Skocz do zawartości

czy szafa to zły znak?


Zosiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to znów ja :)

Śniło mi sie, że pokłóciłam się z siostrą bo ona powiedziała, że nic nie robie w domu i ciągle się lenie :/ poszłam, żeby na nią nakrzyczeć, siedziała u siebie w salonie z jakaś parą, kobieta kiedy mnie zobaczyła, to tak jakby się wystraszyła, zatkała uszy i zakryła oczy... jedyne co u tych osób pamięta to to, że kobieta miała włosy obcięte do ucha i czarne i miała dużo biżuterii a mężczyzna był dość potężny, siostra była w ciąży i była strasznie gruba, miała włosy ścięte podobnie jak ta kobieta tylko koloru bląd, i miała przez ramiona przerzucony niebieski szal... Postanowiłam, ze się wyprowadzam, strasznie płakałam. Otworzyłam szafę i wszystkie rzeczy zaczęły spadać razem z wieszakami a mama mi powiedziała, żebym tylko o spodniach nie zapomniała i pokazywała na nie wiszące w szafie... nic wiecej niestety nie pamiętam...

Czy ktoś z was wie co to oznacza i czy mógł by mi pomóc?

proszę bardzo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa to Twoje wnętrze. Podejżewam, że w Twojej rodzinie ostatnio musiały być faktycznie jakieś napięcia. Na siostrze pewnie skupia się uwaga z powodu jej osiągnięć (nie piszesz, w jakim jesteście wieku, ale to będzie coś w rodzaju otrzymania pracy, dobrych wyników w nauce etc.), a Ty masz o to żal. Rzeczy wypadające z szafy to Twoje uczucia. Raczej zdajesz sobie z nich sprawę, kotłują się w Tobie. Podejżewam, że cała sprawa nie jest aż tak poważna i dramatyczna (na dodatek chyba dość cicha, może jesteś trochę nie w temacie i rodzina traktuje to zupełnie normalnie, co mógłby oznaczać błękitny szal), ale po prostu są sprawy, które Cię irytują i jeśli jeszcze nie dałaś tego do zrozumienia rodzinie, niedługo to może nastąpić (spadające ubrania). Natomiast spodnie to symbol niezależności, zwłaszcza w przypadku kobiety.

Edytowane przez Reina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...