Skocz do zawartości

Moje dosyć dziwne sny.


Lukasz Krukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! To mój pierwszy post na tym forum.

Słuchajcie, opiszę Wam moją przypadłość:

Gdy byłem mały często śniły mi się koszmary. To się zaczęło, jak miałem z 6 lat. Mogłem się przebudzić z własnej woli. Dosyć trudno jest to wyjaśnić, ale gdy śniło mi się coś nieprzyjemnego, prostu zamykałem oczy w śnie, skupiałem się mocno na tym, żeby to wszystko się skończyło i... następowało jakieś dziwne zawirowanie, po czym budziłem się. Na prawdę trudno jest to wyjaśnić. Dlatego przejdźmy dalej.

Kiedyś przyśniło mi się szkoła. Może miałem z 11 lat. Jednak ta szkoła była jakaś inna, więc od razu poznałem, że to musi być sen. Zobaczyłem jakąś dziewczynę i spytałem się jej, co to za miejsce. Ona, jak gdyby nigdy nic, odpowiedziała, że zaraz muszę iść na lekcje. Dopiero co poszedłem spać, a już jestem w szkole?, pomyślałem. Spróbowałem się przebudzić, nastąpiło zawirowanie i... nic. Ciągle byłem w tym samym miejscu. Ta dziewczyna ciągle na mnie patrzyła. Ja do niej krzyknąłem że nie należę do tego świata (serio :D). Ona na to nic nie odpowiedziała. Wtedy bez żadnego zawirowania po prostu się obudziłem. O dziwo, było już rano.

To był już ostatni sen. Nastąpiła przerwa. Jednak przed wczoraj to znów powróciło. Przyśniło mi się, że jadę samochodem, po czym rozbijam się na drzewie. Ale nic się nie stało. Przerażony, chyba sprawiłem, że teleportowało mnie obok drzewa. Kiedy już tak trochę nad tym pomyślałem, wyobraziłem sobie, że trzymam w ręku miecz. I co? Miecz się pojawił. Zaraz potem się przebudziłem i czym prędzej spisałem sen.

Czy taka przypadłość zdarza się często? Czy takie sny są niebezpieczne? I najważniejsze: czy świadome sny to astral?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był już ostatni sen. Nastąpiła przerwa. Jednak przed wczoraj to znów powróciło.

Rozumiem, że chodzi o przerwę w tego typu snach? Nie przerwę w snach w ogóle :D

 

Gdzieś był podobny temat, autor opisywał podobne zdarzenie świadomości we śnie.

Nie sądzę, żeby to było LD, a raczej takie urywki tej świadomości, która się pojawia gdy śnimy,

nic niepokojącego........ nie idź do lekarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

też tak miałem właśnie w tym wieku :D powtarzałem w tedy jakieś słowo zamykałem oczy i albo się budziłem albo sen się zmieniał a to z tym mieczem i szkołą to były tak jak napisał kolega forumowicz wyżej chwilowe przebłyski świadomości. takie sny to nic złego wynika z tego że masz jeszcze wyobraźnie i 24/7 nie siedzisz przed kompem grając w metina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...