Jump to content
KeWu

Demon Balthazar i Wampir Ather

Recommended Posts

KeWu

Potrzebuję jak najwięcej informacji o demonie Balthazarze (Baltazarze) i wampirze Atheru. Długi czas szukam w necie róznych informacji na ten temat, ale dużo nie potrafię wyciągnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User2

Tu za wiele też nie otrzymasz. Też pytałem się o Arcydemona Baltazara, właściwie to nikt nie wiedział. Kto to Ahteru? Jak ich spotkałeś? Bądź skąd o nich wiesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
JanJensen

A skąd macie info, że jest taki ktoś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
KeWu

Jestem początkującym egzorcystą, oczywiście doświadczenie zdobywam pod okiem starszego kolegi po fachu. Jak już osoby wtajemniczone wiedzą ludzie z pewnymi darami obracają się w towarzystwie osób także obdarzonych darami. Okazało się, że moja dziewczyna ma dar wampiryzmu energetycznego i od kilku lat siedzi w niej wyżej wymieniony Balthazar. Wstępne egzorki poszły w miarę sprawnie, lecz demonisko zdołało wydostać się z "klatki" zaledwie po kilku minutach. Szukając informacji wszędzie natrafiłem na ciekawą informację... Pomijając szczegóły niedługo moją dziewczynę odwiedzi prawampir Ather i będzie źle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User2

"Okazało się, że moja dziewczyna ma dar wampiryzmu energetycznego" - sorry wodzu, taki dar ma każdy, wystarczy go rozwinąć, ponadto każdy z nas w różnym stopniu ciągnie od siebie nawzajem energię/wymienia i nie tylko od nas, pożywienie, słońce, powietrze itp.;

 

"i od kilku lat siedzi w niej wyżej wymieniony Balthazar. Wstępne egzorki poszły w miarę sprawnie, lecz demonisko zdołało wydostać się z "klatki" zaledwie po kilku minutach." - to chyba mówimy o dwóch różnych postaciach. Choć ja raczej bym rzekł, że wasze demonisko podszywa się pod Arcydemona Baltazara.

 

"Szukając informacji wszędzie natrafiłem na ciekawą informację..." - jaką informację?

 

"Pomijając szczegóły niedługo moją dziewczynę odwiedzi prawampir Ather i będzie źle" - skąd wiesz, że odwiedzi i dlaczego ma odwiedzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
boilerek

odwiedzi?! ...to chyba nie jest odpowiednie słowo ;) może trochę więcej szczegółów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User2

Jensen przed kilku lat miałem mieć go za gościa, lecz w ostatniej chwili nie przybył. Kilka tygodni później jeden z demonów mnie poinformował o tym, że to Arcydemon Baltazar. Ni uja mam pojęcie po co do mnie szedł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
KeWu

