Skocz do zawartości

Dzisiejszy dzien - ZAKOŃCZONE


Caryca

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, ze nie ma cwiczen, a ja lubie cwiczenia, daje jedno krotkie :)

 

Gdzie bylam dzisiaj o godzinie 10?

 

 

Po prostu krotkie pytanko na miejsce. Ciekawe co wam pokaza karty.

No chyba, ze wolicie bardziej zaawansowane cwiczenia? :chytry_na:

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 monet, Mag, Król Mieczy

 

hm...udałaś się gdzieś na występy przed publicznością, od której coś zależy :D

wydaje mi się, że zrobiłaś dobre wrażenie i zostałaś doceniona...ale przez kogo? :D ja bym obstawiała egzamin albo jakaś ważna prezentacja przed szefem lub komisją o jakiś projekt...w każdym razie musiałaś błysnąć intelektem :D hahaha na troje babka wróżyła ;D ale obstawiam egzamin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madeliine

5 Buław, Rycerz Buław i Cesarzowa

 

Bardzo chciałaś zaimponować komuś ważnemu. Byłaś skupiona, gotowa do działania. Była to prezentacja, która otworzy ci drzwi do spełnienia ambicji. Bardzo wiele zależało od tego wystąpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Denarow, 6 Denarow, Moc

dla mnie totalnego laika pachnie tu praca, dostalas to na co sobie zasluzylas ( czyzby podwyzka?, uznanie? ), to dalo Ci solidnego kopa do dzialania - to z jednej strony

a z drugiej - bylas na rozmowie kwalifikacyjnej, pokazalas sie od dobrej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!!!

Poczekajmy chociaż jeden dzień jeszcze!!!!

Tu ludziska lubią brac udziały w ćwiczeniach a nie zawsze mają od razu czas więc poczekajmy.

Trochę cierpliwości i wyrozumiałości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie ;)

 

król monet, 9 mieczy, paź kielichów

Ktoś cię oceniał, a Ty coś prezentowałaś.. i pokładałaś wielką nadzieję, że pozytywnie rozpatrzą Twoją sprawę, ale związany był z tym stres. Możliwe, że to była rozmowa o pracę, choć bardziej skłaniam się z czymś związanym z nauką - egzamin, czy coś w tym stylu (tak z zycia wzięte - moze miałaś obrone dyplomu? ;)

 

Chociaż nie wiem, czy nie zasugerowałam sie poprzednimi odpowiedziami, bo niepotrzebie je najpierw przeczytałam... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem Kapłankę - byłaś w jakiejś poradni, albo na konsultacjach w sprawie obrony - 5 Mieczy

Może to spotkanie z promotorem.

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa mieczy ,Rycerz mieczy ,7 mieczy

Byłaś w sadzie ,albo na posterunku i zeznawałaś w sprawie kradzieży:mysli:

Może byłaś u krawcowej ,bo tych mieczyków u mnie bezliku ,ale kto teraz chodzi do krawcowej ?:lol:

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że poczekałyście bo nie miałam czasu wcześniej... :usmiech:

 

Gdzie byłaś w środę o godz. 10:00?

3 buław, Królowa pucharów, giermek buław ->Słońce

------Umiar---------------Wieża-------------Mag------

-------------Sprawka-------------Gwiazda-------------

-----------------------Cesarzowa---------------------

Poranek spędziłaś w domu, szybko się uwijałaś z pozbieraniem się i wyszłaś gdzieś, gdzie musiałaś spełnić jakiś obowiązek, miałaś do załatwienia coś, co wiązało się z czymś nowym, wizyta ta miała dać nowe możliwości. Więc albo byłaś gdzieś w sprawie dziecka np. spotkanie w szkole albo przepisanie do innej albo zapisałaś je na jakieś dodatkowe zajęcia.

 

Trudne kurczaki pieczone ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daff, ja nie mam dzieci :)

Pozniej dam odpowiedz co i jak :)

 

Jak to sie nie chodzi do krawcowej? Powinno sie miec jedna do skracania, szycia i poprawek ;)

 

kurcze ten giermek buław tak mi się skojarzył, ale to może być wizyta u kogoś obrotnego, zwinnego, kto Ci jakąś usługę świadczył lub miał coś umożliwić, pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w Urzedzie Pracy. Musialam wstawic sie na termin u mojego 'opiekuna'. Zawsze jak sie do niego wybieram to pojawia sie konflikt interesow. Ja mam swoje oczekiwania a on zupelnie co innego proponuje. Zawsze wychodze z niczym. Rozmowa odbywa sie w jezyku obcym takze stawia mnie w gorszej pozycji.

To by bylo na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w Urzedzie Pracy. Musialam wstawic sie na termin u mojego 'opiekuna'. Zawsze jak sie do niego wybieram to pojawia sie konflikt interesow. Ja mam swoje oczekiwania a on zupelnie co innego proponuje. Zawsze wychodze z niczym. Rozmowa odbywa sie w jezyku obcym takze stawia mnie w gorszej pozycji.

To by bylo na tyle :)

 

No to mi się udało.

Byłaś na rozmowie o pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w Urzedzie Pracy. Musialam wstawic sie na termin u mojego 'opiekuna'. Zawsze jak sie do niego wybieram to pojawia sie konflikt interesow. Ja mam swoje oczekiwania a on zupelnie co innego proponuje. Zawsze wychodze z niczym. Rozmowa odbywa sie w jezyku obcym takze stawia mnie w gorszej pozycji.

To by bylo na tyle :)

 

Kurczę, a moja pierwsza myśl była taka, że byłaś w urzędzie (sprawiedliwość) albo załatwiać jakieś sprawy urzędowe, no ale nie napisałam bo pomyślałam, że pojadę stereotypem a tu proszę :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daff, mialas fajne karty :)

3 bulaw jako moje nadzieje na cos nowego, moze oferta pracy, szkolenie.

On jako giermek bulaw (z pochodzenia Grek, bardzo zakrecony facet :) )

 

no energiczny, ktoś ruchliwy i wygadany ;P Dlatego pomyślałam w pierwszej chwili o dziecku, którego wszędzie pełno, a tu kurczaki pieczone rosły facet taki ma power :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liznelam ociupine prawdy krecac sie wokol pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej; z reszta trafilam jak kula w plot :hmmm: ....... Kapinka trafnosci dodaje laikowi skrzydel :_haha:

Dzieki wielkie za nauke i czekam (pewnie nie tylko ja ) na wiecej!!!!! :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no energiczny, ktoś ruchliwy i wygadany ;P Dlatego pomyślałam w pierwszej chwili o dziecku, którego wszędzie pełno, a tu kurczaki pieczone rosły facet taki ma power :D

 

Oj Daff, tak wygadany ale jak dziecko...nie wiesz czasem o co mu chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...