Skocz do zawartości

wrzucenie w błoto


Afia

Rekomendowane odpowiedzi

...i jeszcze jeden sen, z ostatniej nocy - szukalam klucza do swojego ieszkanie i ktos mi powiedzial ze jakas dziewczyna, ktora znalam raczej z widzenia ma podobny wiec bedzie pasowal. poszlam do jej domu, a tam byla impreza i wielu moich znajomych, m.in. kolezanki z ogolniaka (ktory skonczylam 10 lat temu). poszlam do ogrodu i tam na samym koncu kucnelam i zakrylam twarz rekami, myslac ze sobie w ciszy, w ciemnosci posiedze, ale moja kumpela - ta z LO - podeszla i mnie popchnela, upadlam prosto w bloto, czulam ze bylam cala wysmarowana, lacznie z polowa twarzy i wlosami.... jak tak tam lezalam, to zobaczylam maly plotek, a za nim swinke. nie wiem skad to sie wzielo... potem wstalam i rzucilam te kolezanke w bloto i ucieklam do laziekni sie umyc. pamietam ze mylam tylko wlosy, tylko lewa strone. kolezanka chyba chciala wejsc do lazienki,ale jej nie wpuscilam, i poszla chyba do domu... to chyba tyle. nadmienie, ze z kolezanka mam dosc rzadki kontakt, nic ostatnio i zawsze laczyly mnie z nia dobre stosunki.

moja sytuacje zwiazkowa opisalam w poprzednim poscie, jakby to mialo jakos pomoc... prosze o wyjasnienie, bo moje sny staja sie coraz dziwniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afia, błoto w Twoim śnie może znaczyć, że nie jesteś pewna swego. Zastanawiasz się nad obraniem pewnych kroków, klucz oznacza nowe kierunki w działaniu - których szukasz. Nie wszystko jest dostatecznie jasne, dlatego nie możesz się zdecydować. Znajdujesz się w stanie przejściowym, który Cię niepokoi i stresuje. Musisz poczekać na rozwój wypadków.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...