Jump to content
magdalena14

sen o śpiewie.

Recommended Posts

magdalena14

Sniło mi się, że w nocy na jakiejś ulicy było coś w stylu jakiegoś festynu i nagle zawołano mnie do mikrofonu żebym zaśpiewała. Zaczęłam tam coś mówić, ze nie potrafie śpiewać ale jednak zaśpiewałam. Była to smutna piosenka ale ja nie do końca znałam jej słowa więc cały czas przerywałam. Nie było widać widowni bo wszyscy siedzieli pod damkami na rogach ulicy. Spiewałam tą smutną piosenke i wiedziałam, że słyszy mnie mój były chłopak. Po skończeniu piosenki sama zaczęłam się z siebie śmiać bo nie umiem śpiewać. Następnie szukałam mężczyzny któremu miałam oddać mikrofon. Gdy go znalazłam zawołano mnie do domu któy był właśnie remontowany. Oglądałam jaki jest zniszczony i sen się skończył.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sheina

Wydaje mi się, że czujesz spory żal do chłopaka, z któym byłaś co wyszlo w tym śnie.. zostało zburzone coś co czas odbudować... mysle,ze w Tobei zachodzą zmiany...leczysz te rany ukazane w formie wyremntowaneggo domu.. w Tobie się coś dzieje in plus, powoli zpaominasz mimo,ze gdzies w pamieci jest ten smutek i odczucia związsne z mężczyzną...który Cię zawiódł.. byc moze tez stracilas wiare w siebie przez związek z nim i na wierzch wyszly Twoje kompleksy,ktore jakis czas temu i juz coraz rzadziej zaczynasz analizowac i któr w jakis sposb Cię hamowały :)

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest e

Ta smutna piosenka, którą śpiewasz przedstawia stan Twojego życia wewnętrznego spowodowany prawdopodobnie rozstaniem z chłopakiem. Piosenka jest smutna więc i Ty prawdopodobnie nie masz najlepszego nastroju ostaniami czasy. Zamykasz się w sobie. Jeszcze trochę będziesz się zamartwiała, ale jak już to wszystko minie to spojrzysz na to co było z dystansem i dojdziesz do wniosku, że jednak to wszystko jednak trochę komiczne było. Sen mówi także o tym, że pomimo tego, że teraz przeżywasz ciężki okres to uda Ci się go przetrwać.

Pozdrawiam (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...