Skocz do zawartości

robactwo pod skórą, dwie bójki, proszę o pomoc...


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że chodzę wśród jakiś blokowisk (w głowie miałem, że jest to jakiś kampus studencki, miasteczko studenckie, jednak wyglądem przypominało mi to wioskę olimpiską w której mieszkali Polacy podczas igrzysk, a którą widziałem w telewizji) spotykałem jakiś ludzi, ale bardzo rzadko wszystko wyglądalo na opuszczone, spotkałem starego kolege który szedł z dziewczyną (nie mam z nim kontaktu od kilku lat). Później nagle patrzę na swoją noge, jest skaleczona, spod skóry (z rany) wychodzą jakieś dwa owady były ze sobą złączone, po chwili spod skóry wyszedł jeszcze trzeci owad, był poplamiony moją krwią (w głowie miałem, że kopulowały pod moją skórą, w mojej ranie). Koniec snu. W następnym śnie tej samej nocy śniło mi się, że jestem w szkole, w klasie, i nagle bije się z kolega, a właściwie to on mnie zaatakował i uderzył. Kolejnej czyli dzisiejszej nocy śniło mi się, że jestem w jakimś budynku przypominającym szkołę i znów się biję, tym razem to ja atakuje z tego co pamiętam pobiłem dwie osoby, nie znam tych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcos, ktoś może wiedzieć, ale może również nie cierpieć na nadmiar wolnego czasu.

 

Prawdopodobnie Twoje sny są ze sobą powiązane i odnoszą się do sytuacji rodzinnej. Nastał teraz okres kłótni i nieporozumień.

Pierwszy sen interpretowałabym w ten sposób, że przeżyłeś ostatnio jakieś rozczarowanie, martwi Cię jakaś sytuacja. We śnie Twoja noga jest ranna - to znak, że mogła zostać zachwiana Twoja zdolność logicznego myślenia, przez co bardziej lub mniej świadomie zrobiłeś komuś przykrość.

 

Sny o biciu wskazują na kłótnie i awantury, które wciąż wiszą w powietrzu. Fakt iż rozgrywają się w szkole może oznaczać, że niechętnie podchodzisz teraz do przejęcia odpowiedzialności za swoje czyny. Powinieneś bardziej zmotywować się do działania, w przeciwnym razie czeka Cię porażka.

Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...