Skocz do zawartości

sen o mrówkach


halszka57

Rekomendowane odpowiedzi

Śniły mi się mrówki upchane w worki , takie jak poszewki na jaśki. Były dwa-te worki.Ja byłam gdzieś w nieznannej mi przestrzeni, była ze mną moja córka.Nagle córka odebrała telefon,nie wiem od kogo, ten ktoś nam groził ,że dosięgnie mnie kara za te mrówki. Zaczęłyśmy uciekać uprzednio gniotąc worki z mrówkami.Obudziłam się w przerażliwym strachu.Dzisia przez cały dzień sen ten ciągle powraca w moich myślach.Jakoś nigdy sny nie zaprzątały mi głowy,ale ten był bardzo wyrazisty i pozostał mi w pamięci. Czy może ktoś mi pomoże w jego interpretacji?

Edytowane przez halszka57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówka kojarzy nam się z pracowitością i wszystko byłoby w porzadku gdyby nie to, że Ty uciekasz, czegoś się boisz, jakbyś coś miała na sumieniu związanego ze swoją pracą. Ostatnio może osiągnęłaś jakiś sukces w sferze zawodowej i albo ktoś Ci zazdrości tego bardzo albo ten sukces osiagnęłaś nie do końca uczciwie. Jeszcze ta córka we śnie by o tym świadczyła - bo to aspekt księżycowy, życie nocne - a pod osłoną nocy nic nie widać.

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc, niestety z pracą to nie bardzo pasuje. Sukcesu w ostatnim czasie żadnego,ani uczciwą drogą ,a tym bardziej podstępem nie było ,w najbliższym czasie także się nie zapowiada. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę jak odbieram ten sen (choć oczywiście moja interpretacja nie musi odpowiadać temu co tak na prawdę ten sen oznaczał)

 

hmmm.... a może masz w sobie potencjał, siły/zapał do pracy ale taki ukryty... niby chciałabyś coś zrobić, ale nie wiesz, obawiasz się czegoś.

 

albo

Obawiasz się o swoją córkę, chcesz ją chronić, ale nie wiesz jak... i ostatecznie uciekasz od problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...