A tych malutkich lisków było mi żal. Jeśli będziesz taka dobra, rozjaśniłabyś mi trochę w głowie? Chodziłoby mi chociaż o sferę, której symboliki mam się doszukiwać, bo sporo ostatnio się u mnie dzieje. Z góry dziękuję ;**

Edytowane przez Embargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Twój sen interpretuje jako kłopot pomiędzy Tobą a osoba którą kochasz.Sen dotyczy sfery uczuciowej.To w niej napotkacie na przeszkody i trudności,których nie zdołacie przezwyciężyć.Na drodze do wspólnego szczęścia staną Wam inne osoby a wraz z nimi różne kłopoty.Nie podążycie wspólna ścieżką życia.To nie Ty zrezygnujesz pierwsza. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...