Skocz do zawartości

tortury / szczury lub czarne myszy w zamkniętych workach


Fen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym was prosić o interpretację kolejnego z moich snów...

 

Niewiele pamiętam z niego, ale pewne rzeczy były tak niesamowicie dziwne, że utkwiły mi w pamięci do dzisiaj.

 

Na początku (tego co pamiętam) ktoś mnie torturował. Zadawał jakieś dziwne pytania, chyba mało istotne dla kogokolwiek. Gdy kłamałem - torturował mnie (nie pamiętam dokładnie jak.) Gdy mówiłem prawdę, również torturował mnie. Cokolwiek bym nie powiedział czekała mnie za to kara.

 

W późniejszej części snu nosiłem chyba trzy worki foliowe z żywymi szczurami w środku. Nie jestem pewien, ale chyba dostałem je od tamtego kogoś, kto mnie wcześniej torturował. Czułem że muszę nosić je przy sobie. Worki był szczelnie zamknięte. Mogły być to również czarne myszy, bo na szczury były trochę za małe, ale intuicja podpowiadała mi że są to jednak szczury. Zwierzęta te mimo nieciekawej sytuacji nie wierzgały (co mogłoby z łatwością przedziurawić worek), choć dawały jakieś oznaki życia. Po jakimś czasie chodzenia z nimi, przestały się ruszać, a worki lekko zaparowały. (Prawdopodobnie zabrakło im tlenu i zdechły)

 

Jeszcze jeden szczegół - na 99% nie widziałem ogona u żadnego ze szczurów, choć kilka razy przyglądałem się im.

 

To wszystko co pamiętam. Myślę jednak, że reszta snu była mało istotna, skoro nie zapadła mi w pamięć...

Edytowane przez Fen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zmagasz się teraz z jakimś problemem, który nie daje Ci spokoju. Co byś nie robił to i tak ciągle myślisz o tym. Martwisz się, a to jest powodem Twojego złego samopoczucia. Jeszcze trochę to potrwa, ale tak jak we śnie szczury zdechły tak samo na jawie problem "umrze".

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...