Skocz do zawartości

Prośba o ezo diagnozę


Kryształowy_sen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje pomocy może tutaj znajde pomocną dłoń. ;)

Czy mozliwe jest sprawdzenie mojej osoby pod względem ezoterycznym? tj. czy powinnam iść w tym kierunku, gdyż jak do tego czasu nie miałam, żadnego kontaktu z tym "światem". Poza tym pewne osoby wysnuły wniosek że się nadaje i mam zdolności... Chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć, również o energię mnie otaczającą ; )

Podaje datę urodzenia jeśli to jest przydatne

Jeśli będzie konieczność podam zdjęcie.

Licze na szybka odpowiedź, może byc również na privie.

Edytowane przez Kryształowy_sen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? tj. czy powinnam iść w tym kierunku, gdyż jak do tego czasu nie miałam, żadnego kontaktu z tym "światem".

Proszę bardzo. Biblioteki zapraszają. Możesz przecież sprawdzić, czy to jest coś, co Ciebie zainteresuje, czy nie bardzo. Nie szukaj na jakimś forum w necie odpowiedzi na to, na co jest w Tobie ;/

 

Podaje datę urodzenia jeśli to jest przydatne 04.04.1992r.

Jeśli będzie konieczność podam zdjęcie.

dżizus. Trochę krytycyzmu. To jest tak (używając medycznej analogii), że pójdziesz do profesjonalnego lekarza psychiatry z dyplomem, a potem do drugiego, a potem do trzeciego - i za każdym razem będziesz miała inną diagnozę. Mimo, że dyplomowani lekarze, zatrudnieni przez przychodnię.

 

A skoro nawet dyplomowani lekarze tak działają, to zastanów się ile może być warta "diagnoza" wykonana przez całkowicie anonimową osobę gdzieś na forum, na podstawie tylko... daty urodzenia i zdjęcia.

 

Psychiatra to przynajmniej z Tobą jeszcze porozmawia.

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trafiłaś na złe forum, w którym panuje klimat "new age" i oczywiście nie krytykując pyskowania innych - nie mieści się to w światopoglądzie osób takowych (zatem muszą Cie "zgnoić" aby odreagować rzeczy, które są poza ich komfortem psychicznym), że można takie rzeczy sprawdzić. Nie jestem jeszcze w tym tak dobry, ale sądzę, że potrafiłbym to sprawdzić. Potrzebuje do Twojej daty jeszcze jak najdokładniejszą godziny Twojego urodzenia oraz miejsce (miasto), w którym się urodziłaś - postaraj się wysłać to w prywatnej wiadomości, jeżeli się nie da to zostaw e-mail.

Edytowane przez Christian Schoenrock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zatem muszą Cie "zgnoić" aby odreagować rzeczy, które są poza ich komfortem psychicznym),

Ciekawe jakie rzeczy musisz odreagować, które są po poza twoim komfortem psychicznym? :/

 

Niestety trafiłaś na złe forum, w którym panuje klimat "new age"

Z całym szacunkiem, ale new age'owskie to są właśnie internetowe diagnozy całego człowieka za pomocą tego, że ktoś powie jaką ma datę urodzenia.

 

Tak więc Kryształowy Śnie, zrobisz jak chcesz. Pytasz czy powinnaś iść w tym kierunku, a naprawdę, lepiej sama sprawdź, wypożycz/kup parę książek i zobacz, czy to jest właśnie to. Wtedy będziesz mieć pewność.

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika.W

Nie zgadzam sie co do tej pewności.Podlegamy często iluzjom i nie idziemy właściwą drogą.Cos nam sie zaczyna podobac - bo jest nowe,świeże,"na czasie".Ale to niekoniecznie dla nas.

Istnieje coś takiego jak anliza psychometryczna- gdzie wiele rzeczy można sprawdzic na biometrach.To nie jedyna metoda.

Często osoby doradzają sie doświadczonych konsultantów z kart.Ja sama czasem to stosuje :).

Bo tak jak mówie czasami trudno odróżnić nam iluzje od prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kerazan

Przede wszystkim z Twojej daty urodzenia już widać, że masz tzw. wibrację mistrzowską 11, sumując wszystkie liczby z daty urodzenia wychodzi 11, 1+1=2, ale w przypadku liczb mistrzowski tego się nie sumuje. W takim razie możesz wibrować mistrzowską 11 co wcale łatwe nie jest, lub możesz w życiu być numerologiczną 2 :) Rzeczywiście można zrobić analizę psychometryczną wahadłem i wtedy wyjdzie dokładnie w jakich dziedzinach masz największe predyspozycje :) W takich analizach to się określa procentowo, więc są to bardzo szczegółowe dane, sam poddałem się takiej analizie kiedyś zanim jeszcze zostałem nauczycielem ReiKi, bioenergoterapeutą wyszło w analizie, że mam predyspozycje do pracy z energią, do uzdrawiania :)))) Osobiście mogę Tobie powiedzieć, że masz spory potencjał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kerazan
Ciekawe jakie rzeczy musisz odreagować, które są po poza twoim komfortem psychicznym? :/

 

Z całym szacunkiem, ale new age'owskie to są właśnie internetowe diagnozy całego człowieka za pomocą tego, że ktoś powie jaką ma datę urodzenia.

Z daty urodzenie wprawny numerolog potrafi wyczytać bardzo wiele :)) Dodatkowo ze zdjęcia również, można wyczytać w zasdzie wszystko na temat energetyki człowieka, nawet to czy ktoś żyje.

 

Tak więc Kryształowy Śnie, zrobisz jak chcesz. Pytasz czy powinnaś iść w tym kierunku, a naprawdę, lepiej sama sprawdź, wypożycz/kup parę książek i zobacz, czy to jest właśnie to. Wtedy będziesz mieć pewność.

Książki mogą wprowadzić duży zamęt....odpowiedź na to pytanie czy iśc w tym kierunku można znaleźć tylko w swoim sercu. Kryształowy Śnie...skoncentruj się na swoim centrum klatki piersiowej i zobacz co czujesz...tylko to da Ci pewną odpowiedź. Jeśli jednak komuś ciężko wczuć się w to co ma w swoim wnętrzu...przydatne stają się rózne metody, analizy psychometryczne, techniki dywinacyjne, diagnoza energetyki itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...