Wiem, że każdy potrafi czerpać energię z otoczenia. Dziewczyna czerpie energię z ludzi, od rodziny, mnie i przyjaciół... Tych najbliższych ludzi. Odprawiając na niej egzorcyzm wzywałem 4 archaniołów do pomocy: Gabriela, Michała, Rafała i Uriela. Byłem wykończony jakbym co najmniej przebiegł ze 3 maratony. Padłem na glebę i przez chwile nie wiedziałem co się dzieje. Z naszych wspólnych domysłów (moich i kumpla egzorcysty, który ma już spore doświadczenie) udało nam się wywnioskować, ze Baltazar czerpie energię z nas wszystkich przez moją dziewczynę, która jest tego nieświadoma (tu właśnie jest odpowiedz na pierwsze pytanie dla AoiMiziu: ona ma nadzwyczajnie rozwinięty ten dar. Prawampiry żywiły się krwią itp., jak to jest potocznie wiadomo z filmów, książek i legend. W dzisiejszych czasach żywią się energią, rzadko sięgają po krew i przeważnie są tego nieświadome. Ona ma wyjątkowo duże kły i są wysunięte do przodu, ostatnio przyznała mi się, że uwielbia krew, w krwi zaś jest zawarta duża życiowa energia.) i dlatego jest tak potężny. Kumpel walczył już kiedyś z Baltazarem w poprzednim wcieleniu i nie było większych problemów, on ma naprawdę potężną moc. Drugie pytanie AoiMiziu (będę je nazywał pytaniami.) Każdy demon ma inną energię, jak już wcześniej pisałem kumpel już z nim kiedyś walczył i ją poznał, stąd udało się poznać jego imię. Zamknął go w medalionie ze srebra i w tym momencie moja dziewczyna miała tylko i wyłącznie jedną myśl (mówiła mi o tym później): "Baltazar, Baltazar, Baltazar..." ona nie znała wcześniej jego imienia, nie mówiliśmy jej o tym. Wątpię, żeby jakiś demon podszywał się pod Arcydemona biorąc pod uwagę moc kumpla. Trzecie i czwarte pytanie: z tego co mi wiadomo historia bardzo lubi się powtarzać... Kiedyś dziewczyna imieniem Jessica w siedemnaste urodziny została 'zaszczycona' odwiedzeniem prawampira Athera i on przekazał jej "nieśmiertelność". Tak się składa, że moja dziewczyna ma na imię Jessica i za miesiąc z groszami kończy siedemnaście lat. Nie wspominam tu o jej zębach etc. Jej babcia uparła się, żeby dać jej to imię, trochę nietypowe. 8 lat temu tej babci się zmarło z niewyjaśnionych przyczyn. Podejrzewamy, że bawiła się czarną magią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Thoth
Jak już osoby wtajemniczone wiedzą ludzie z pewnymi darami obracają się w towarzystwie osób także obdarzonych darami. Okazało się, że moja dziewczyna ma dar wampiryzmu energetycznego...

 

Wiem, że każdy potrafi czerpać energię z otoczenia. Dziewczyna czerpie energię z ludzi, od rodziny, mnie i przyjaciół... Tych najbliższych ludzi.

 

To naprawdę nie jest nic niezwykłego. To nie jest żaden dar a zdolność, której każdy może się nauczyć. Mogę pobierać energię od ożywionej przyrody, nieożywionej - symbolicznej typu słońce, wiatr itd no i oczywiście od ludzi jak i bytów. Czyżbym miał dar, którego samemu się nauczyłem? :chytry:

Odprawiając na niej egzorcyzm wzywałem 4 archaniołów do pomocy: Gabriela, Michała, Rafała i Uriela. Byłem wykończony jakbym co najmniej przebiegł ze 3 maratony. Padłem na glebę i przez chwile nie wiedziałem co się dzieje. Z naszych wspólnych domysłów (moich i kumpla egzorcysty, który ma już spore doświadczenie) udało nam się wywnioskować, ze Baltazar czerpie energię z nas wszystkich przez moją dziewczynę, która jest tego nieświadoma (tu właśnie jest odpowiedz na pierwsze pytanie dla AoiMiziu: ona ma nadzwyczajnie rozwinięty ten dar.

 

Słuchaj a czy odprawiając egzorcyzm nie przyszło ci na myśl, że zużywasz masę energii na to a nie, że ktoś ci ją pobiera? Wy klechy nie jesteście zbyt dobrze rozwinięci energetyczne i wszelkie rytuały kończą się dla was totalnym osłabieniem. Wzywając 4 archanioły tworzysz rytualną przestrzeń, lecz ze swojej własnej energii. Jeżeli by czerpał energię z was to idzie to bardzo ładnie zaobserwować, a skoro nie opisujesz czegoś takiego to znaczy, że nie pobierał... Jeżeli chodzi o wampiryzm to sam w przeciągu kilku chwil do godziny jestem wstanie "zmęczyć" wypoczętego człowieka, lecz jak się obudzi nic mu nie jest. Co do mnie to też lubię mięsko jak i krew na surowo, ale to większość totalnych mięsożerców z grupą krwi 0 tobie powie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hrefna

Fakt, zerowcy bardzo lubią surową wołowinkę... mniam :D

 

...a określenie Arcydemon wskazywałoby mi na to, że ktoś nieco za poważnie potraktował "Dragon Age" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gore Sigur

