Skocz do zawartości

dawna miłość


basia_e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i bardzo proszę o interpretacje snu, a właściwie snów.

 

Ostatnio śni mi się moja dawna "miłość". Na wstępie może opowiem o tej osobie. W zasadzie nigdy on nie był moim chłopakiem, spotykaliśmy się ukradkiem, był to raczej romans. Miałam wtedy ok 17 lat. W pewnym momencie, prawie po roku takich spotkań, miałam już dość czekania aż on zmieni zdanie i zechce żebym została jego dziewczyną i tak jakby przejrzałam na oczy, więc urwałam nasze wszelkie kontakty. Wtedy jemu się odmieniło i zaczął za mną "latać" i nawet w końcu chciał oficjalnie być ze mną, ale ja już nie byłam zainteresowana. Gdzieś po roku spotkaliśmy się przypadkiem i tak jakby uczucie odżyło. On wtedy miał dziewczynę i powiedział że dla mnie ją rzuci, a ja myśląc "racjonalnie" odmówiłam mu, mimo iż miałam ochote na coś więcej. W sumie zawsze wiedziałam że nasz związek nie ma przyszłości, wolałam nie robić mu nadziei, ale i tak nas do siebie ciągnęło. Od tamtej pory go nie widziałam, nie mam z nim żadnego kontaktu i właściwie nie wiem co się z nim teraz dzieje, gdzie jest, czy ma kogoś itp. Teraz już od 5 lat jestem w szczęśliwym związku z innym facetem, z którym po tygodniu znajomości wiedziałam że "to ten", i planujemy dalsze życie razem i nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu.

 

A tu teraz nieoczekiwanie zaczął mi się śnić tamten. I to było już kilka takich snów. I zawsze w tym śnie spotykam go przypadkiem, mówię mu że za nim tęskniłam, biorę nr telefonu i chce się z nim umówić żeby porozmawiać, ale właściwie nie wiem o czym chce z nim rozmawiać. W jednym ze snów jak go spotykam to przytulamy się na powitanie i czujemy nasze "walące" serca. W innym śnie nasze spotkanie skończyło się w łóżku w jego mieszkaniu (gdzie faktycznie raz tam byłam), a za oknem widze mojego obecnego chłopaka który mnie szuka. W jeszcze innym spotykam go jak stoi ze swoim kolegą (którego w ogóle nie znam osobiście, tylko z widzenia) i ten jego kolega twierdzi że kiedyś spał ze mną jak byłam pijana.

I w ogóle w tych wszystkich snach mam takie uczucie tęsknoty za nim, chce wiedzieć co u niego słychać, i niejednokrotnie mam ochote na romans z nim, mimo iż jestem w związku z innym. I dodatkowo zawsze widzie jego wyidealizowany obraz, a tak na prawdę on nigdy nie był zbyt urodziwy ;)

Po tych snach faktycznie zastanawiam się co u niego słychać i jeśli bym go spotkała czy było by coś między nami, a właściwie czy wogóle byłby jeszcze mną zainteresowany, chociaż nie wiem po co skoro mam innego faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...