Skocz do zawartości

króliczek:P


orginalgirlx

Rekomendowane odpowiedzi

Snił mi się taki sen...Ze kochałam sie z królikiem...Ale odczucia były normalne tak jak z męzczyzna i że ja wiedziałam , ze to jest królik ale nie postrzegałam tego , że kocham sie ze zwierzątkiem:P Tylko jak z osoba. Leżal na mnie tak jak meżczyzna:) A tak w rzeczywistości to mialam tego królika i zdechł pare lat temu. Co może oznaczać taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sorki ale zoofilia/nekrofilia typu sen, jakby mi to żona powiedziała to ściął by mnie zimny pot. Jednak to może oznaczać że będzie nowe potomstwo w rodzinie iż królik zawsze był symbolem płodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OverLord, wybacz,że spytam, ale dlaczego zebrało Ci się na odpowiadanie na posty z zeszłego roku? I to jeszcze w dziale, w którym ludzie zamieszczając swoje sny (o ile oczywiście przeczytali regulamin) z góry godzą się na brak interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sephira,

Szczerze nie patrzałem na datę, ale uważam że tak czy tak każde zapytanie jest godne odpowiedzi nawet po jakimś czasie. Zabijając czas przeglądam forum tu i tam i odpisuje wedle upodobania na temat.

 

 

PS. Proponuje zamykać stare posty według waszego uznania, ułatwiało by to utrzymanie przejrzystości forum. (Proszę nie odbierać tego w żadnym sensie negatywnie gdyż jest to jedynie sugestią, a ja nie narzekam :) )

 

Pozdrawiam

Edytowane przez OverLord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, ale wiesz, odpisując na zapytania w tym dziale dajemy użytkownikom przyzwolenie na opisywanie tutaj snów przeznaczonych do interpretacji. Ludzie nie czytają regulaminu a później tworzy się bałagan :/

Poza tym doczepiłam się Twojej wypowiedzi, ponieważ nie zgadzam się z tą interpretacją (również w temacie o seksie z kobietą).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, więc będę unikał tworzenia bałaganu i nie odebrałem tego jako doczepienie lecz bardziej jako powinność i ciut ciekawości.

Co do interpretacji to dziwne by było jakbyśmy się zgodzili gdyż w prawdzie jeżeli sen był nawet znaczący ma jedną prawdziwą interpretacje i mogłem też się mylić. Jednak z drugiej strony mogło to być jedynie echo świadomej tęsknoty za stworzeniem które się obdarzało wielką miłością za jego życia i odbiło się na podświadomości która to ujawniła w taki dziwny sposób :)

Różnica zdań co do snu może odbiegać z powodu różnych źródeł informacji np. książek, doświadczenia, zdolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko masz chęć, zawsze możesz zinterpretować sen (ale nie w tym dziale ;)). Wiem, że wiele może być opinii na temat jednego snu, toteż cieszę się, gdy inni dzielą się swoimi interpretacjami. Sądzę, że z każdej można wyciągnąć coś znaczącego, dlatego czasem lepiej kiedy dwie osoby spojrzą na tą samą sprawę z różnej perspektywy. Najważniejsze, żeby Śniący byli zadowoleni.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...