KeWu Proponuje żeby napiła się krwi z święcona wodą. Woda musi być poświęcona tylko i wyłącznie twoim i jej krzyżem z bierzmowania. A co do Krwi najlepiej jak będzie baranka albo twoja tylko jeżeli się zdecydujesz na swoją krew tylko po spowiedzi potem i tutaj jest gorzej musisz udać się na gołą polane w trakcie burzy najpierw przeproś Boga za swe winny i obawy i że czynisz tak a nie inaczej potem poproś o wyzdrowienie( w trakcie !prośby! trzymaj w lewej ręce jej krzyż a w prawej twój {przeprosiny i prośba musi być na klęcząco})Gdy skończysz prośbę wstać możesz tylko wtedy gdy zacznie padać deszcz.Jak zacznie padać deszcz nalej swoja krew do naczynia(naczynie jakie chcesz)wodę weźmiesz z tego samego deszczu poświeć wodę i krew tymi krzyżami jak poświecisz podaj jej o godzinie 15:00 ale to samo tyczy krwi baranka, jak podasz jej krew wyjdź na pole(musisz być sam)i zmów litanie do serca Pana Jezusa. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User2
KeWu Proponuje żeby napiła się krwi z święcona wodą.

 

Dlaczego? Co to daje? Jakie ma efekty wypicie krwi ze święconą wodą? Czy przez przypadek te składniki, ich energie nie są niekompatybilne ze sobą?

 

Woda musi być poświęcona tylko i wyłącznie twoim i jej krzyżem z bierzmowania.

 

Dlaczego?

 

Co to znaczy poświęcona tylko i wyłącznie twoim krzyżem i jej z bierzmowania?

 

Niestety byłem bierzmowany i nie dostałem żadnego krzyża, a więc skąd taki krzyż mają wziąć?

 

A co do Krwi najlepiej jak będzie baranka albo twoja

 

Dlaczego? Skąd wziąć takiego baranka?

 

tylko jeżeli się zdecydujesz na swoją krew tylko po spowiedzi

 

Dlaczego tylko po spowiedzi?

 

potem i tutaj jest gorzej musisz udać się na gołą polane

 

Dlaczego na gołą polanę?

 

w trakcie burzy najpierw przeproś Boga za swe winny i obawy i że czynisz tak a nie inaczej

 

Dlaczego w trakcie burzy? W ogóle skąd domniemanie, że będzie akurat burza? A jak jej nie będzie? Dlaczego Boga ma przepraszać w trakcie burzy? Przecież jego nie trzeba przepraszać w trakcie takich zjawisk atmosferycznych, w piękny dzień w modlitwie też można.

 

potem poproś o wyzdrowienie

 

Patrz opinię wyżej.

 

w trakcie !prośby! trzymaj w lewej ręce jej krzyż

 

Dlaczego w lewej ręce?

 

a w prawej twój

 

Co w prawej? Nie napisałeś. Czy ja mam naprawdę bez tej interpunkcji domyślać się, że chodzi o jej krzyż? Swoją drogą skąd własne krzyże mają dostać/mieć? I co to znaczy własny krzyż?

 

{przeprosiny i prośba musi być na klęcząco})

 

Dlaczego ma być na klęcząco?

 

Gdy skończysz prośbę wstać możesz tylko wtedy gdy zacznie padać deszcz.

 

Skąd pewność, że zacznie padać? A jeśli nie zacznie? Dlaczego może wstać tylko wtedy gdy zacznie padać deszcz?

 

Jak zacznie padać deszcz nalej swoja krew do naczynia

 

Dlaczego jak zacznie padać deszcz? Czemu wcześniej nie może? A co jeśli deszcz nie zacznie padać?

 

wodę weźmiesz z tego samego deszczu

 

Do czego jest ta woda? Dlaczego jest lepsza od źródlanej? Innej dostępnej np. ze strumyka bez deszczu nie można?

 

poświeć wodę

 

Jak ma poświęcić tą wodę?

 

krew tymi krzyżami jak poświecisz

 

Jakimi krzyżami? Skąd te krzyże wziąć? Swoją drogą jak ma tez krew poświęcić? Nie trzyma się kupy to zdanie zakładając, że znasz zasady interpunkcji i ortografii.

