Skocz do zawartości

Długotrwały sen o tej samej osobie!POMOCY


nata1920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od bardzo dłuższego czasu mam złe sny,doszło do tego że boję się zasypiać,płaczę we śnie i realnie łzy mi lecą na jawie,gdy się budzę rano odbija się to na mnie,jestem smutna,przybita,nie mam chęci co kolwiek robić.Ale do rzeczy od dłuższego czasu śni mi się moja dawna dobra koleżanka,kilka lat temu łączyła nas bardzo silna więz,jednak z jej winy to wszystko się skonczylo,wiele dla niej zrobiłam,poświęcałam się dla jej osoby,rezygnowałam z własnych potrzeb na rzecz jej,a ona w pewnym momencie mnie zostawiła samą i zaprzyjazniła się z innymi dziewczynami,a ja byłam tylko na przyczepkę gdy one się pokłóciły.Dodam jeszcze że mamy z sobą kontakt jednak nie intensywny,spotykamy się od czasu do czasu,nie tęsknie za Nią ani o niej nie myślę w ogóle,jednak co noc przychodzi do mnie we śnie,mimo tego że o niej w ogóle nie myślę,nie tęsknie za Nią,niedługo biorę ślub nie zaprosiłam jej nawet na ceremonię,dwie bliskie koleżanki tak,jednak często mi się śni że jesteśmy na weselu,wesele jest bardzo skromne,orkiestra bardzo rzadko gra,jesteśmy w jakimś ,,starym" pomieszczeniu stoły są długie wszyscy siedzą,do tego stopnia że nawet nikt z gości weselnych nie złożył nam życzeń,ani nie było 1 tańca,ta koleżanka co mi się śni upija się ja też jestem pijana dodam że rzadko pije alkohol,potem dziwnym trafem spotykamy się pod jej domem jest jej cała rodzina,stoimy pod orzechem,potem nagle znajduje się na podwórku u babci,widzę pomalowane pustaki na bardzo jaskrawe kolory,jest dużo warzyw,ale pogoda pochmura wszędzie ciemno,ponuro,potem śni mi się mój facet,mama,że krzyczą na mnie co ja robię.A jeszcze wcześniej śniło mi się ze mój facet mnie z nią zdradza,a to raczej niemożliwe a wręcz na pewno, w każdym śnie pojawia się ona,mój facet i w dodatku moja babcia,czy ciocia.Często mi się też śni że ktoś próbuje mnie okraść,a to cyganie,a to rumuni,a to zakamuflowani złodzieje,i za każdym razem udaję mi sie uchronić swój majątek.Bardzo Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś obiektywan wobec tego co zaszło pomiędzy Tobą a koleżanką. Podświadomie jednak odczuwasz wyrzuty sumienia pomieszane z obawą o to, że zaczynając nowy etap w zyciu jakim jest małżeństwo znów wszytsko się rozsypie tak jak przyjażń z tą dziewczyną. Przez to, że ona Cię zraniła nie do końca ufasz ludziom i swojemu partnerowi. Przepełniona jesteś tak ogromnym uczuciem niepokoju, że ktoś odbierze Ci to szczęście, że zdominowało to Twoe życie oniryczne. Te sny napewno są dla ciebie męczące bo działają na Ciebie tak bardzo, że boisz się zasnąć i płaczesz. A powodem jest prawdopodobnie to, że pomimo tego, że spotykasz się z tą koleżanką to nie wybaczyłaś jej tego co Ci zorbiła, a przede wsyztskim nie wybaczyłaś sobie. Jesli tylko oczyścisz się z tak negatywnych uczuć i myślenia wsyztsko powinno się poukładać. A przede wszystkim warto porozmawiać o tym z koleżanką, bo pomimo tego, że to było bardzo dawno nadal jest w Tobie. Ta rozmowa powinna pomóc i Tobie i jej.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie za odpowiedz;)Wiesz może i masz racje,wina leży po obydwóch stronach jednak ona zawiniła głównie,ja rezygnowałam dla niej ze wszystkiego np nie poszlam na sylwestra gdzie był dj a miałam 16 lat chłopak ją rzucil i sie poplakala ze nie ma z kim spedzic sylwka no to poszlam do niej po godzinie bycia u niej przyszedl do niej inny chlopak i mnie zostawili sama w pokoju.A potem z bloku okna patrzylam jak spotyka sie z innymi dziewczynami a mnie nawet nie zawolala a jak sie poklocily przychodzila do mnie,być może prawda że jej nie wybaczyłam tego,ale z biegiem czasu przestalam ją lubić tak jak kiedyś może czas nas zmienił mnie i ją sama nie wiem i w sumie bac sie boje ze moze cos sie zlego stac kiedy bede zamezna ale nie wiazalam nigdy tego z ,,przyjaznia".

Edytowane przez nata1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia jakie spotykają nas w życiu zmieniają nasz sposób patrzenia na świat i ludzi. To, ze tłumimy w sobie urazy sprzed kilku lat to nie niszczy tej osoby, która nas zraniła ale nas samych. Pomyśl o tym.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...