Skocz do zawartości

Dwa księżyce w pełni


Gosia22

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu śniły mi sie ciała niebieskie:)Ty razem jechałam w nocy autem z jakimis ludzmi.Na niebie byly dwa ksiezyce w pelni.Byly piekne.Dzieki nim noc byla jasna,ogolnie ten widok badzo mi sie podobal,ale znowu bylam zdziwiona dlaczego na niebie sa dwa ksiezyce.Gdy zwrocilam na to uwage innych to w ogole tym sie nie przejeli,jakby bylo to normalne.I znowu gdy patrzylam w niebo,nie czulam strachu,bo zawsze jak to robilam we snie,przeszywalo mnie przerazenie.Nie wiem czy pamietasz el argento,ale kiedys tlumaczylas mi podobny sen,ale w tamtym byly jeszcze dwa slonca:)A drugi sen tez byl dosc dziwny,i pamietam go jak przez mgle.Byla jakas kobieta,i ja mialam o niej przerazajace sny.Juz nie pamietam jakie ale wiem,ze czulam,ze sa zle i ta kobieta jest w niebezpieczenstwie.Pamietam,ze ja znalam,byla to chyba jakas moja kolezanka.Powiedzialam jej,zeby na siebie uwazala,bo cos jej grozi i zeby najlepiej poszla do wrozki,to ona juz jej wszystko wyjasni.I tyle pamietam.Pewnie ciezka sprawa z interpretacja,bo za malo informacji ale tyle pamietam.[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen z księżycami może oznaczać, że masz teraz czas, kiedy Twoja intuicja jest bardzo rozbudzona. Uruchomił Ci się tak zwany 6 zmysł.

 

[ Dodano: 2006-06-16, 10:56 ]

Wyczytałam jeszcze coś takiego, że dwa księżyce to "dwie możliwości, głównie w sprawach uczuć; konieczność dokonania wyboru".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...