Jump to content

zdrada, dziecko z nieprawego łoża, kłótnia, rozstanie

Claudia347

Recommended Posts

Witam

Bardzo proszę o interpretację mojego snu... w nocy obudziłam się tak zdenerwowana, że nie mogłam już usnąć , tym bardziej, że tego typu sny prawie co noc mi się śnią :_zmeczony:

Ale do rzeczy...

Śniło mi się, że jesteśmy w domu razem z mężem. Liczymy pieniądze- na co starczy, jakie trzeba rachunki zrobić... mi ciągle brakuje jakichś pieniędzy, na coś ciągle nie starcza (w rzeczywistości jest bardzo podobnie), no i nagle mąż mówi mi, że 3 tys zł lub 300 zł- dokładnie nie pamiętam- musi wziąć. Ja do niego "po co Ci te pieniądze?", on mi nie chce powiedzieć, ale w końcu się przełamuje pod moimi naporami i mówi mi, że musi oddać alimenty... No i zaczyna mi opowiadać, że ma dziecko i musi na nie łożyć... Okazuje się, że zdradził mnie jak już byliśmy małżeństwem. Pytam z kim mnie zdradził? A on, że z Ewką (w rzeczywistości : koleżanka z jego klasy z podstawówki, która nigdy nie robiła na nim wrażenia- aktualnie nie ma z nią w ogóle kontaktu). Mi się na głowie włos zjeżył... nie wiedziałam co robić. Po jakimś czasie poszłam do tej Ewki i choć zawsze byłyśmy w przyjaznych stosunkach, tak teraz jak mnie zobaczyła, nie chciała mnie wpuścić do domu. Nie wiedziałam co powiedzieć jak stałam tak w drzwiach i w końcu się odezwałam "Czy mogłabym zobaczyć Twoje starsze dziecko?" Ja dalej stałam w drzwiach, a ona usiadła i zaczęła karmić te dziecko, a ja się jemu przyglądałam. Było bardzo podobne do mojego męża. Powiedziałam do niej spokojnie, że wiem już o wszystkim, a ona zaczęła mi robić awanturę, że co ja sobie w ogóle wyobrażam, że ją oskarżam o coś takiego! No i zaczęłyśmy się kłócić. Z tych nerwów wybiegłam stamtąd bez klapek w których przyszłam. Po tej awanturze zastanawiałam się co robić... W końcu oznajmiłam mężowi, że rozstajemy się (i zostaję sama z półtporarocznym dzieckiem i w 8 miesiącu ciąży- dzieci mojego męża- tak jak w rzeczywistości).

Nie wiem co myśleć o tym śnie... Rozstroił mnie... Tym bardziej, że sny tego typu, że mąż mnie zdradza, śnią mi się bardzo często, a ja przez to budzę się zlana potem, zdenerwowana i dalsza część nocy jest już bezsenna :_zmeczony:

Czy powinnam się martwić? Czy w tych snach może być coś ostrzegawczego??