 

podaj jej o godzinie 15:00

 

Dlaczego akurat o godzinie 15.00? Nie lepiej by było podać o godzinie 06.00 gdzie jest półprzytomna i nie wie jakie badziewie zżera?

 

ale to samo tyczy krwi baranka,

 

A skąd weźmie/ma wziąć krew baranka? I w sumie czemu ma być to krew baranka? Nie prościej krew świni?

 

jak podasz jej krew wyjdź na pole(musisz być sam)

 

Dlaczego ma być sam i dlaczego na pole? A co jeśli mieszka w mieście? Gdzie tu znaleźć pole? Przecież nie będzie jak jakiś debil jechać na wiochę tylko i wyłącznie po to by znaleźć cudze pole, z którego i tak zostanie wyrzucony.

 

zmów litanie do serca Pana Jezusa.

 

Dlaczego akurat tą litanię i czemu do Jezusa?

 

Powodzenia.

 

Nie życzę powodzenia tylko rozsądku by tego badziewia nie robić.

 

Swoją drogą nauczono ciebie w gimbazjum, że gdy się pisze to należy stosować interpunkcję w zdaniu? Bo z tego co widzę to nie. Brak przecinków w twojej wypowiedzi dosyć mocno zamazuje tok myślenia, niewiadomo gdzie zdanie się kończy a zaczyna się myśl co skutkuje tym, że brak jest wiedzy jak prawidłowo odnieść się do pewnych twierdzeń.

 

Swoją drogą po co odgrzewać już dawno wymarły kotlet? Żeby się popisać? Czym?

 

Bezsensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gore Sigur

Bardzo przepraszam za moją pisownie ale niestety mam dysleksję i często mi się zdarza robić błędy aż głowa pęka, z góry dziękuję za wyrozumiałość. Postaram się wyprostować wszystkie źle napisanie wątki. !1!Pierwsza wypowiedz troszkę zapachnie historia dla takiej osoby krew i woda która działa jak energetyczny antybiotyk, symbolizuję to samo co z Jezusowego Serca wylało na świat po swojej śmierci, coś co jest czyste przez włócznię żołnierza. !2!Co do drugiego pytania mógł by być też inny ale ten sposób był by najszybszy, jego krzyż bo ON prosi Boga i jej krzyż bo jej chcę pomóc. A dlatego z bierzmowania bo przelana jest na krzyż Moce Ducha Świętego i przypominać ma nam ten krzyż je w sobie te wszystkie moce mamy. Jeżeli nie dostałeś krzyża z bierzmowania może być również krzyż który sam nosisz jeżeli ona też nie ma również który nosi.Krzyże z bierzmowania przysposabia każdy z biskupów, jeżeli tak bardzo zależy ci na tym krzyżu wystarczy że (biskup) nie pamiętam czy też normalny ksiądz może poświecić za sprawą Ducha Świętego. !3! Krew Baranka (Jezusa). Dlatego że taka krew w tej postaci jest święta. Baranek może być każdy. Troszkę śmieszne pytanie skąd wziąć, takie troszkę pytanie dla mnie śmieszne, przepraszam bardzo że uraziłem no ale pochodzę z wsi więc radził bym na łąkach albo na farmie lub hodowli owiec.!4!Po spowiedzi mamy czyste sumienie i nie musimy się martwić ze przelejemy swoja krew z nasza złą energią (grzechami).!5! Na gołej polanie jest najlepszy kontakt z Bogiem bo potem musisz uzyskać deszcz(dla nielicznych są to łzy Pana).!6! Pisałem że będzie gorzej bo trzeba się dopasować. Przy burzy jest w większa możliwość że będzie deszcz a chcemy żeby były łzy Pana w owej krwi.

