Skocz do zawartości

Bardzo proszę o interpretację mojego snu


pomaziana

Rekomendowane odpowiedzi

wyglądał mniej wiecej tak:

Wydaje mi się, że wszystko rozgrywało się w domu mojej babci. Byłam z trzema małymi kuzynkami. Zajmowałam się nimi razem z ich mamą i jej siostrą a moją ciocią. Dwie z moich kuzynek bawiły się, robiły straszne zamieszanie natomiast ta trzecia leżała gdzieś z boku. Tylko ja zauważyłam, że ona nie bawi się ze swoimi siostrami. Zapytałam cioci co się dzieje, a ona przybliżyła mnie do leżącego dziecka i nagle zobaczyłam, że jej obie stópki zostały amputowane! Przeraziłam się a ciocie zareagowały na to zdziwieniem tak jakby było dla nich oczywiste, że ona nie ma stóp! Tak skończył się mój sen, nie wiem czy przebudziłam się, czy po prostu się urwał...

Co to może znaczyć??

Liczę na odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu.Śniło mi się,że jestem w sklepie z koleżankami i kupuję duża torebkę ,podłużną.Co to może znaczyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wskazywać,że mała będzie mieć problemy zdrowotne i to ją jakoś odseparuje od rodzeństwa albo coś innego w sferze emocjonalnej spowoduje jej wycofanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pomaziana,

 

Twój sen może wskazywać na pewien brak spójności, zrozumienia z otoczeniem.

Zbyt poważne traktowanie życia.

Może on wynikać z innego pojmowania lub przypisywania innych wartości do niektórych zasad.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...