Skocz do zawartości

Kościół, msza, ksiądz, nauczycielka, pociąg...


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Śniło mi się, że byłem w kościele podczas mszy św. Siedziałem w ławce w środkowym rzędzie. Widziałem dużo ludzi, którzy siedzieli przede mną. Obok mnie siedzieli moi znajomi. W pewnym momencie ktoś podrzucił mi jakąś białą ulotkę (śpiewnik?), którą położyłem na zagłówku ławki. Po krótkiej chwili ksiądz odprawiający mszę zszedł z ołtarza i udał się w naszą stronę. Mijał wszystkie rzędy po kolei, a kiedy doszedł do mojego, spostrzegł ową ulotkę i przystanął. Popatrzał na mnie i się zdenerwował. Powiedział, że to niedozwolone i ją zarekwirował. Potem zmiana scenerii, jestem na stacji PKP wraz ze swoją byłą klasą. Jedziemy gdzieś na wycieczkę i czekamy na pociąg. Pamiętam, że bardzo chciało mi się siku i nerwowo szukałem miejsca, w którym mógłbym załatwić swoje potrzeby. Pobiegłem w krzaki pod wiadukt. Znalazłem tam trójkąt (podobny do tego którego używają muzycy), w rogach miał poprzyczepiane kuleczki z gumy do żucia. Jak wracałem na stację to wyszła po mnie moja była wychowawczyni i zrobiła mi awanturę. Nie pamiętam o co dokładnie poszło, w każdym razie kierowała bardzo dużo zarzutów pod moim adresem, prawie krzyczała. Co do trójkąta - doszedłem do wniosku że do niczego mi nie jest potrzebny i zostawiłem go na chodniku. Próbowałem go przyczepić do betonu na kuleczki z gumy do żucia, ale nie dało rady. Gdy przyjechał pociąg, wsiadłem do przedziału razem z kolegą, były akurat 2 ławki wolne więc usiedliśmy naprzeciwko siebie. W pociągu też było dużo ludzi, ale podobnie jak w kościele wszyscy zajmowali miejsca siedzące. Co oznacza ten sen? Pozdrawiam :)

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj,częściowo jesteś dorosły a częściowo emocjonalnie cały czas w trakcie zmian,nauki i dojrzewania.To znajduje swoje odzwierciedlenie w Twoim snie.Cały czas jeszcze nauka przed Tobą.Nauka życia prowadząca do tego co wydaje się Tobie,że chciałbyś osiągnąć. W tym śnie widać też Twoje wahanie,rozterki,przemyślenia czy droga,którą masz zamiar podążać dalej jest właściwa.Czy też jednak wybrać inna.Nauka i praca nad sobą w najbliższej przyszłości dla Ciebie.Tak rozumiem Twój sen.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...