Skocz do zawartości

Nie mogę się ruszać


salisbury

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sen, który od czasu do czasu powtarza się. Nie często ale raz na kilka miesięcy. Śni mi się, że jestem w moim pokoju i po prostu budzę się i wstaje z łóżka. Idę do drzwi, bo chcę wyjść z pokoju, łapie za klamkę ale nie mogę jej objąć ręką. Wtedy wywracam się i nie mogę ruszyć ciałem, jakbym dostawała paraliżu. Zaczynam wtedy krzyczeć i wołać mamę (mieszkam z rodzicami) ale niestety z mojego gardła wydobywa się tylko zachrypnięty głosik, który jest ledwo słyszalny i nikt nie przychodzi mi na pomoc. Po takim śnie zawsze się budzę. Nie ma on jakiegoś szczególnego rozwinięcia. Zawsze śni mi się to w moim pokoju i jest bardzo realne.

 

Czy wiecie co może oznaczać taki sen? Nigdzie w sennikach nie mogę znaleźć takich odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Salisbury,

 

Dążysz do poznania czegoś, zmiany jakiejś sytuacji.

Napotykasz na przeszkodę.

 

Sen wskazuje, że nie jesteś w stanie dotrzeć do założonego celu, dokonać zmiany tej sytuacji i zmuszona jesteś ją akceptować.

Powinnaś uświadomić sobie przyczynę porażki i znaleźć środek zaradczy.

Potrzeba dużo dobrej woli i wytrwałości, aby Twoje działanie zakończyło się sukcesem.

Oczekujesz pomocy, porady, pomówienia z kimś na temat tego problemu.

 

Nie powinnaś się zrażać. Przeżyte porażki potraktuj jako doświadczenie na drodze do dojrzałości i mądrości.

Spróbuj z kimś na ten temat porozmawiać, może znajdzie się jakieś wyjście lub wytłumaczenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...