Skocz do zawartości

gardener

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przyśniło mi się dziś coś dziwnego i nie wiem co to oznacza.

Sen był o pewnej dziewczynie, którą dobrze znam. Była nawet bardzo wyraźnie widoczna jej twarz. W pewnym momencie odniosłem wrażenie, że ona nie żyje. Nie widziałem tego, tylko miałem takie przekonanie, informacje, że ona nie żyje. Wszyscy się smucili z tego powodu. Później się okazało, że żyje. Brak jakichkolwiek informacji o pomyłce, itp. Po prostu śniło mi się, że nie żyła, a potem że żyje.

Wspomnę tylko jeszcze, że dzień wcześniej widziałem się z tą dziewczyną. Podoba mi się ona. Czy to mogło mieć wpływ na taki dziwny sen?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sławku za odpowiedź. Jest tylko jeden zasadniczy problem. Dziewczyna o której pisałem z pewnością nie jest zajęta. Poza mną, spotyka się tylko z koleżankami, z którymi kiedyś studiowała, bądź pracowała. Co więcej, powiedziałbym, że powoli coraz bardziej się do siebie zbliżamy. Czyżby to było tylko mylne wrażenie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmireć poprostu symbolizuje odejście czegoś starego, co już jest, lub było. To w twoim przypadku może oznaczać całkowicie co innego niż napisałem wcześniej czyli śmierć dawnej znajomości na rzecz całkowicie nowego związku.

Napisałem wcześniej to co przeważnie w takich sytacjach oznacza taki sen, ale twoja sytuacja jest skrajnie inna to i znaczenie musi mieć inne, dlatego czasem warto napisać coś co może nam przybliżyć twoją syuacje to trochę ułatwia lecz to ty znajdujesz prawdziwe znaczenie snu a interpretatorzy tylko podpowiadają bądź jak w tym przypadku "mieszają" w głowie.

Reasumując - bardzo pozytywny sen.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...