!7! Pisałem tylko jak powinien wyglądać rytuał, trzeba prosić o wyzdrowienia taka jest jego część, jeżeli wyzdrowiałą już to Pan z nią, może tez to być rada dla innych.!8! W lewej ręce jej krzyż a w prawej twój krzyż przelewasz swoje dobro na jej stronę.!9! Bo tak trzeba, bez skruchy wszystko było by na marne.!10! Bug widzi nasza skruchę i zaczyna padać deszcz tylko w tedy jak skrucha była prawdziwa tak jak przeprosiny i prośba.!11!Bo zastygnie krew a rozcieńczona nie zastygnie a musi wypić wszystko.!12! Ta woda to w istocie łzy Pana czyli tytułowa Woda z Serca Pana Jezusa.!13! Kiedy naczynie napełni się do mniejszej połowy nalej krwi, pokręć naczynie żeby się mniej więcej rozmieszało(nie możesz wylać nic bo to marnotrawstwo) wkładasz stojąco krzyże tak by tylko dolna cześć nie cała była zanurzona, użyjesz krzyży tych samych które wczesnej trzymałeś w rekach z bierzmowania albo jak nie miałeś ten co posiadasz. Myślałem że będziecie znać modlitwę ku poświęceniu wody już wam ja podaje: (Wspomożenie nasze w imieniu Pana.Który stworzył niebo i ziemię. Ezorcizo te, creatura aquae, in nomine Dei † Patris omnipotentis, et in nomine Iesu † Christi, Filii eius, Domini nostri, et in virtute Spiritus † Sancti: ut fias aqua exorcizata ad affugandam omnem potestatem inimici, et ipsum inimicum eradicare et explantare valeas cum angelis suis apostaticis, per virtutem eiusdem Domini nostri Iesu Christi, qui venturus est iudicare vivos et mortuos et saeculum per ignem. Amen.Módlmy się.Boże, który posłużyłeś się wodą przy dokonaniu największych tajemnic dla zbawienia rodzaju ludzkiego, przybądź miłościwie na wezwanie nasze i zlej moc Swego † błogosławieństwa na ten żywioł, przeznaczony do wielorakich oczyszczeń. Niech ta woda w służbie Twoich tajemnic za łaską Bożą skutecznie odpędza złe duchy i odwraca choroby; a wszystko, na co padną krople tej wody w domach lub posiadłościach wiernych, niech zostanie uwolnione od wszelkiej nieczystości i szkody; niech nie panuje tam zaraza i niezdrowe powietrze; niech ustąpią wszystkie zasadzki ukrytego wroga; jeżeli zaś cokolwiek czyha na pomyślność lub spokój mieszkańców, niech przy pokropieniu tą wodą uchodzi w popłochu, aby bezpieczne było od wszelkich napaści ich zdrowie, o które prosimy, wzywając Twojego świętego imienia. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.) teraz tak tam jest łacina czytasz tak jak pisze (aquae) czytasz aqła a Dei czytasz De i najważniejsze będziesz wykonywał znak krzyża tam gdzie jest znaczek !!†!! znaczek oznacza punkt znaku krzyża Dei † Patris w imię † Ojca zaczynasz od głowy tak jak przy normalnym znaku krzyża tylko że to robisz z wodą i krwią, reszta znaków et in nomine Iesu † Christi w imię Jezusa † Chrystusa (serce) i też et in virtute Spiritus † Sancti i w mocy Ducha † Świętego(ramiona), pamiętaj że znaki robisz nad owa woda z krwią.!14! Dlatego ma jej podać o 15:00 bo o tej godzinie Umarł Pan Jezus.!15! Nie może być krew świni bo jest nie czysta. Poczytaj Stary Testament. !16! U mnie na pole znaczy na zewnątrz ale tak u mnie się mówi (na pole)a u ciebie (na dworze) a u mnie to staro polski dom szlachty polskiej innymi mówiąc dworek,dwór (na dworze).!17!Dlatego Litanie do Serca Pana Jezusa gdyż wierzy że ta krew z woda ma jej pomóc.

 

My się nie znamy i nie widzimy dlatego to nie jest popis, dobrze że napisałeś bo dużo mogłem wytłumaczyć nie do ciągnięć a z pewnością bym do tego nie wrócił bo mam bardzo szybko coś zapominam,dziękuję za to. Dlatego bardzo lubię forum.

 

A poza tym to ;) więcej wiary ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...