Jump to content

zdrada, dziecko z nieprawego łoża, kłótnia, rozstanie


Claudia347

Recommended Posts

Witam

 

Bardzo proszę o interpretację mojego snu... w nocy obudziłam się tak zdenerwowana, że nie mogłam już usnąć , tym bardziej, że tego typu sny prawie co noc mi się śnią :_zmeczony:

 

Ale do rzeczy...

 

Śniło mi się, że jesteśmy w domu razem z mężem. Liczymy pieniądze- na co starczy, jakie trzeba rachunki zrobić... mi ciągle brakuje jakichś pieniędzy, na coś ciągle nie starcza (w rzeczywistości jest bardzo podobnie), no i nagle mąż mówi mi, że 3 tys zł lub 300 zł- dokładnie nie pamiętam- musi wziąć. Ja do niego "po co Ci te pieniądze?", on mi nie chce powiedzieć, ale w końcu się przełamuje pod moimi naporami i mówi mi, że musi oddać alimenty... No i zaczyna mi opowiadać, że ma dziecko i musi na nie łożyć... Okazuje się, że zdradził mnie jak już byliśmy małżeństwem. Pytam z kim mnie zdradził? A on, że z Ewką (w rzeczywistości : koleżanka z jego klasy z podstawówki, która nigdy nie robiła na nim wrażenia- aktualnie nie ma z nią w ogóle kontaktu). Mi się na głowie włos zjeżył... nie wiedziałam co robić. Po jakimś czasie poszłam do tej Ewki i choć zawsze byłyśmy w przyjaznych stosunkach, tak teraz jak mnie zobaczyła, nie chciała mnie wpuścić do domu. Nie wiedziałam co powiedzieć jak stałam tak w drzwiach i w końcu się odezwałam "Czy mogłabym zobaczyć Twoje starsze dziecko?" Ja dalej stałam w drzwiach, a ona usiadła i zaczęła karmić te dziecko, a ja się jemu przyglądałam. Było bardzo podobne do mojego męża. Powiedziałam do niej spokojnie, że wiem już o wszystkim, a ona zaczęła mi robić awanturę, że co ja sobie w ogóle wyobrażam, że ją oskarżam o coś takiego! No i zaczęłyśmy się kłócić. Z tych nerwów wybiegłam stamtąd bez klapek w których przyszłam. Po tej awanturze zastanawiałam się co robić... W końcu oznajmiłam mężowi, że rozstajemy się (i zostaję sama z półtporarocznym dzieckiem i w 8 miesiącu ciąży- dzieci mojego męża- tak jak w rzeczywistości).

 

Nie wiem co myśleć o tym śnie... Rozstroił mnie... Tym bardziej, że sny tego typu, że mąż mnie zdradza, śnią mi się bardzo często, a ja przez to budzę się zlana potem, zdenerwowana i dalsza część nocy jest już bezsenna :_zmeczony:

Czy powinnam się martwić? Czy w tych snach może być coś ostrzegawczego??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...